Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Minnnie

Kto jest z super ciachem?

Polecane posty

Mój mąż jest wg mnie super ciachem:D apetyczne ciało, sliczna buzia i temperament:) a jak u was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mówiąc \"ciacho\" miałam na mysli przystojnego faceta lub atrakcyjną laskę. to takie pieszczotliwe określenie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj hahaha wiem:P to byla taka ironia :) A czy jestem z super \"ciachem\" czy nie to juz inne laseczki musza ocenic ale wg.mnie aaz taki super to nie jest,Sa przystojniesi od Niego:) ale nie kocham Go za wyglad :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emilia1984
ja jestem z takowym:) Troche to uciazliwe, bo panny sie ogladają, a czasem i panowie tez bo bardzo jest zadbany... Ale wiem ze jest tylko moj:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiadomo! ale sami tez widzimy conieco:) co dla nas jest piękne innym sie wydac moze przeciętne i odwrotnie;) ja uwielbiam w moim mezczyźnie oczy. Niebieskie, stanowcze i cuuudowne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emilia1984
moj ma 184 wzrosu, budowa normalna, szczupła sylwetka, trochę mięśni, cudne plecki, oczka zielono-brązowe duże:) , ciemne włoski, duże cudowne zadbane dłonie, smukle i długie palce, hojnie wyposazony. Cudo po prostu.Do tego troskliwy, opiekuńczy, czuły, kochający, świetny w łóżku. Nie prosić o numer telefonu:):) i tak nie dam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pożygałam sie po opisie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i dobrze, nie dawaj! mój ma 182 cm wzrostu, blond naturalne włosy, oczy niebiesko szare, niesamowicie długie rzesy, piekne usta, śliczne białe ząbki, fajne ciało, zadbane dłonie, duzego fiuta, jest boski w łózku, czuły opiekuńczy, pracowity i uczciwy, laski sie za nim ogladają ale jest tylko mój ( mam nadzieje:D)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emilia1984
panna co sie pożygała pewnie ma w łózku, śmroda z papierochem w gębie, myjącego sie na święta Wielkanocne, z brudnymi pazurami i z ubytkami w uzębieniu:D:D:D:D:D a zazdrość sobie małpo jedna:) Minnie-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja jestemmm z takim
100-u% ciachem i czasem to naprawde moze byc uciazliwe :-0 na dodatek ma kolege jeszcze przystojnejszego i jak ida razem to mozna dostac oczoplasu i zeza rozbieznego. Czasem musze go sprowadzic na ziemie ale ogolnie jest ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja jestem chwilowo
właśnie czeka na mnie w kuchni. Oprószone cukrem pudrem i cynamonem. Tylko kawusię do niego sobie zrobię i zaraz zajadam. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fakt jest to rzeczywiscie uciążliwe jak laski sie oglądają czy kokietują:O czesto tez musze sprowadzac mojego na ziemię;) miałam pecha ze kochała sie w nim moja przyjaciółka która na wieść o naszym ślubie przestała byc moją przyjaciółką ale to juz inny temat Emila-🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a czym zajmują
sie wasi panowie bo mój nie dość że jest super ciachem to jeszcze jest policjantem i latają za nim jak nie wiem... a ja się troszke wkurzam:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja jestemmm z takim
no moj tez policjantem niedlugo zostanie :-0 ale jeszcze nigdy w moim towarzystwie nie zdarzylo mu sie obejrzec na inna panne :) i to jego wielki plus

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a czym zajmują
no to juz Ci współczuję, mój też się nie ogląda ale to wieczne "wzdychania" małolat... można zwariować:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj jest super - zawsze szukalam kogos takiego ale nie sadzilam, ze moge miec \'na wlasnosc\', a jednak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rozumiem co masz na mysli pisząc super - ciacho ale jak czytam \"śliczna buzia\" to widzę...hmm....niemowlę naprzykład...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hariska
no, infantylne, ale wiesz, one mają super ciacha z pięknymi oczkami, same też są piękniusie, mają pazurki i są całuśne :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój jest wprawdzie niski, ma 173 cm wzrostu (jesteśmy prawie tego samego wzrostu) ale jest cholernie przystojny, ma ciemne włosy, zielone oczy, długaśne rzęsy, fajne ciało (chodzi na siłownię), a najbardziej lubię jego nogi, takie umięśnione i silne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to zobacz jak napisałam penis. Na pewno nie \"penisek\" ale \"duzy fiut\" :P hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×