Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kocham zycie

Naprawde warto zyc!!! - dla pesymistow

Polecane posty

to trzeba sprobowac, dobrze mi sie z nia rozmawiało, ale od poczatku zastrzegłem ze mam z tym problem, zeby nie liczyła na cuda :D. Łatwiej jednak z kims pogadac jak sie juz ma punkt odniesienia jakis (np forum) niz z kims obcym, nowym (np na czacie). A tutaj juz sie wszyscy na tyle znamy ze ostatecznie mozna przeprowadzic rozmowe o rozmowie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na gg
z Angolkiem się bardzo dobrze gada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prawda, teraz tez bym nie ryzykowal ;) a jak zapadnie cisza to wystarczy ze wpiszesz \"a nie mowilem ze nie umiem\" i juz ;) jestesmy w lepszej sytuacji bo od poczatku mowimy ze nie potrafimy rozmawiac :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rzecz w tym by nie kłamac - zbyt duzo tu pisalismy o tego rodzaju zagrywkach, czyli \"mam cos do zrobienia\", \"ciocia przyjechała\" \"musze isc do sklepu\" by teraz sie takim samymi wymowkami bronic... mysle ze lepiej gdy sie powie otwarcie - "i widzisz, nie umiem rozmawiac"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cytujĘ
cytuję: The Quiet Man Po co Ci dziewczyna ? Możesz się masturbować raz na 9 dni Buhahahhahahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hgfhggfhg
prawde chce ukryc, przesmiewca jeden.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cytujĘ
usuwasz swoje własne posty w których obrażasz innych - nie zaprzeczysz... jesteś fałszywaym człowiekiem. nie próbuj się wybielać, bo to nie pomoże. A teraz idz i zgłaszaj do usunięcia, bo jeszce ktoś przeczyta...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cytujĘ
powiedział to The Qiuet Man............buhahahahahahhahahahahahahahahahh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jasne! wystarczy spojrzeć na jedną moją friend. Umówiła się z chłopakiem na gg, a później ja musiałam do niego iść, żeby nie czekał jak idiota. W necie, to można cuda wyczyniać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki, Kocham Życie. To był genialny pomysł. Wyprasowałam to na tyle, na ile sie dało i nikt się nie zorientował. :-) Co do 4... Myślałeś kiedyś, żeby zostać jasnowidzem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Wszystkich. 🌼 Długo mnie tutaj nie było, ale szczerze mówiąc hmm... Myślałam, że jak wrócę po takiej przerwie to zastanę tu stary dobry topik. Niestety myliłam się... Powiedz mi TQM... Dlaczego Nas \"niszczysz\"? Przez Ciebie atmosfera bardzo się pogorszyła. I mam nadzieję, że zdajesz sobie sprawę z tego, że Ty znacznie przyczyniłeś się do mojej nieobecności na tym topiku jak i na gg. Po prostu przeginasz, a nie każdy ma tyle siły, żeby to tolerować i przymykać na to oko... Mam dość czytania Twoich bezsensownych bzdur. Przepraszam, że to piszę, pewnie znowu ktoś mnie za to skrytykuje, ale mam Cię dość i nie kryję się z tym. I z łaski swojej- albo zacznij się \"zachowywać\" w miarę normalnie, albo po prostu opuść ten topik. :o Dzięki za uwagę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mysle jednak ze na gadu da sie przelamac niesmialosc i powinno jednak pomoc w przyszlosci. Tak krok po kroku.... z tym wystawieniem to juz porazka, tak sie po prostu nie robi... Sssilly maggot a moze jestes wlasnie z tym kogo Twoja kolezanka wystawila? :D tak przypadkowo od niechcenia razem na zawsze.... ;) no i ciesze sie ze zelazko pomoglo, w razie czego sluze radą ;) a tak w ogole zapomnialem jakie mam haslo do biosa 😠....znow zaczne naprawiac komputer, popsuje go bardziej niz byl, potem naprawie co popsulem i bede dumny ze swoich zdolnosic mimo iz pierwszy problem pozostanie nierozwiazany..... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niby ja się wpisuję na pomarańczowo, tak? Nie rób z siebie do końca debila proszę Cię... :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angolek :D🌻 nie wiem co pisac, po prostu trzeba ignorowac glupie posty i tyle, udawac ze ich nie ma. W necie kazdy moze pisac co mu sie podoba jednak radze po prsotu czytac czesc postow jakby byly bezosobowe (np na niektorych forach sa posty reklamowe - tak wlasnie traktowac).... TQM - czyli Angolek sie wpisuje na pomaranczowo czy w koncu stanczyk? a moze wszyscy? Angolek mocno pociagnela ten temat i jest jego nieodlaczna czescia ;) Wiec nie pieprz glupot....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do nieśmiałości, to trzeba mieć dla kogo się zmienić. Na pewno nie, bo takich ludzi sie w necie nie poznaje. Hmmm... przypadkowo, no... w zasadzie tak. Kurde, Kocham Życie, umiesz naprawić komputer! Mnie komputery zazwyczaj nie chcą słuchać, nawet, jak nie są zepsute. Złom mnie poprostu niecierpi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz co TQM? Może to co powiem będzie źle odebrane i wyjdę na osobę bardzo pewną siebie, ale wydaje mi się, że najważniejsze Osoby na tym topiku już dawno mnie polubiły (mam nadzieję) i nie muszę robić takich krzywych akcji typu podszywy itp. żeby zdobyć Ich sympatię. Może dla Ciebie to są dobre sposoby na zdobycie sławy, ale nie należy mierzyć innych swoją miarą... :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trzecia świnka
🖐️ kocham zycie jestem pod wrazeniem:D dla mnie komputery to czarna magia! nawet nie bardzowiem co to jest bios:O Sssilly maggot zawsze można pokonać nieśmiałośc dla samego siebie, dla innych nie ma co robic takich rzeczy. A co jeśli dajmy na to ktoś upora się ze swoją nieśmiałością dla drugiej połówki, po jakimś czasie ta połówka nas zostawi i nasza pewność siebie legnie w gruzach. lepiej walczyć z naszymi niedoskonłościami dla siebie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trzecia świnka
papon i co odpowiedziałas pani ankieterce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×