Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kocham zycie

Naprawde warto zyc!!! - dla pesymistow

Polecane posty

oo....ja tez wlasnie slucham jakies starsze rytmy leca ale to nawet dobrze juz mam dosc tego co na okraglo leci w radiu .....juz mnie zmulilo ze tak powiem ;) a potanczyc tez lubie...chociaz czy mozna moje wygibasy nazwac tancem? ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a dziekuje dziekuje ;) wyobraz sobie ze to nie taka latwa sprawa w jeden dzien 60stronic przeczytac ;) a no oprocz kafe....hmm.. ja np. ide zobaczyc co tam w telewizji....jeszcze przekąsze jogurt z musli ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
róża_bez_kolców ja nie studiuję. :p Robię studium pomaturalne- organizacja reklamy. :p Tylko tyle. :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jego interesuja chlopcy
:P a poniewaz widzial juz quiet mana, to mu wystarczy :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktos..........
pewnie juz wie jak ona wyglada naiwniacy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tzn chodziło mi o to czego powinnam się obawiać? :p Ze TQM nazwie mnie lafiryndą? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U sąsiadów jacyś faceci wynajmują pokoje, bo oni tutaj gdzieś niedaleko pracują (chyba jacyś robotnicy). I ten jeden cały czas siedzi w oknie, pali papierosy i się gapi. :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No a on ma widok akurat na pokój moich rodziców. No i mamie to przeszkadza. I ja ostatnio wyszłam z moją bratową na balkon jak ten koleś się gapił i zaczęłyśmy specjalnie tak głośno gadać, że to denerwujące jest itp. No to teraz też siedzi. Tylko że gasi u siebie światło i myśli, że go nie widać. :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
;) mrugam do Was, witam serdecznie takie miłe towarzystwo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×