Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ratujcie kobiety

W co się ubrać na przyjęcie weselne???

Polecane posty

Gość Ratujcie kobiety

Podkreślam od razu, że nie jest to wesele ale przyjęcie weselne więc suknie wieczorowe odpadają... Ślub (tylko cywilny) odbędzie się o 14.00 zaraz po nim goście wezmą udział w przyjęciu. Doradźcie mi coś bo nie mam pomysłu. No i jaki prezent daje się w takiej sytuacji? Taki sam jak przy weselu czy coś skromniejszego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moze jakąś skromną sukienkę? Ja idę na wesele, a i tak zakłądam skromną sukienkę bo już taki mam styl, źle bym sie czuła w czymś wieczorowym i błyszczącym. Moim zdaniem kasa jest najlepsza. Choć możesz kupić jakąś dobrą, elegacką, droższą pościel, u mnie w mieście są take śliczne i kosztują ok 120zł. To taki przykład. To jest przyjęcie a nie wesele więc nie musisz niewiadomo jak się wykosztowywać, bo i oni nie wydali za ten obiad niewiadomo jak dużo kasy, więc też nie mogą liczyc na drogie prezenty, bądz dużo pieniędzy w kopercie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiatm;)fascynuje mnie projektowanie mody a wiec chetnie ci cos doradze.. jezeli jestes szczupla osoba.. proponuje ci mala czarna.. skromna ale swietnie pasuje na kazda okazje ;) biuterie dobrac bedziesz musiala sama bo zalezy jaki byl by material sukienki jezlei natomiast jestes osoba grubsza.. to proponuje komplet.. spudnica do kolan i marynarka.. najlepiej koloru jasnego bo odpowiada on porze roku.. ;) jasny kolor pasuje do kazdego koloru wlosow wiec mysle ze w kazdym bedziesz ladnie wygladala jesli chodzi o prezent to popieram wypowiedz malenkiej najlepiej jezeli bedzie to jakis sprzet agd albo rtv cos co bedzie im przypadtny pozdrawiam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madziooorek
No co Ty Summer Love? Mała czarna na wesele??? Małą czarną to na rozwód, a nie nawet na najskromniejsze przyjęcie weselne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tassi
a młodym to dajcie kase a nie sprzety pozniej nie bede im pasowaly do mieszkania albo cos i co wtedy? a mala czarna na przyjecie ? ehehehehehe NIE !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×