Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Magdalena_83

praca dla chemika

Polecane posty

Gość Magdalena_83

Jestem absolwentką Wydziału Chemii i Fizyki, kierunek- chemia Uniwersytetu Łódzkiego poszukuje pracy zwiazanej z moim kierunkiem studiow najlepiej w woj. łódzkim. Ukończyłam także kurs pedagogiczny. Bardzo proszę o odpowiedz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jedyne
co mozesz robić z takim wykształceniem to uczyć w szkole albo pracować na laborce, za marny tysionc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z czego problem
no niestety wybralaś zly kierunek :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magdalena_83
po pierwsze tysiąc a nie tysionc a po drugie to moja prywatna sprawa co studiowałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magdaleno nie wiem co Ci doradzić....zostaje Ci szkoła, jakieś laboratoria itp. W ogóle myślałaś o jakimś stanowisku dla siebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jedyne
boshe... ten "tysionc" był dla jaj, ale widze na samym początku ze z ciebie "poważna kobita", więcej luzu... bo daleko nie zajdziesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jako chemik mozesz szukac tez pracy w firmach farmaceutycznych oraz tych ktore zajmuja sie dystrybucja kosmetykow, a jaka dokładnie specjalizacje ukonczylas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://praca.money.pl/technolog-chemik,lodzkie,oferta,422060.html przykładowa oferta pracy, powodzenia i nie przejmuj sie docinkami ze zle studia wybralas, dla leniuchow ktorzy tylko marudza na kafeterii kazdy kierunek jest do dupy, trzymaj sie, pamietaj tez ze zawsze mozesz skorzystac ze stazu z urzedu pracy jesli jestes osoba ktora nigdy nie pracowala, wtedy moze latwiej bedzie zdobyc doswiadzcenie praktyczne :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chemica
ciekawe ile taki chemik moze zarobic... dzieki za link

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do autorki: przecież nie musisz koniecznie być zatrudniona na stanowisku chemika... szukaj pracy w firmach kosmetycznych, farmaceutycznych, produkcyjnych, laboratoriach, ofert jest naprawde sporo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×