Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kocham zycie

Naprawde warto zyc!!! - dla pesymistow

Polecane posty

bławatek - polecam :D mozna miec w ten sposob kazdego o kim sie marzy :D ja takie mysli mialem glownie przed snem i potrafiłem dłuuuugo tak myslec, niektore sceny odtwarzajac po kilka razy gdy mi cos nie odpowiadało (nie ten gest, nie ta mimika, albo nie to napiecie) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiedys ..... nawet probowałam sobie samochod wymyslec jaki ma moj facet ..i zastanawiałam sie jaki by do niego pasował.....albo rozmowy z rodzicami..........z jego mama .jak to bardzo sie polubiłysmy:D ja pierdziele ale jaja:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wymyślając takie scenariusze w głowie przed snem mogłam kiedyś \"ustalać\" co mi się przyśni :D a najlepsze było to, że wiedziałam w śnie, ze to sen :) i mogłam robić co mi się tylko podoba :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tak nie mam:(........ale za to mam prorcze sny..mowia na mnie kasandra;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miałam kiedyś jeszcze tak, że potrafiłam \"dokańczać\" sny następnej nocy :) tzn. jesli śniło mi sie cos podczas jednej... to potrafiłam następnej miec ciąg dalszy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie no moje prorocze sny ...doprowadzały mnie do szału...bo ilekroc sniły mi sie zeby to moj tata ladował w szpitalu:/ ale barzdo lubie snic...i zawsze mam taki dziwne pokrecone sny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj widze .....ze pusto tu cos dzisiaj..pewnie wszyscy Magde M ogladaja:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie \"daleko od noszy\"\" to nie jest fajny serial:)....miodowe lata sa lepsze........... \"co tak w morde jeza gały wybaluszacie to normalna chawira jest\":D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez nie bylem zapraszany na imprezy. W liceum, to i tak bym nie poszedl, tacy tam chodzili ludzie, ze lepiej ich unikac :o A na studiach, to zawsze o imprezie dowiadywalem sie na drugi dzien, ze sie odbyla :o Ale mnie to ni ziebi ni grzeje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakies tam kolezanki masz, na kursie tanca czy ta, o ktorej wspominales wczesniej. Lepsza kolezanka, niz ich brak. Nie mowie, ze ktoras z nich, ma zostac Twoja dziewczyna, ale jakis kontakt z kobietami masz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"Gdyby nie ten kurs tańca to nie miałbym żadnego kontaktu\" no wlasnie o to mi chodzi, o sam kontakt, dobre i to \"kurcze, chłopaki gratuluję głębokiej wiary w wyższą siłę sprawczą i cierpliwości życzę w czekaniu na efekty \" piszesz to z ironia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czekam na dziewczyne, ale nie jest to poki co najwazniejsze w moim zyciu. Na razie mam inne priorytety. A gdy te zostana osiagniete, zobaczymy co dalej. Moze przy okazji jakas sie nawinie ;) a jak nie to trudno. Takie zycie. Nie bede kogos szukal za wszelka cene. Swoja droga, nie wydaje mi, zebym byl zlym chlopakiem. A jak nieraz czytam, co dziewczyny wypisuja o swoich chlopakach, to az sie za glowe lapie. Ale moze trzeba sie zminic na gorsze, zeby miec dziewczyne, sam nie wiem. A Angolek przeciez w gory pojechala :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi tez na sama mysl o kurczaku mi sie niedobrze robi :o tzn. jesc lubie :D ale nie jestem w stanie go przygotowac do smazenia/ugotowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ehhh bo warto zyc , nie rozumiem samobojcow , nie rozumiem co nimi kieruje !!!!!!!!!! z kazdej sytuacji jest jakies wyjscieeee, ;( BO ZYCIE TAKIE PIęKNE JEST........................................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lasery czolgi i katapulty P
Ty tez masz niezliczona kolekcje nickow :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×