Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość *nasolatka**

Ma ktoś dla mnie pracę?

Polecane posty

Gość *nasolatka**

Chciałabym zarobić pieniądze, tak żeby być niezależną. Czy poszukuje ktoś kogoś do pracy, obojętnie jakiej? W Warszawie lub okolicach. Mam 15 lat, jestem rozsądna, często opiekowałam się moim młodszym bratem, w przyszłości chcę zostać weterynarzem, potrafię dogadać się z ludźmi, z wielką checią zaopiekowałabym się dzieckiem ;] naprawdę można mi zaufać. oczywiście praca miałaby być na czas wakacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJ! naprawde bez kitu, jedna moja znajoma szuka opiekunke dla dzieci podczas wakacji... ona chciala na dwa miesiace ale pierwszy miesiac siem juz skonczyl, nie wiem czy bedzie chciala na ten drugi.. tzn w sierpniu bys mogla pracowac u niej, tzn: przez caly dzien jestes wolna, wieczorem pilnujesz dzieci, czasami pomozesz w kuchni czy tam podniesiesz skarpetki jak bedziesz przechodzic kolo :)) no i masxz swoj pokoj i jak nie ma dzieci to mozesz sobie wyjsc i wogole.. no i w weekend caly czas musisz byc w domu z dziecmi.. problem ( moze nie az taki tam problem ) mieszkam w BELGI./.. aa bilet i wszystko ona placi!! to tak: 450 euro dostaniesz za miesiac. Daj znac to siemm z nia skontaktuje!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *nastolatka**
ale...szok ;p ale ja mam 15 lat, to bardzo kuszące, ale w Belgii..?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żółty melon
jakiej płci są dzieci ,jeśli można spytać? ja mma 18 lat i byłabym zainteresowana, jesli to aktualne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy można wierzyć komuś
kto pisze "Belgi" przez jedno "i" i "siem" przez "em" ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *nastolatka**
właśnie tak sobie pomyślałam, pojadę do Belgii, i heh....wiadomo co :p gdyby tylko ta rodzina była mi bardziej znajoma, to tak, ale do obcych to raczej nie jestem taka ufna ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy mozna wierzyc; daj se spokoj ok po PL sie pisze BELGJA czy jak? nie mieszkam to nie wiem madralo! do tego u nas sie pisze BELGIë wiec pisze Belgia!! tfuuuuuuu !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy mozna wierzyc
BELGII przez dwa I na końcu pacanie. Nie umiesz pisać, to wypierrrdalaj na jakieś belgijskie forum i nie kalecz języka!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pacanka jak juz haha:) zolty melon: daj swoje maila jak chcesz to ci napisze co gdzie jak.. *nastolatka* wiesz, jesli chodzi o mnie to tez bym sie bala ;-) tymbardziej ze sie roi od dziwakow na tym swiecie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *nastolatka**
ej no, ale ogarnij się "czy można wierzyć komuś" po co takie teksty? troszkę kultury....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy można wierzyć komuś
przecież na kilometr czuć naciągaczem. Och super okazja, ale miałaś farta, że spytałaś akurat teraz. Będzie Ci jak w raju, będziesz prawie nic nie robić, a będziemy Ci płacić. Daj spokój, wierzysz w to :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 ciebie sie nic nie pytalam 2 jestes bardzo zalosny/zalosna 3 dlatego ze jestes zlym czlowiekiem nie wierzysz w to ze dobrzy ludzie jeszcze istnieja! koniec tematu, dowidzenia tobie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *nastolatka**
wiesz co, w sumie to nawet jeśli bym wierzyła, to i tak nie pojechałabym do Belgii do pracy :p na cały miesiąc, mieszkać z obcymi ludźmi w dodatku w BELGII! nie znam języka i w ogóle zagubiłabym się, więc bezsensu jak dla mnie, ale wiesz, nie trzeba od razu się tak bulwersować jak Ty... pozdrawiam 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy można wierzyć komuś
dowidzenia dowidzenia czy jak to tam piszesz. Oczywiscie, że dobrzy ludzie istnieją. Popytaj się tych dziewczyn co wylądowały w burdelach w Amsterdamie, czy to źli ludzie je namówili?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *nastolatka**
z resztą napisałam, że w Warszawie lub okolicach, a po mimo to zgłosił się ktoś z Belgii, to już nie moja wina :P a Ty "czy mozna wierzyc" nie potrzebujesz nikogo do pracy? ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy można wierzyć komuś
sama haruję jak dzik, żeby ktoś mógł zarobić :) Może jakieś wykładanie towaru w hipermarketach? W Twoim wieku ciężko jest dostać coś bardziej ambitnego Niemniej pozdrawiam i życzę powodzenia 🌼 ;) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *nastolatka**
zgłosiłabym się do McDonalda, bo podobno zarabia się tam 1200 zł miesięcznie, ale....przyjmuj na wakacje właśnie nastolatków ale jeśli ma się UKOŃCZONE 16 lat, jak pech to pech....:P może za rok ;] również pozdrawiam 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żółty melon
Mój mail to deseo220@interia.pl. Czekam na informacje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Julcia_85
mogę też prosić? julia_557@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przecież
jeśli naprawdę masz15 lat,to ciebie jeszcze trzeba pilnować,i to bardzo,bo nie wiadomo co takiej smarkuli wpadnie do głowy,a co dopiero zostawić małe dziecko pod opieką...strach się bać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nie 15-letnia dziewczyna madrzejsza od 18-letnich i wzwyz tak jak zolty melon i julcia_85. I potem sie dziwia ze trafia do burdelu jak same sie o to prosza. W tych czasach juz powinno sie wiedziec co moze grozic jak ktos obiecuje zlote gory ale sa jeszcze takie tepe idiotki niestety. Zal mi bylo takich dziewczyn ale teraz widze ze one same sie w to wplatuja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PREZESIK-wawa
a może roznoszenie ulotek ? Kiedyś ludzie mieli z tego ze 2 tyś jak zaiwaniali od rana do nocy. Teraz do 1,5 powinnaś wyciągnąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×