Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Clara80

MŁODSZA KSIĘGOWA

Polecane posty

Gość Clara80

ILE ŚREDNIO ZARABIA MŁODSZA KSIEGOWA BEZ DOŚWIADCZENIA NA TYM STANOWISKU? I CO MOŻNA NAPISAĆ W ANKIECIE NA PYTANIE DLACZEGO CHCE SIE PRACOWAĆ NA TYM STANOWISKU (OPRÓCZ CHĘCI ZDOBYCIA NOWEGO DOŚWIADCZENIA)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Clara80
KURCZE CZY NIKT NIE WIE ILE (BRUTTO) ZARABIA MLODSZA KSIEGOWA? MUSZE WPISAC PROPOZYCJE W ANKIETE A NIE CHCE WALNĄĆ GŁUPOTY-CHODZI O OKRES PROBNY I PO TYM OKRESIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cóż za pytanie
zarobki zależą od firmy w jakiej się pracuje, mozesz zarobić 1000 zł brutto, a w innej 3000 tys wpisz 1600 i nie pisz wielkimi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Clara80
wielkie dzięki przynajmnie mam jakies pojecie ile mnie wiecej mam wpisać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oczywiscie 1600 BRUTTO
na wiecej to se musisz jeszcze zapracowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Clara80
wiem wiem ze brutto o wiecej nie smialabym pomyslec (narazie :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cóż za pytanie
a w jakim mieście ....duże czy mniejsze... sądzę, że w małej miejscowości (i jeszcze jeśli to mała firma) to 1600 brutto możesz nie dostać na wejście, ale wpisz, co tam, może się uda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Clara80
Warszawa firma Extor

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cóż za pytanie
zresztą to tylko ankieta, i tak pewnie mają jakąś ustaloną stawkę na to stanowisko, nie przejmuj się, wpisz ile uważasz i zobaczysz co z tego wyjdzie, tę pracę już masz zaklepaną czy narazie się tylko o nią ubiegasz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Clara80
niestety narazie sie tylko ubiegam najpierw wyslalam cv a potem przeslali do mnie ankiete do wypelnienia-a to juz zawsze cos ze w ogole sie odezwali.Bo przecież mogli wcale nie odpisywać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cóż za pytanie
ankieta , potem selekcja, następny etap to pewnie będzie zaproszenie na rozmowę........... powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Clara80
dokładnie tak i nie dziękuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odswiezam
tez interesuja mnie zarobki w księgowości w biurze rachunkowym po roku pracy mam 1200 zł na reke , jak na białystok to chyba oki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klaudynaaa
Tez jakoby jestem zwiazana z tematem ... ahh duzo by gadac... test osobowosci wg dalay lamy - wyniki sa niezwykle (z trzech tylko pytan) tu : http://tnij.org/testosobowosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nlodsza ksiegowaa
ja na okresie probnym na tym stanowisku mam 1400 netto (okolice Warszawy)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doświadczona księgowa
a ja z 15-letnim doświadczeniem miałam 1500 netto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madajka
a ja po 13 latach pracy, w tym po 2 w księgowości mam 3tys netto, ale już mam samodzielne stanowisko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ddddddd
ehhh nieciekawie ta twoja firma wyglada. Przeczytaj sobie opinie pracowników http://forum.gazeta.pl/forum/w,140,83200262,,Biuro_rachunkowe_Extor_na_Walicow_zna_ktos_.html?v=2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobra dobrakasia frania
to powiedzcie Wy mi jeszcze jak zostać ta młodszą księgową, pomocnikiem księgowej, asystentką księgowej itd itp. 4 m-ce wysyłam cv i ani jednego zaproszenia na rozmowę. tzn miałam kilka rozmów ale nie do księgowości. Wszystkie ogłoszenia związane z księgowością w moim regionie (podkrapacie) wymagają min. 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku. Czy mam komuś wejść pod stół żeby dostać szansę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
//dobra dobrakasia frania to powiedzcie Wy mi jeszcze jak zostać ta młodszą księgową, pomocnikiem księgowej, asystentką księgowej itd itp. 4 m-ce wysyłam cv i ani jednego zaproszenia na rozmowę. tzn miałam kilka rozmów ale nie do księgowości. Wszystkie ogłoszenia związane z księgowością w moim regionie (podkrapacie) wymagają min. 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku. Czy mam komuś wejść pod stół żeby dostać szansę?// a jakie masz doświadczenie w księgowości? księgowa zostaje sie albo kończąc kursy w stowarzyszeniu księgowych - to wtedy jesteś zwykłą księgową bez uprawnień (aby je zdobyć musisz mieć 5 letnie doświadczenie i zdać egzamin państwowy) albo musisz skończyć wyższe studia na kierunku finanse i rachunkowość i wtedy masz uprawnienia do samodzielnego prowadzenia ksiąg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobra dobrakasia frania
w tamtym roku skończyłam studia ekonomia - specjalizacja: rachunkowość przedsiębiorstw. Doświadczenia nie mam (miałam tylko parktykę w biurze rach.) Coś jeszcze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobra dobrakasia frania
a poza tym ja pisałam o niższych stanowiskach w księgowości typu asystent, pomocnik, pracownik dzaiłu księgowości itp. Przecież nie aplikuję na głównego księgowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiktorynkaaa
Ludzie, sprawdzajcie to co piszecie a nie ludzi w bład wprowadzacie. Aby uzyskać certyfikat MF wystarczy udokumentować 2 letnią praktykę w księgowości. A certefikatu nie dostaje się po każdych studiach z rachunkowości. Są wybrane uczelnie i kierunki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiktorynkaaa
u mnie pomocnik księgowego zarabia 2tys netto, ale student, więc na zlecenie i zusów od niego nie odprowadzamy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobra dobra kasia frania
no tak wiadomo, zresztą uczelnie przeważnie podają taką informację przy opisie kierunku - tzn ukończenie kierunku uprawnia do uzyskania certyfikatu coś tam coś tam. Zresztą ja się nie pytałam o żaden certyfikat. Chcę pracować w księgowości, poza praktyką nie mam w tym doświadczenia, wysyłam cv na każde ogłoszenia w tej dziedzinie i nic - to tak tylko chciałam się wyżalić. przecież każdy od czegoś zaczyna. Liczyłam na jakąś dobrą radę gdzie szukać pracy żeby zdobyć to podstawowe doświadczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiktorynkaaa
wiesz gdzie? u znajomych. Ja tak dostałam pracę. Pracowałam w beznadziejnej firmie 11 lat, wykorzystywana na maksa, nie mogłam znaleźć pracy lepszej. I przypadek sprawił. A już w to nie wierzyłam, ze kiedykolwiek zmienię pracę. Wpadałam w depresję. Poszłam na kurs samodzielnego księgowego w stowarzyszeniu. I nagle kumpela poiwedziała, że ktoś tam potrzebuje księgowej. Poszłam na spotkanie i dostałam pracę. Teraz zarabiam 2 razy tyle co 2 lata temu w poprzedniej firmie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobra dobrakaisa frania
wiadomo znajomi to najlepsza metoda szukania pracy. W moim przypadku ta metoda nice działa jak na razie. Kurcze najgorszy jest ten brak doświadczenia w zawodzie ale powtarzam sobie że każdy był kiedyś bez praktyki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grzaworok
EXTOR to bardzo dobra firma a te bzdurty wypisuje zgraja rozpuszczonych pracownikow, zwolnionych dyscyplinarnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×