Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

1wera1

walka z rutyna

Polecane posty

macie jakies dobre metody, pozycje, pieszczoty, robie atmosfery i doslownie wsyztskie pomysly..jakie pomagaja wam aby w zyciu erotycznym nie popasc w rutyne??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość urlop od siebie
albo widywanie się deczko rzadziej, aż się zatęskni wtedy żadne sztuczki nie są potrzebne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obciąg z połykiem
tudziez kloc na klatę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam pomysł :) zapros ukochanego na kolacje ze swiecami .. powiedz mu niech kupi czerwone wino :) oczywiscie wloskie .. ugotuj cos dobrego np poledwice z kurkami i do tego ziemniaczki frytowane :) po kolacji zapros go do sypialni popros zeby wzial troche wina do ust i niech ci go wleje do cipeczki .. a potem wyssie wszystko ..i tak kilka razy az bedziesz miala orgazm :) super zabawa ala wyrafinowanych a nie przecietnych zjadaczy chleba:) polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ta która wie wszystko najIepie
może daj mu dupke do wylizania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w ciszy...
taaaaaak swietna sprawa, a pozniej bedzie sie uganiac za wizytami do ginekologa, bo jej sie po tym winie w "cipeczce" zrobi stan zapalny :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ta która wie wszystko najIepie
stjułardesa ale ty kreatywna jestes!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heheeh przeciez nie mowie zeby jej tam beznyne wlewał czy wodke hahaha wino nie jest szkodliwe :) ja praktykowalam wiele razy i wyniki badan ginekologicznych mam zawsze najlepsze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myslalam ze nie bedzie tak duzo tych niektorych beznadziejnych wypowiedzi ;| ktore nic nie wnosza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość plumplumplum-2
dziewczyny moj facet chce mnie piescic oralnie, tez bym chciala,ale bardzo mnie to krepuje... nie jestem pewna do konca swojego zapachu... boje sie,ze mu sie nie spodoba... mozna cos zrobic zeby poprawic smak swojej malej... dodam,ze sie myje wiec bez takich :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ta która wie wszystko najIepie
ale co ci mają wnosic przeczytaj kamasutre i cos sobie wybierz chciałas pomysłów i dostałas a ze na tym forum sa sami zboki to sama jestes sobie winna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ta która wie wszystko najIepie
plumplumplum-2 wymocz pipke w denaturacie wszystkie zapachy zostaną wspomnieniem ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak..sama jestem sobie winna ze na tym forum sa same zboki..OCZYWISCIE Mi po porstu chodzilo o sprawdzone sposoby...a nie jakies rzeczy z ksiazki...ok...moga byc z kamasutry..ale niech one beda sprawdzone..a poza tym nie mam takiej ksiazki w swoim domu dlatego licze na pomysly tutaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ta która wie wszystko najIepie
OK PROBOWAŁAS AZNALA ORALA ALBO HISZPANA ??? LESLI NIE TO NAPRAWDE RUTYNA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczywiscie ze probowalam..ja nie mowie ze w moim zwiazku jest rutyna...tylko chce jej uniknac w rzie czego w przyszlosci..i byc moze nie tlyko dla mnie bylby to temat aby tego uniknac...a kobiety ktore juz doswaidczyly rutyny..mogly by to zmienic dzieki normalnym rada w tym temacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ta która wie wszystko najIepie
nie da rady uniknąć rutyny jazeli to czujesz tzn ze twoj partner ci sie znudził i tyle a na nude nie ma rady!!! musisz go zmienic na leprzy model ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale to wlasnie nie jest to :P chodzi mi po porstu o pomysly jakies...ja jestem jeszcze mloda..wiec dla mnie wystarcza jak na razie 3 pozycje...od tylu, na jezdzca i na klasyka...a chcialabym czyms fajnym zaskoczyc swojego faceta od czasu do czasu..dlatego zadalam to pytanie... bo na pewno sa tu duzo bardziej doswiadczone osoby ode mnie...i wiedza jak czasem mozna bardzo pozytywnie zaskoczyc swojego faceta (niekoniecznie pozycja podczas sexu).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najlepsza metoda na walke z rutyną To anal i oral z lisica i świnią A gdyby i taka zawiodła praktyka Niech wypnie swój odbyt I w ryj niech ci pryka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×