Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kocham zycie

Naprawde warto zyc!!! - dla pesymistow

Polecane posty

Gość ****ellie
chyba sam se wpisał te pozytywne wpisy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to tak... Nie chcę, żeby TQM miał mi za złe, że ciągle do niego dziubię, ale... Po co dałeś tu swoje fotki? Może po prostu chciałeś usłyszeć: \"ej, jesteś świetny. To aż dziwne, że panny na Ciebie nie lecą.\" O to chodziło? Chciałeś się niejako dowartościować czy o co kaman? Wyjaśnisz nam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ****ellie
mnie tez to zastanawia :D zwlaszcza,ze ostatnio upierał sie przy tym ze jest mu dobrze samemu :P a to mi pod autoreklame tez podchodzi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uwaga robimy głosowanie. Kto chce, żebym umieściła na forum swoją fotkę? :p Buahahaha! Też się chcę zareklamować, no co. :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trzecia świnka
Angolek ja chcę ja chcę! zobaczymy czyś laf... e miałam już nie być wredna:O AW :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a nie zastanawia was ze na zdj
z dnia 15,07 tqm jest baaaaardzo opalony a z 17,07 istna bladziocha czyzby photoshop ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trzecia Świnka heheh... Zobaczymy. :D Jeden głos już mam. :D ZObaczymy co inni o tym sądzą. :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trzecia świnka
moze sobie date w aparacie poprzestawiał(?da się tak?) głosujcie na Angolka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmm a ja się np z Kocham zycie zastanawiałam nad tym, kto mu robił te zdjęcia. Podobno zawsze sam chodzi na spacery. Więc kto? Pies?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poranna_rosa
witam wszystkich? moge sie przyłączyć ?? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O jaaaa... Przyglądnęłam sie tym fotkom. Szczególnie tej w czerwonych spodenkach. Spójrzcie na nogi. Szczególnie na kontury- są jakby rozmazane. :o Oj TQM... Jeśli chodzi o photoshopa to dopiero raczkujesz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trzecia świnka
jak dla mnie te nogi są w piachu ALE wyglądają jakby były nakladane, przeskanowane z innego zdjęcia a muły są większe bo na tym drugim zdjęciu TQM je naprężył :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roza_bez_kolcow
hejo to ja poranna rosa jednak zaczernilam sie ;) co by podszywaczy nie kusilo co was tak mało? kochani? randkujecie czy jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale na kolana spójrz. Hmm... No dobra ja się nie spieram. :p Mam grafikę komputerową, ale photoshopa dopiero w tym semestrze będziemy mieć, więc... :D Później się wypowiem. Buahahaha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kochani gdzie się podziewacie? gdzież nasz bohater ? moze poderwal jakas laseczke ;) i juz ma nasz topik gdzies? angołku studiujesz? na jakim kierunku ja w sumie dopiero klasa maturalna ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alescie sie przyczepiły :O zagadajce do niego a nie takie podchody :P róża_bez_kolców - witam nową osobę :D Jak pisałem ja tu zawsze jestem :) jak kogos poderwe to ją Wam tu przedstawie :P co do zdjecia Angolka - mysle ze forum to nienajlepsze miejsce :P i jeszcze jedna rzecz - u mnie grzmi, błyska a niebo jeszcze przed chwila mialo piekna czerwono - niebieską, apokaliptyczna barwe, tak wiec - wyłaczam kompa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj kocham zycie nam ucieka.....czyzby pod pretekstem burzy a moze nie ma czasu albo ciocia przyjechala :P przylanczam sie do swinki i glosuje na angolka :D a co raz sie zyje ;) musze sie pochwalic przeczytalam dzisiaj caly topik od deski do deski i jestem z wami bo mam podobne problemy ;) jak tam u was minal dzionek robaczki ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angolek hahahaha padłam świetny tekst :D tez sie zastanawiałam kto TQM robił te zdjęcia ....PIES :D:D genialne ... Trzecia świnka weszy podstęp ;-) ja sie na photoshopah :D nie znam ale jezeli to przeróbka to ze mu sie chciało tak trudzic ;-) i to specjalnie dla nas :P :D pąpon- joł :classic_cool: kocham zycie prawdziwy -->wyłącz bo cię piorun strzeli i pięknie popieści a w Krakowie juz nic nie pada :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rzeczywiscie kocham zycie..........w łodzi dzis jest bardzo apokaliptyczne niebo....to samo miałam skojarzenie:P dziewczyny nie badzcie złośliwe!! ........nieładnie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
róża_bez_kolców - a mozna robic oprocz pisania na kafe? :D a i zapomniałem wpisac - \"musze sie pochwalic przeczytalam dzisiaj caly topik od deski do deski\" SZOK :D W imieniu swoim i zespołu składam serdeczne gratulacje :D ----->🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×