Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kocham zycie

Naprawde warto zyc!!! - dla pesymistow

Polecane posty

Angolek - a widac? :O myslalem ze jak zgasi sie swiatło to jest sie niewidocznym :O .........ale wpadłem :O ;) AW - witamy, witamy :D jesli masz fobie spoleczna i chorobliwa niesmialosc to zapraszamy do rozmowy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oł ...u mnie burza sie zbliza cos ;) zaczyna padac...a ja w ten cudowny wakacyjny wieczor siedze sobie z wami na kafe i wlasnie robie super estra manicure - Bezbarwny hhaha ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba jestem nieśmiała, bo się wstydzę zagadać i póki co nieśmiało do Was mrugam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale miło się Was czyta. już pierwsza wypowiedź kocham zycie zaciekawiła mnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do zwykla dziewucha ;) hehe to fajowo bardzo mi sie pdooba french ...ale w sumie nie mam talentu w malowaniu paznokci juz malujac na ciemniejszy kolor zawsze gdzies wyjade zachacze o skorke itp :D wiec niezla ze mnie łamaga.....o tyle dobrze ze bezbarwny nie sprawia mi trudnosc ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
muszę Was trochę poczytać, żeby wiedzieć hu-is-hu ;) przepraszam, bo na razie znam trochę dwójkę: kocham zycie (to jego początkowo teksty bardzo mnie zaciekawiły) i Angolek (bo do mnie mruga ;) i się ze mnie śmieje :D ) fajnie tu u Was.. i tak dzwinie znajomo... nieśmiało. no nic, czytam dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmm... TQM nie ma nawet na gg, więc nie wiem co z nim. Najwyżej jutro poślemy list gończy. :p A z fotką to już sama nie wiem. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AW heja 🖐️ miło ze nowa osoba dołączyła ja Was cały czas czytam :D ale weny do pisania jakos nie mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AW nie śmieję się tylko uśmiecham do Ciebie... Przykro mi, że tak to odebrałaś... ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angolku - wiem, że się ze mnie nie brechtasz :) miło mi, witam wszystkich czytam Was i czytam (bo podobno podajecie też numerki :D ) jak książkę telefoniczną. uwaga, booo... mi się zaraz bohaterowie zaczną mylić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja mam nr gg od Kocham zycie, TQM i Pąponka. :p Ale bez ich zgody nie mogę Wam dać. :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mozesz swoj przypomniec? bo jakos nie chce mi sie szukac przyznam szczerze wsrod tych stronic ;) hhihihihi gdyby lenistwo smierdzialo nie chcialybyscie przebywac w moim towarzystwie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie burza jest i kompy wyłączyli. :p Albo siedzą gdzieś razem na piwku. :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×