Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

SzalonaNastka

Czy warto isć na profil humanistyczny do LO? Czy lepioej wybrać inny, ??

Polecane posty

Gość __Dejzi
jeśli lubisz przedmioty humanistyczne to tylko na taki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na humanie mało facetów ;) Jeśli nie jesteś totalnym tumanem z matmy, polecam mat-fiz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martini.pl
Fajne kryterium - malo facetow lol Profil wybierasz pod katem tego, co cie interesuje i co w przyszlosci chcesz robic . Ja konczylam ogolniak i pr. humanistyczny, potem wybralam studia prawnicze . Teraz bedzie IV rok ... Zadaj sobie pytanie co chcesz robic w zyciu po prostu .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehe a ja byłam na humanie
a w koncu wylądawałam na studiach w akademii morskiej - mało majacych wspolnego z humanistycznymi przedmiotami. a pamietam ze chciałam isc na prawo albo socjologie...zainteresowania sie zmieniaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to jest dzial moda i ubior
wiec jesli masz zamiar seksownie się ubierac to idz na to co chcesz! Nie zapomnij ze na studidach trzeba sie pOKAZAC !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pewnie ze sie moze podobac
wybierz liceum pod katem przyszlych studiow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja polecam mat fiz! zdecydowanie! tam gdzie jest dużo bab jest niezdrowa atmosfera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zgadzam sie z przedmówwczynią (nauzykaa) ja skończyłąm klasę o profilu mat-fiz i był to najlepszy okres w moim życiu... 24 facetów i 7 dziewczyn - zdrowa atmosfera, faceci potrafią być sto razy lepszymi kumplami od dziewczyn, mam tyle cudownych wspomnien, nigdy wczesnie zadna klasa do której chodziłam nie byłą taka zgrana i przyjaznie do siebie nastawiona.. ale problem polega na tym, że ja zacięcie do matematyki miałam od zawsze, fizykę też lubię choć trudna czasem jest nieziemsko a jeśli ktoś nie ma do tego głowy to moze być cieżko... ja studiuję finanse i rachunkowość, to nei jest tak do konca ze jaki wybierzesz profil w liceum na takie studia musisz iśc na studiach i tak materiał jest inny niz w liceum, wiec jesli ktos jest na mat-fizie a interesuje sie literaturą to równie dobrze moze zdać dobrze mature i iśc na filologie polska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja bylem na profilu ...
geograficzno-matematyczno-językowym (sami do końca nie wiedzieliśmy na jakim jesteśmy :P) ... Miałem rozszerzoną geografię, matematykę i j.obcy ... Okres liceum wspominam okropnie :( 7 chłopaków w klasie i 24 dziewczyn ... Wniosek, niezdrowa atmosfera, kobiety potrafią tak obrobić Ci tyłek za plecami, w klasie tej poznałem jakie potrafią być kobiety (jedyny plus) ... gdyby tak wrzucić do klasy kałacha ... pozabijały by się :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Willy
Po cholere takie pytania w dziale MODA i UBIÓR ? Założ koleżanko skórzane biodrówki i jakiś kusy top, a na pewno zrobisz w swoim wymarzonym liceum furorę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Przepraszam,ze zamiscilam tu ten topic ale to przez nieuwage-Przepraszam Tak czytałam wasze wypowiedzi i zatrzymałam sie na wypowiedzi,gdzie jest mowa o niezdrowej sytacji w klasie,z powodui dziewczyn. Tak macie racje, teraz dowiedzialam sie ze w mojej klasie jest az 36 osob :O I w tym tylko 7 chłopaków, Reszta dziewczyny :| ..ehh, po przemysleniu całej sprawy, mysle ze dobrze zrobiłam idac na ten profil,tylko jakoś drazni mnie to,ze bedzie duzo dziewczyn, jakoś nie cieszy mnie to :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezmienna
chodzę na humana,ponieważ odpowiada on moim zainteresowaniom(historia,wos),ale w kalsie mam 20 dziewczyn i 9 chłopaków,nie da się zaprzeczyć że w mojej klasie panuje niezdrowa atmostefa,podział na grupy który oczywiście stworzyły dziewczyny,no ale cóż-tam też poznałam wspaniałych ludzi:) więc nie jestem ani szczególnie zadowolona z mojej klasy ae totalnie załamana też nie jestem,przynajmnije juz nie teraz:)bo różnie bywało:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tam jestem w europejskiej:D Przewaga chłopaków. A w humanistycznej w moim LO jest zaledwie 2 chłopaków...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teraz to
no chyba to zalzey od twoich zdolności i zainteresowań. Dobór profilu pod względem ilości facetów to pomysł dość poroniony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...................../........
polecam mat-inf mieliśmy 15 dziewczyn i 10 chłopców, klasa byla super:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli interesujesz się historią, wiedzą o społeczeństwie, językami obcymi i oczywiście mową ojczystą a przy tym zamierzasz iść na studia i jesteś pewna, że możesz sobie na nie pozwolić to warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamflamastry
Nie warto! od razu zamykasz sobie droge na wszystkie kierunki inne niz humanistyczne! po takim profilu nie dasz zdasz matury z matmy, fizyki czy inny przedmiotów scislych. a nie nauczysz sie tego poza szkola. a historii czy wosu nauczysz sie sama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem w klasie o profilu angielsko- francuskim. Jeżeli jeden z chłopcó nie zda poprawki, będzie ich 5, a dziewczyn będzie chyba 25... ;/ Atmosfera w mojej klasie jest naprawde okropna, dziewczyna sa podzielone na te co rządzą, na dwie wieczne autsaiderki (ja i moja kolezanka) i reszte neutralną... Ciągle są jakieś konflikty i odrabianie tyłka. Dlatego znalazłam przyjaciół poza klasą :) i na szczęście to ostatni rok... Gdybym była osobą o ścisłym umyśle, też wybrałabym klase mat -fiz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale najlepiej idź na taki kierunek, który odpowiada twoim zdolnościom i zainteresowaniom. Jeżeli naprawde lubisz literature, czujesz poezje, umiesz dobrze przelewać swoje myśłi na papier to czemu nie? Ja zawsze miałam z tym problem i ciesze się ze sie nie zdecydowałam na human.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×