Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kocham zycie

Naprawde warto zyc!!! - dla pesymistow

Polecane posty

widze ze sie tutaj ludziom bardzo nudzi :O TQM - pokazales jaki jestes wobec kobiet (pąpon) żenada na całego :O Jestes zdecydowanie przewrazliwiony na swoim punkcie, i tak jak ktos napisal - sprawiasz wrazenie jakbys nie widzial innych postow. Poza tym poczytalem tez inne tematy i widze jak na nich sie wypowiadasz - nazwe to jednym slowem - trolling.... reszty nie bede komentowal....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ogólnie lubię kreskówki, ale tylko niektóre. Szkoda że w 'domu dla zmyślonych przyjaciół' nie ma piosenki na początek. Chcesz się pośmiać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj rozbiłam świecznikiem akwarium z rybką. Zalałam pół pokoju i bezcenne rodzinne pamiąteczki. Suszyłam to suszarką. Chciałam wysuszyć też głupią rybę, ale ostatecznie jej odpuściłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje problemy: 1. Starsi chcą mnie wywalić z domu. 2. Zalałam kazania z 1935r 3. Będę odcięta od netu bo w adm nie mogą na mnie patrzeć. 4. Mój facet... hmmm. (tam się pewnie jedna Portugalka zwija ze śmiechu) Ryba żyje. Nie takie rzeczy już przeżywała. Poprzedni wojownik (bojownik???) to mi w ogóle uciekł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lasery czolgi i katapulty
Tomciu sympatyczny? hehehhehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do przemocy to w tych czasach normalne, ale mogliby dać sobie trochę spokoj z pokazywaniem tylków. Malpa z sali gimnastycznej swieci pośladkami w każdej scenie. To nie tyle zgarszające, co powoli... nudne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 - niestety, tez mieszkam z rodzicami i nie moge Cie wprowadzic do siebie :) 2 - :D ? :D coz to za kazania? :D 3 - myslalem ze juz Cie wyrzucili :D moze sie utrzymasz :D 4 - nooo, tu moze cos co rozumiem :D chociaz Ty jednak kogos masz a to juz duzo :D Ryba Ci uciekla? :D do mnie pchly przychodza za to, i pajaki. Jeden z nich dynda na oknie i ma na ime Bartek :) a co do małpy - i obrzydliwe, zwlaszcza jak cos jem, ale tam tylek i gluty sa na porzadku dziennym :D ja za to jak trafie ogladam Johnego Bravo, moze nieco sie roznimy w wygladzie ale mnie dziewczyny luba tak samo jak jego wiec jest mi bliski :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1. To miłe... :-* 2.Kazania, zeszyt do hiostorii (rocznik 30) i wiele innych. Schowałam to, żeby nikt nie widział jak się pomarszczyło. 3. do adm muszę jeszcze wrócić. Mam ich klucz od wc. 4. Taaa, mam ale tak mieć to sobie może każdy. Ale ja mam od 3,5 roku. Mam jeszcze mysza Edgara, ale jest już stary i może się przekręcić w każdej chwili. Dziwne... mi się zawsze wydawało, że z charakteru przypominam Suzi (tą małą, rudą)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 - to rowniez bylo mile :) 2 - nie da rady wyprasowac? :) w koncu to zabytek, trzeba ocalic :D 3 - ja bym nie wracał, Ty masz ten klucz a im jest potrzebny :D ewentualne wymiana klucza za dostep do neta :D 4 - kupa czasu, tu chyba nikt tak nie mial - jestes pionierka :D Suzi jest fajna, upierdliwa, ale rezolutna i inteligentna :D tylko ze ona sprawia wrazenie bardzo twardo stapajacej po ziemi i konkretnej do bolu :D Pozdrow Edgara ode mnie, przekaz mu plaster sera zóltego w moim imieniu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wczoraj (przedwczoraj???) była fajna burza. Przez pół godziny stałam w oknie z wyciągniętą ręką, żeby nagrać fajnego pioruna na telefon.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2. Suszyłam suszarką. Zelazkiem? Dobry pomysł. W moim wykonaniu to będzie kolejna klęska. 3. Tak, zaszantażuję ich. 4. Nie chodzi o to, że mam takie szczęście. Jestem poprostu zdecydowana. Suzi przecież jst jeszcze miła i wesoła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 - moze i masz racje, mialem kiedys w domu reczna maglownice, moze by pomoglo, ale to tylko gdybanie, tak to jestem bezsilny - faktycznie lepiej ukryc... 4 - no to ma szczescie druga strona w takim razie :D no i Suzi ma cholerne szczescie i smykałke do interesow... potrafi opchac przepis na lemoniade za fure pieniedzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nie!!! ta już znowu przytupuje. Mamy kolegę, opuszczonego przez innego kolegę i musimy mu dotrzymać towarzystwa. Ale kolega jest w porządku. Nie wkurzył się nawet jak rzuciłam w niego purchawką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2. Jeżeli jesteś bezsilny to tylko dlatego, że tak myślisz. Wyprasuję to jak tylko nadarzy się okazja (czyli starsi wyjdą z domu, bo ich szlag trafia jak mnie widzą z żelazkiem...) 4. No właśnie niema, ale mi to nie przeszkadza. TQM rzeczywiście przesadza. Rozumiem, że jest zdenerwowany, alwe to nie powód, żeby grozić wszystkim przemocą fizyczną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 543543
dzisiaj pustki, bo ludzie po klubach i pubach lataja. W koncu piatek :classic_cool: nie oszukujmy sie :o pewnie wszyscy boja sie odezwac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×