Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dodac nalezy

Jak często myjecie okna, ja od Wielkanocy jeszcze nie myłam.

Polecane posty

Gość dodac nalezy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez nie
ja tez od wielkanocy nie mylam ale juz widze ze najwyzszy czas, umyje w poniedzialek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj myslałam ze to ja
jestem taki leniuch;), ale widze ze zcęść z Was tez nie myje zcesto, bo niektórzy pucuja raz w miesiacu okna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 3 X w roku
ja myje trzy razy w roku: wiosna - wielkanoc, w sierpniu i przed Bożym Narodzeniem. A co tam, inni niech se myją częściej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja myje 2 razy w roku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja myję mniej wi ęcej co
2 miesiące, bo wtedy są już straszne. W zimie nie myję w ogóle, nawet na Święta, bo mam chore stawy i lekarz stanowczo mi zabronił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pieprzyc okna
gdzie jest powiedziane, że kobiety muszą je myc ?! jak się facetowi wydają brudne to niech pomoże.....kurde, jak się ma naście okien do umycia w domu to po dwóch trzech ochota na mycie mija

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja już umyłam, ale nie w swoim pokoju. mam gniazdo szczęśliwych jaskółek przy oknie w pokoju obok :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wczoraj umylam okna u tesciowej,u siebie myje co 2-3 m-ce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja myję raz w roku i mam w nosie że okoliczne gosposie kręcą nosem że brudne... Mam w domu 12 starych drewnianych okien, wszystkie podwójne, otwierane na zewnątrz i 3-cześciowe. Żeby umyć, trzeba okiennice zdjąć z zawiasów, co przy konstrukcji \'wczesny Gierek\" jest nie lada gimnastyką, bo zawiasy raz pasują do okiennicy, a raz nie, zależy jaki mają dzień. Umycie jednego zajmuje mi pół dnia. Myję wszystkie latem i schodzi mi na to miesiąc, gdyż pracuję i codziennie wracam do domu o 18tej. Na hasło \'okna\' dostaję więc białej gorączki:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myje 2 razy w roku czyli na święta.Ale w kuchni zdarzy mi się myć 2-3 razy wakacje :) ehehhe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pokój 014
raz na 2-3 miesiące

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bziczek
nienawidzę mycia okien. Mam ich od cholery i mycie okien to robota na dobre 2 dni. Najgorsze ze jak umyje to za dwa dni pada i są takie jak wczesniej... Oczywisie od wielkanocy nie myłam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×