Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
edynka

do posiadaczek kręconych włosów Warszawa - wyłacznie

Polecane posty

Kochane! Wiadomo nie od dziś, że kręcone włosy są piękne... tak, tak, są. I nie od dziś wiadomo również, że sa strasznie MONOTEMATYCZNE, jesli chodzi o ich układanie, o mozliwosc wyboru fryzur itd. Trzecia rzecza, wiadoma od dawna, ze na 100 fryzjerow, przy dobrych wiatrach - znajdzie sie moze 1-2, ktorzy umieja dobrze i profesjonalnie obejsc sie z kreconymi wlosami. Dlatego proponuje wpisywac w tym temacie FRYZJERÓW (mnie interesuje Warszawa, ale mozna przeciez wpisywac miasta w calej Polsce), ktorzy DOBRZE SCINAJA WLOSY KRECONE. Najlepiej byloby, gdybyscie podawaly tylko tych, ktorych znacie, u ktorych bylyscie i jestescie z nich zadowolone. A moze i tych, ktorych Waszym zdaniem nalezy jak ognia unikac? Ja osobiscie fryzjera boje sie DUZO BARDZIEJ niz dentysty (bo tego znam idealnego). I powiedzenie, ze "Wlosy to tylko wlosy, odrosna" wcale mnie nie smieszy. Wszystkie posiadaczki lokow wiedza, jak dlugo trzeba czekac, zeby wlosy krecone urosly i zeby to bylo zauwazalne!! Dlatego pomozmy sobie, co? Mam nadzieje, ze spodoba sie Wam ten pomysl. Ja osobiscie stanowczo i z calego serca ODRADZAM wizyte w salonie warszawskim na ul. Puławskiej (nie chodzi mi o salon Welli, tylko taki troche dalej, jak sie idzie od strony Centrum). Raz bylam i plakalam 2 tygodnie. NIGDY WIECEJ. Dobrego fryzjera, niestety, nie znam zadnego. Glownie dlatego, ze boje sie fryzjerow i bardzo rzadko do nich chodze... chcialabym to zmienic! Pozdrawiam wszystkie kreconowlose i zapraszam do uczestniczenia w dyskusji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×