Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gacie

szukam fajnych spodni jeansowych

Polecane posty

Gość gacie

Lee, Wrangler, Levis coś z tej półki Najlepiej ciemny granat, półbiodrówki (stan ok. 23 cm) i rozszerzane u dołu - szer. nogawki ok. 30 cm Nie chce żadnych, wieśniackich rurek!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gacie
Nie wiem do ktorego?? Nie lubie sklepów, wole iśc w jednym konkretnych celu i wyjsc z zakupioną rzeczą bez zbędnych ceregieli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Felipe Massa
Trafna odpowiedz :D Mnie w ogole dziwi, ze tu nie ma moderatora zadnego :/ Przejrzyj cale forum ,tematow tego typu jest od groma . Tak jak ten cwok co ciagle wkleja te swoje gowniane lateksy z allegro :D Zbanowac kretyna najlepiej .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gacie
Dzieki za pomoc, ale jakby ktoraś z Was widziala cos własnie z marek które wymienilam u góry, to bylabym wdzieczna. Lubie kupowac przez net, ale spodnie wolalabym jednak przymierzyc :P Niekoniecznie lateksowe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Felipe Massa
Idz najlepiej do sklepu, jak juz internetowo to zapodaje Ci sklep online Levi's : http://www.jeans-online.pl/ Dla mnie jezeli chodzi o jeansy liczy sie tylko Diesel i Levi's , reszty nie kupuje . O tych lateksach to pilem do tego kreta co ciagle wkleja to badziewie, nie do Ciebie . Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×