Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

pepe25

Moj facet oglada sie za innymi

Polecane posty

Gość nin_a
więc laski jaki z tego morał, nigdy nie dajmy się zdobyć na tyle aby facet był pewny i nie szczędżmy sobie ukrywania wdzięków oczywiście bez przesady niech się złoszczą że inny patrzy darnie jedne i niech oni będą zazdrośni nie my

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nin_a
tanga właśnie tak a taboret niech sobie konia walą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a kobiety?? potulne, bidne domowe kurki co? buahha To juz nie ta era Oj drodzy faceci, mylicie sie i to grubo. Wiekszosc z Nas mysli o takich rzeczach ze wstyd sie przyznac:) Niekoniecznie z Wami w roli glownej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nin_a
koguty myślą że my tylko o nich myślimy buahahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odgrywasz sie na nas
facetach pepe25?? sama siebie krzywdzisz :) bo my faceci jak wam sie nie podoba bzykamy innych a wy kochajace boicie sie nawet bysmy sie nie obrażali na was za to ze ktos wam powie komplement..tak nas kochacie..hhee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odgrywasz sie na nas
bzykamy inne mialo byc ,:)sorki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nin_a
a gratisów w postaci hiv nie macie? syfy jedne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny...nie rozumie o co wam chodzi...na ladna dziewczyne zawsze milo popatrzec...ja swojemu nawet sama czasami zwracam uwage na jakis wyjatkowy szczegol w wygladzie danej dziewczyny...zdarza mi sie ze puszczam tekst w rodzaju...o matko zobacz jakie ona ma ladne wlosy, albo jaka jest zgrabna...no coz moj facet i tak zawsze twierdzi ze ja jestem najladniejsza i szuka mankamentow w urodzie innych dziewczyn...ale nawet jesliby przyznal ze dana dziewczyna jest ladna to przeciez nie bede mu o to wrzawy robic...uwazam sie za piekna i inteligentna istote...i moje poczucie wartosci sprawia ze wcale nie probuje zamykac mu oczu na inne...wkoncu to mnie wybral, a nie inną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nie do konca tak jest:) obawiam sie ze moj facet znacznie bardziej boi sie o moja zdrade niz ja o jego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nin_a
ona-taka-jak-ty no to fajnie masz a ile masz lat bo może to kwestia wieku i dojrzałości sama nie wiem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...to wszytsko kwestia poczucia własnej wartości...po co robic mu awantury o odruchowe spojrzenie na ładną dziewczyne...a ty nie jestes ladna?...to z toba jest...nie z inną...to ciebie kocha...nie inną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tanga
nie chodzi o to ze sie oglada......chodzi ze sie popatrzy, i to troszka boli , kto tego nie doznal to niewie o co sie rozchodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zostaw go- latwo powiedziec. Ten co mowil wczesniej, ze My was tak kochamy- moj jak ja wyjade gdzies sama na pare dni a nie daj boze na 2 tyg to wydzwanial i ryczal do sluchawki jak male dziecko. Tacy jestescie Faceci-mocni tylko w gebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam 20 latek...nie jest to jakis tam nazbyt dojrzaly wiek...ale wierze w siebie i wierze mojemu facetowi i wy tez powinnyscie...wkoncu zwiazek opiera sie na zaufaniu, a nie na zamykaniu komus oczu na otoczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nin_a
wogóle w jakim celu te chłopy z mózgami w jajach się tu wypowiadają jeszcze czego żebyśmy takich "jajcarzy" słuchały buhahah:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...ale skoro ogarnia was zazdrosc...i wybitnie przeszkadza wam jego zachowanie...to dajcie mu nauczke... i kiedy on kolejny raz uporczywie wpartuje sie w blondynke z sąsiedniego stolika...to wy zacznijcie usmiechac sie do czarujacego barmana;)...to ostudzi zapaly waszego ukochanego i zamiast wlepiac wzrok gdzie nie trzeba skupi sie na tym kokieteryjnym barmaniku ktory szczerzy zeby do jego ukochanej \"wlasnosci\";)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nin_a
ona-taka-jak-ty ja się nie boję że on mnie zdradzi ufam mu ale myśle że to obleśne jak tak ślini się na widok innej w mojej obecności odrobiona kultury obowiązuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nin_a
ona-taka-jak-ty zazdroszczę ci tego opanowania :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nin_a tu nie ma czego zazdroscic...trzeba umiejetnie skupic uwage swojego faceta tylko na sobie...wtedy bedzie lookal po facetach do okola czy przypadkiem ktorys na ciebie nie zerka i nie bedzie mial czasu na jakies tam panienki;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nin_a
też myśle że to jedyna rada bo kłucenie sie o to to zenujące dla mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój sie ogląda i w dodatku komentuje, że ładna albo, że ładne ma cycki, zgrabne nogi, ładną buzie, sexy dupsko itp. niby nic w tym złego, bo on popatrzeć sobie przecież może, nikomu nie zabronisz, po to ma oczy, ...ale ja się wtedy czuje taka nieładna i nieatrakcyjna gdy on tak robi, mam wrażenie, że tamte mu sie podobają bardziej niż ja :-( a podobno tez fajna laska ze mnie. on jednak sprawia przez takie zachowanie, że spada moje poczucie własnej wartości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie, mowicie zebym tez sie ogladala za przystojnym, jesli on sie oglada za ladnymi. Ale ja tego jakos nie umiem robic, bo nie chce mu robic przykrosci(chodzi o to ze moj Skarb:) nie nalezy do przystojnych i on chyba zdaje sobie z tego sprawe wiec nie chce go jeszcze bardziej ranc) Sadze ze on wychodzi z tego zalozenia, ze skoro ja jestem ladna to nie sprawia mi to przykrosci bo jestem tak ladna jak te, za ktorymi sie oglada:( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie Flora ma racje, ja tez nigdy tego nie mialam, a teraz czuje sie tez nieatrakcyjna- a to cycki wydaje mi sie ze mam za male, a to ze za gruba jestem, a to ze jestem brunetka a nie blondynka itp:( :( to jest chore i moze dziewczyne zniszczyc :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>nie chce mu robic przykrosci(chodzi o to ze moj Skarb nie nalezy do przystojnych i on chyba zdaje sobie z tego sprawe wiec nie chce go jeszcze bardziej ranc) Sadze ze on wychodzi z tego zalozenia, ze skoro ja jestem ladna to nie sprawia mi to przykrosci bo jestem tak ladna jak te, za ktorymi sie oglada Jasne :O Dziewczyno zrozum, on nie mysli o tobie i twoich uczuciach. On chce sobie poprostu popatrzec na fajna laske. I nic sobie nie robi z tego, ze cie tym rani. A ty sie starasz nie robic mu przykrosci? Eh kobiety.. Powtarzam jeszcze raz - odplacaj mu pieknym za nadobne! Bez zadnych skrupulow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nin_a
Jestem dziwk* musicie to wiedzieć, pomóżcie mi musze z tym skończyć bo jestem w dołku psychicznym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do lozka to bym sie tak mogla ubrac-na wyjscie raczej nie :) z reszta znam go i wiem ze gdybym sie tak ubrala to by nigdzie nie wyszedl ze mna. A w lozku ma wszystko skory, pejcze-cale BDSM i wiele wiele wiecej wiec w lozku nie narzeka:) wczoraj mnie blagal bym mu odpuscila sex tak byl zmeczony po pracy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×