Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mama Muminka*

jak zrobić loki prostownicą???

Polecane posty

Gość ja............
poszukajcie na youtubie tam są filmiki jak się robi loki prostownicą!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PhatGirlxd
Hej. jeśli chcecie zrobic sobie loki prostownica.. musisie umyc wlosy i wetrzec w nie odrobine pianki, dzieki niej wlosy nie bd sie elektryzowac(w moim przypadku tak jest) nagrzewacie prostwnice na maxa dzieki temu loki wyjda ladniejsze i nie beda sie "rozsypywac"xd bierzecie pasmo wlosów(grubosc zalezy jaki efekt checie uzyskac..) i zaciskacie pasmo w prostownicy jednoczesnie przesowajac prostownice w dol i wywijajac do srodka.. czynnosc tą mozna porownac do zakrecania papieru na nozyczki dzieki czemu wychodza nam takie spiralki.. xd nie umiem tego wytlumaczyc. xd ale pod zadnym pozorem nie przytrzymujecie wlosow w prostownicy badz nie owijajcie ich wokol niej i nie przytrzymujcie! wyjda wam jakies dizwne kwadraty serio.. xd Pozdrawiam. A.!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natka13
z prostownicy loki ? chyba nie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorotaaaa6ytr45
obejrzyj ten film a nie mowisz ze sie nie da;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziamadzia7
witam, a mógłby ktoś jeszcze napisac co na tym filmiku z youtube dziewczyna wpryskuje we włosy?? na początku trzeba użyćpianki, a potem jak już są loczki?? to jest zwykły lakier czy cos innego? z góry dzięki za odpowiedzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agacia_1304
hmmmm.... próbowałam zrobić te loczki tak jak radziła PhatGirlxd, ale niestety mi nie wychodzi...... ;-( może źle coś robię.... nie wiem....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kinia1807
niestety nie da sie tego tak wytłumaczyc.... prostownica nie musi byc wcale zaokraglona.. potrzebna jest zwykla prostownica o temp 200 stopni uprzednio najlepiej nałóż pianke do wlosow a po wysuszeniu lekko spryskaj lakierem wes pasmo u nasady złap je prostownica i obkrec pasmo w okolo prostownicy tak zeby koncowka wlosa wystawala od drubiej strony trzymaj za koncowke i powoli zjeżdzaj na dol prostownica

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość djadja
o staratatatta, a nie specjalna prostownica. ostatnio mi fryzjerka robiła ZWYKŁĄ prostownicą, identyczną ma moja koleżanka. Nie ma żadnych zaokrąglonych brzegów. TU MASZ INSTRUKCJĘ: http://www.youtube.com/watch?v=KUhBCcbr9QY&feature=related Tak to jest, jak się nie chce poszukać w necie...!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znacie jakieś dobre prostownice do 200 zł ...no i która też loki kreci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natalia D
Jaa. Fakt, do loków jest lokówka, ale mojej znajomej fryzjerka robiła loki prostownica i jakoś zajebi.te wyszły. Pisząc tego nie opisze, ale widziałam jak to robić. :D haha, i wam nie powiem. męczcie się same !! Po prostu z rozczesanych włosów, wybieracie jeden kosmyk i tak nie od samego czubka głowy nakładacie na prostownicę [tak jakbyście zaczeły prostować] i później powoli obracacie prostownicę, następnie gdy loczek wyjdzie spryskujecie lakierem. Ale mam też inną metodę na fajne loczki. Moje chłopaki chwalą :D ale to innym razem . :) może.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość loczki
chcesz wydac 200zl na prostownice??ja kupilam z Holdena za 60 zl i loczki robi tylko ja nie umiejm ich robic i nie zawsze mi wychodz takie jak bym chciala :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Annnnn
Nie trzeba miec prostownicy specjalnej... Poprostu najbardziej do uzyskania loków pasuje prostownica z cienkimi płytkami ;) nawijamy kosmyk włośów na prostownice i pociągamy w dół lub obkręcamy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anq25
wazne zeby prostownica miala wysoka temperature, nie zaciskac jej mocno zeby nie naciagac pasemek, przy nasadzie wkladamy pasemko miedzy otwartą prostownice i wkladamy pod spód i znowu przekladamy (tak zebny zrobic petelke na jednym ramieniu i ciagniemy prosto i szybko poki jest gorace zawiajmy palcem (tak naprawde to jest najwazniejsy moment zeby nadac skret i lakierujemy w takim polozeniu).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anq25
aaa.no i najwazniejsze prostwonica musi byc tak samo szeroka jak wysoka....a wiec duze plaskie odpadaja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość straaszna zolza
nie wiem czy macie lewe ręce ale jak zrobiłam loczki za pierwszym razem prostownica nie lokówką ! tylko nie wiem czym ona to pryskała przed tym jak użyła prostownicy... wiecie może??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mania02
prostownica musi byc bardzo rozgrzana najlepiej jak troszekczke wezmiecie i popsikacie wlosy lakierem ale delikatnie pozniej nakrecacie pasmo na prostownice trzymacie nieco dluzej niz przy lokowce wiem ze niektore dziewczyny pozniej psikaja pasmo lakielem lub zelem w spreju w wysywania prostownicy powinny sie delikatnie wtedy zafalowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiście musi być bardzo rozgrzana, ale niestety niektóre prostownice nie rozgrzewają się do tak wysokich temperatur, żeby możną było nimi zrobić loki. Najlepiej zainwestować w coś w takim stylu http://www.kalamis.pl/product-pol-3526-Prostownica-Hair-Goddess-Special-Edition-White-elegancka-torebka.html Tego typu prostownica na pewno zrobi piękne loki, które będą się długo trzymały. Ma lepsze parametry i o wiele bardziej się nagrzewa i tu tkwi sekret.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roma85555
ja uzywam lokówko prostownicy babyliss'a jest rewelacyjna a jak na dwa w jednym moim zdaniem tania http://www.splendore.pl/ProstownicoLokowka_BA B_2071E__p7592.html a loki prostiwnica sa bardzo proste :) na you tube jest wiele filmikow na ten temat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tonika
najlepiej zaopatrzyc sie w prostownice z zaokraglonymi rogami wtedy loczki wyjda extra ;) ja mam podobna do romy tylko nie babylissa niestety :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jamala - Twoja prostownica (ta z kalamis.pl) na pewno sie "nada" do zrobienia loków - bo ważna jest właśnie odpowiednia temperatura do której musi rozgrzać się prostownica. Poza tym warto przy robieniu loczków stosowac spray albo na przykład piankę - i lakier po uzyskaniu efektu i dla jego utrwalenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bethy
nie trzeba mieć specjalnej prostownicy, ja kupiłam z 5 lat temu w gazecie za 25 zł i jest super:) trzeba włosy dobrze rozczesać, spryskac jakims spray'em do termoochronnego utrwalania fryzury, rozprowadzić po włosach grzebieniem, brać po niewielkim paśmie włosów, zaczynając od głowy - tylko nie za blisko, bo można sie poparzyć, wkładamy pasemko w prostownicę i jadąc w dół przekręcamy prostownice / dłoń w nadgarstku / pociągając delikatnie włosy - tak jak czasem nożem robimy "loczki" na wstążce :) na koniec mozna guma delikatnie koncowki i najlepiej jakims lakierem do elastycznego utrwalania:) i gotowe:) robie sobie czesto, zadna filozofia, wiadomo, czasem moze nie wyjsc, to rozczesujemy, pryskamy i probujemy jeszcze raz - do skutku :) powodzenia :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona- załamana
mi nie wychodzą żadne loki prostownicą. Nie wiem co jest nie tak albomoje włosy się do tego nie nadają albo nie wiem o co chodzi. Robię wszystko jak na filmie a nic nie wychodzi. Prostownica nagrzana do 200 stopni. Jestem wkurzona i załamana :(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) Wszystkie moje prace w tym forum sa zrobione prostownicą włącznie loki na długich włosach,wiec prostownicą da sie zrobic loki takie nawet bardziej sprezyste niz lokówka i bez zadnych załaman nie wiem czy dobrze wytłumacze ale robie to tak biore pasemko włosów sciskam od nasady włosa prostownicą przy skorze, pasemko owijam raz wokół prostownicy i ciągne prostownice do koncówki włosa ,jak ma sie dobra prostownice profesionalna (ale nie koniecznie)to mniej boli :)bo włos ciągne ale efekt taki ze loki trzymaja sie dwa razy dłuzej niz normalnie krecone lokówka powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×