Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Henryk 22....

Wynurzenia nocna pora

Polecane posty

Gość Henryk 22....

Witam, chcialem powiedziec cos o sobie, przedstawic sie, bo jestem tu po raz pierwszy. Mam na imię Henryk, mam 22 lata. Jestem zyciowym nieudacznikiem. Oczywiscie nigdy nie miałem dziewczyny, ale nie dziwie sie bo gdybym był dziewczyna tez bym sie nie chcial. Czy to z powodu wygladu? Po czesci na pewno tak. Nie załamywałbym sie gdyby to były tylko pryszcze - w koncu kiedys zejda. Jednak moje odstajace uszy, plaski nos z mocno uwidocznionymi dziurkami i małe wyłupiaste oczy tworza ze mnie kreature gremlinopodobna, przez co sam nawet nienawidze spogladac w lustro. To boli. Znacznie bardziej bola jednak spojrzenia przechodniow, ktorzy albo to wytykaja mnie palcami (zwlaszcza te mlode, trendy, wypindrzone bravo - laseczki), albo przygladaja sie z niedowierzaniem (domena osob starszych, jakby nie wiedzieli ze takie wpatrywanie sie jest niegrzeczne) albo, najmniej dokuczliwe - szybkie zerkniecie i momentalne odwrocenie glowy z widocznym w oczach wstydem i zazenowaniem, powodowanym najpewniej swiadomoscia ze oto przechodzi sie bezradnie obok ludzkiej tragedii i nie jest sie w stanie pomoc...(to jest charakterystyczne dla kulturalnych, najczesciej dojrzalych, dam ❤️ ). To jest w sumie mile, bo to jedne z niewielu osob ktore licza sie z moimi uczuciami. Staram sie jednak nie narazac na spojrzenia przechodniow, dlatego tez wychodze głownie wieczorami, noca, gdy jest juz ciemno i nikogo nie ma na ulicach. Dlatego tak bardzo kocham zime ❤️ Długie noce, a i we dnie mozna wyjsc opatulonym szalikiem po nos i z czapka z pomponem na sznurku, zaciagnieta na oczy. Ten pompon mnie dobija, ale ta czapka to prezent od mamy wiec nie chce jej sprawic przykrosci... Ale to raczej nie przez czapke kobiety mnie unikaja. Nie to zebym nie mial nigdy zadnych kontaktow z plcia przeciwna. Np w przedszkolu kiedys pani kazala takiej jednej Gosi isc ze mna w parze za kare (nie za kare - z tym gremlinem, tylko za kare - z chlopakiem ;) ) Zreszta wowczas nie zdawalem sobie sprawy ze swojego wygladu. W kazdym razie szedlem z nia za rękę. Gdybym tylko wowczas mogl przewidziec ze nigdy wiecej nie dane mi bedzie tak spacerowac z kobieta.... czesto o niej mysle, o tym ze popsulem cos co mialo szanse przerodzic sie w cos wiecej, ze moglem dzialac, starac sie, jednak ja glupi wtedy o tym nie myslalem, dzis zaluje ale wiem ze co sie stalo to sie nie odstanie.... Jest mi wstyd, glownie przed mamą. Czesto mowi : "nie dziwne ze dziewczeta tak za toba szaleją, taki przystojniak". Mowi tak bo utwierdzam ja w przekonaniu ze mam dziewczyne. Wychodze z domu na noc, niby ze do dziewczyny, a tak naprawde ide albo na strych, albo na dach albo po prostu szwedam sie po okolicy. Kupiłem sobie nawet damski dezodorant, psikam sie nim, zeby bylo czuc ze bylem z kobieta :O Mama oczywiscie zaprasza moja wybranke do nas, a ja stara spiewka ze ona jest niesmiala, ze teraz nie moze, albo cos innego, zawsze cos wymyslam. Po pol roku z nia "zrywam" albo ona ze mna, potem okres przerwy (nie musze wtedy udawac ze mam dziewczyne! :) ) i na nowo mam swoja wybranke, z tym wiaze sie oczywiscie nowy dezodorant :O Mama rzecz jasna o moich podbojach opowiada rodzinie prze telefon, znajomym :O Ojca nie mam, moze to i dobrze, mniej udawania.... W sumie nie wiem po co to pisze, to i tak nic nie zmieni, ale czuje ze musialem sie wygadac a poczucie anonimowosci pozwolilo mi sie tak odkryc.... Ciesze sie ze znalazlem takie fajne forum, mysle ze bede tu czesciej zagladal. Pozdrawiam Was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zrób streszczenie i wrzuć, ok?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakos nie przekonales mnie- ten tekst nie pasuje do osobnika ktory cierpi jest zbyt dowcipny ale to nie jest ironiczny dowcip :) Jesli chciales uslyszec ze to piekny tekst, to uslyszysz- tak, masz talent literacki :) ale brakuje ci pdst. psychologii ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fretka Beretka
Odszukaj dziewczynke z przedszkola :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Albo mi sie wydaje albo
widzialam cie w autobusie lini 107 :classic_cool: ludzie sie gapili :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ehhh.../
normalnie mi cie zal :/ ja mam kuzwa 13 lat i mam wieksze doswiadczenie uczuciowe :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciapciak ma slowotok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ehhh.../
tacy to zazwyczaj anonimowy to w gebie mocni a jak przychodzi co do czego to mogila :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Henryk 22....
dziekuje Wam serdecznie za zainteresowanie, nie spodziewalem sie, zwlaszcza ze pora juz pozna... teraz sie kłade spac, sa wakacje wiec bede spal pewnie do 13-14, czym mniej dnia tym lepiej, szybciej nastapi wieczor i sen ktory jest moim ukojeniem. Od snu do snu, ale dzis przynajmniej dzieki Wam i na jawie czuje sie lepiej :D Pozdrawiam :) PS To nie ja jechalem 107, generalnie staram sie unikac srodkow komunikacji miejskiej za dnia, zwlaszcza latem :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ej a wiecie co ja
oststnio spotkałam taka panią, która się zachowywała dokładnie tak jak Smeagol. Po prostu identiko. Nawet trochę podobna była do niego, przerzedzony włos i niebywale chuda, ogólnie aparycja z tymi dziwnymi ruchami, no i mówiła do siebie identycznym głosem jak Smeagol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a to był w ogóle Smeagol
? Taki dziwaczek mały podstępny, co to śledził najpierw tego, no Elijah Wooda, cechy charakterystyczne: wielkie niebieskie oczy, ciało obłe starcze, dość łysy i prawie goły?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×