Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wstydliwa w saunie

wstydliwa w saunie

Polecane posty

Gość wstydliwa w saunie

jestem okropnie wstydliwa chociaz chyba niczego mi nie brakuje. Postanowilam cos z tym zrobic i wymyslilam zeby pojsc do sauny, albo jakiegos gabinetu odnowy i tak troche poparadowac nago. Jak myslicie czy mi to pomoze? I jeszcze jedno czy w saunie nalezy i mozna chodzic bez niczego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wstydliwa w saunie
a myslisz stewardessa ze to dobra droga do wyzbycia sie wstydu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem ja nie ejstem wstydliwa :) ale na saune chodze sama z moim parterem i rezerwujemuy sobie tylko dla siebie :) nie lubie sie obnazac przy innych ludziach.. moze jakby w takiej saunie siedzieli Brad Pitt czy Wentworth Miller .. to pewnei chodzilabym tam nago i codziennie :) ale do saun przychodza starzy i oblesni faceci ktorzy chca sobie poogladac mlode laski .. weic to jest ochydne ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dgh
nie siedzi się tam w reczniku?? żadna siła by mnie nie zmusiła żebym zdjęła okrycie z siebie a chcę iść na saunę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale co macie za problem? w reczniku nie jest wygodnie i jest za goraco.. lepiej i wygodniej jest bez.. zawsze mozna znalezc taka mala saune dla 2-3 osob i sobie ja zarezerwowac tylko dla siebie albo dla siebie i partnera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wstydliwa w saunie
ja niestety nie mam partnera, chyba przez te moja wstydliwosc. a podobno jestem calkiem ladna. nie moge wiec pojsc i zarezerwowac sobie malej sauny. chodzilo mi o przelamanie sie i bycie nago wsrod obcych ludzi takze mezczyzn. moze mi to pomoze bo taen wstyd to mnie wykonczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pollllllla
ja bylam podobna do ciebie i wybralam droge rowniez podobna. poszlam sama na plaze dla naturystow. bylam tam pol dnia przechadzajac sie to tu to tak wsrod obcych ludzi. bardzo mi to pomoglo. glowa do gory w koncu ludzie sa bardzo do siebie zblizeni budowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet ...
wsydliwosc to zaleta dla faceta a ty chcespsuc i paradowac nago...bleeeeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość osiemmnastolatek fabian
ja mam problem,który poruszyłem w dyskusji ogólnej otóz staje mi ptaszek jak zobaczew nagie kobiety a chce iśc do sauny?Co z tym zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiesia z Bielska
idź do sauny, ale ptaszka zostaw w domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bez sensu..
ale po co masz przełamywać wstydliwość na tyle żeby latać nago wśród obcych? Włóż mini i skąpy top na imprezę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość owiń się folią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zocha krycha i marycha
owin sie recznikiem , a pozatym w saunach sa baseniki do schlodzenia :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×