Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość limetkaa

ogolic cipke??? TAK czy NIE?

Polecane posty

Gość gość
Jestem z żoną 12 lat po ślubie. Moja żona nie goli c*pki. to szczerze mówiąc odpowiada mi to nawet mnie to podnieca. Jak np. założy pończochy i jest bez majtek tylko sama zarośnięta c*peczka cudownie. Miałem kiedyś kobietę która goliła c*pkę ale mi to nie za bardzo odpowiadało i miałem na pewno mniejsze doznania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kobieta powinna wyglądać jak kobieta powinna być owłosiona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
uwielbiam panie z owłosionymi cipkami strasznie mnie to podnieca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja również wolę jak moja żona nie ogoli c*pki, bardziej mnie to podnieca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bonusWGR
Dziewczyna musi mieć lekki zarost

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewczyny nie ulegajcie modom w miejscach intymnych , zdrowie ważniejsze niż moda . A wiadomo że włosy łonowe to przeszkoda dla bakterii . Rozmawiałem z wieloma facetami i każdy z pytanych potwierdzał że nie ogolona muszelka jest bardziej ponętna i faceci reagują szybciej erekcją członka . Po prostu włosy bardziej nas podniecają w tym miejscu .Tak samo pod pachami , widok dziewczyny z włosami pod pachą potęguje podniecenie u mnie , są jak afrodyzjak , zaraz myślisz by ją przelecieć , Ostatnio widziałem fotkę madonny z córką obie mają włosy pod pachami i się tym chwalą i słusznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Adam
Ogolone czy nie i tak wszyskie ladne pozdro dla wszystkich dziewczyn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przy opalaniu toplex cipka z 7 dniowym zarostem jest sexi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Musi byc ogolona i za kase sex

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niestety żadne rozsądne apele by kobiety nie goliła się w tych miejscach nie pomogą nabędą nadal się golić nawet kosztem choroby .Lecz gdy zobaczą swoje idolki lub osoby znane z mody które stwierdza ze zarost w tym miejscu jest modny ,to zobaczycie co będzie się działo .Pierwsze zapuszcza włosy celebrytki ,aktorki modelki i te dziewczyny które interesuje moda .Niestety osoby tak zwane zajmujące się wizerunkiem ,wiedza co robią ,to ogromny przemysł i tylko jest to podyktowane kasie .Kiedys znany polityk nasz wypowiedział się dobitnie głupi naród to kupi,i miał racje przynajmniej w swetrach mody .Kobiety młode dziewczyny nieraz warto zrezygnować byciem kul na rzecz zdrowia i rozsądku ,tym bardziej ze jest ogromna przewaga rozsądnych facetów którzy uwielbiają włosy na muszelke ,jest to dla nas naprawdę podnieta,tylko małolaty i bardzo głupiutkie dziewczyny ifaceci myślą inaczej .Lecz co ważne dorośnie i zmieni zdanie ,taki głupi wiek niestety .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
rzeby nie golic to niech c**y wysmarujom rospuszczalnikiem lyse nendom na zawsze bez golenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gość 21:24 tak głupi tekst to tylko facet może napisac ,facet jesteś kretynem ,lepiej nie wypowiadaj się i dołącz do swoich kolegów bezmózg ów kibolstwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ogolona to jest to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jaki sex kobiety najlepiej odpowiada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość para nagolasa
Mam 34l i zawsze gole aobie cipe i na dodatek chodze bez majtek w mini bo tak lubie.Super miec wygoloną jest bardziej estetycznie i higeniczniej no i latwiejszy dostep dla kutasa.Przy oralu nie ma w ustach zadnych wlosow moj maz tez goli sobie kutasa jest taki fajny gładki az sie chce go obciagac po same jajca.Co dzien podczas kompieli gole cała pizde jest wtedy taka aksamitna jak maz lize mi pizde mowi ze jest taka miekka i delikatna dlatego moje panie trzeba sobie golic cipy by miec przyjemnosc jak jakis facet bedzie ci lizal pizde lub dyml a nie targal klakami przed wsadzeniem kutasa w cipe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 9:13 jak ty jesteś kobietą to ja papieżem , bądź milszym i nie wrażaj się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×