Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Sharamysha

nerwica... depresja... czy głupota?

Polecane posty

Gość ktosik_40
Czy ktoś tu jeszcze zagląda ? Dwa miesiące temu odstawiłam leki na depresję , czułam się świetnie a teraz sytuacja w domu powoduje , że zaczęłam się znowu denerwować i mieć kiepski nastrój. Oczywiście nie mam z kim porozmawiać , bo kto mnie zrozumie ....Jedynie osoba mająca podobne problemy wie jak to jest . A ja zaczynam się nakręcać i cała się trzęsę momentami . We własnym domu czuje się jak w więzieniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie można ignorować depresji czy nerwicy, psychoterapia daj***ardzo dobre rezultaty, mnie pomógł psycholog z http://www.psychologdlaciebie.com/ niedaleko Szczecina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeśli chodzi o nerwicę i depresję to można je wyleczyć. Choroby psychiczne leczone są w gabinecie psychologicznym u dr Natalii Guglas-Jankowiak w Poznaniu http://www.psychologguglas.pl/. nie wolno lekceważyć takich poważnych zaburzeń psychologicznych, bo to może się źle skończyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
często jest tak, że sami nie możemy poradzić sobie z problemami. ja myślałam, że dam radę, że wystarczy tylko trochę nad sobą popracować, ale tak nie jest. dopiero po terapii w psychomedic.pl powoli zaczynam życ w miarę normalnie. szczerze polecam wszystkim, którzy sie wahają!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WIEM CO MÓWIE WIEC ZAUFAJ
HEJ LUDZIE, MAM WAM COŚ DO POWIEDZENIA: BÓG KOCHA WAS TAK, JAK NIKT NIGDY NIE BĘDZIE WAS KOCHAŁ, JEGO MIŁOŚĆ TO NAJLEPSZE CO WAM SIĘ MOGŁO PRZYTRAFIĆ CHOĆ MOŻE NIENAWIDZICIE SWOJEGO ŻYCIA, ALE UWIERZCIE, TO NIE MA NIC WSPÓLNEGO Z NIM, ON JEST DOSKONAŁY I JEGO MIŁOŚĆ TEŻ, JEŚLI JESTEŚ DALEKO OD JEZUSA, WRÓĆ, JESZCZE WSZYSTKO SIĘ DA POUKŁADAĆ, UWIERZ W CUD, ODDAJ WSZYSTKO BOGU !! JA GO DOŚWIADCZYŁAM OSOBIŚCIE, JEZUS CZEKA, ZAWSZE CIĘ KOCHAŁ, NIGDY NIE PRZESTAŁ, ROZUMIESZ? NIGDY !! JEGO MIŁOŚĆ DA RADĘ ZNISZCZYĆ CAŁY TWÓJ BÓL chciałam wam opowiedzieć coś co zmieniło moje życie; mimo że byłam dość wierząca i taka sobie średnio praktykująca odkryłam niedawno Jezusa zupełnie na nowo, to był przewrót który zmienił moje życie!!!!! jeśli wasza wiara jest żywa, autentyczna i nie chwilowa (WAŻNE) modlitwy zostaną wysłuchane i cuda wejdą do waszego życia z taką pewnością siebie jakby siedziały tam sobie wygodnie od zawsze. Może to nie będzie dokładnie to o co prosiłeś lecz będzie to najlepsza możliwa aktualnie dostępna dla Ciebie opcja a może i coś lepszego niż „zamawiałeś”. Bóg da Ci to czego nie da Ci nikt, nikt nigdy nie będzie kochał Cię tak bardzo jak on, nikt nie doda Ci tyle odwagi i siły, tyle radości i ciepła oraz zrozumienia. To nie jest ktoś odległy, on jest bardziej ludzki od ludzi a jego dobroć większa niż dobroć wszystkich ludzi którzy kiedykolwiek żyli na tej planecie razem wziętych. To się wydaje Ci teraz może pusta gadka, ale jest coś takiego jak wylanie Ducha Świętego (sprawdź też pod nazwą: chrzest w Duchu Świętym) i jest to mega przeżycie mistyczne i realne jednocześnie, używałam w życiu różnych rzeczy i uwierz mi- nic Ci nie da takiego powera, jest to odlot nie do opisania ludzkim językiem, wiem co mówię. Jeśli jesteś teraz daleko od Jezusa i masz wymówkę w stylu „ …no ale ja już zrobiłam tyle złych rzeczy i teraz to już w sumie tak głupio, nie ma sensu wracać…” to muszę cię rozczarować gdyż to gó**no a nie wymówka ja miałam podpisany własną krwią pakt z diabłem (we wczesnej młodości) a Bóg wybaczył mi to, przyjął z powrotem jak gdyby nigdy nic, tyle Ci powiem; spowiedź to potęga, weźcie to na serio, dzięki spowiedzi możecie dosłownie wykasować te wszystkie złe rzeczy w majestacie duchowego prawa które jest po drugiej stronie (po śmierci) brane ze 100% szacunkiem i uznaniem Wróć do Jezusa, on czeka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żyłem jak normalny człowiek, bez żadnych kompleksów, dysfunkcji. Kiedy dostałem się do liceum, czułem się jakbym Boga za nogi złapał. Najlepsi nauczyciele, wysoki poziom, wspaniali, zgrani ludzie, klimat i atmosfera. Zaczęły się wycieczki, imprezy, spotkania. Czułem się spełniony. Brałem wszystko garściami. Wszystko trwało aż do momentu,,środka”. Nie wiem dokładnie, co się stało. To tak, jakby powstał pewien establishment, który zaczął szukać jednostkowych wrogów. Przyjaciele i kumple odwrócili się ode mnie, a z nim odsunęła się cała reszta. Czułem się tak, jakby wszystko wróciło, jakbym przeżywał to jeszcze mocniej. Byłem obgadywany, wszyscy żywili do mnie niechęć. Nigdzie nie byłem zapraszany. Przestałem się uczyć, stoczyłem się, uzależniłem się od Internetu. Może w klasie maturalnej było lepiej, miałem paru dobrych kumpli, ale zaczęły się te nerwice, depresja. Załamałem się. Nie mam nadziei na jutro. Żadnego planu na poprawę. Przeglądając Internet znalazłem stronę http://moc-energii.pl i nie mając wiele do stracenia zamówiłem dla siebie oczyszczenie aury. Po rytuale stanąłem na nogi i znowu cieszę się życiem tak jak wcześniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witam wszystkich :) Ja mam 17 lat i jakby nie patrzec jestem dzieckime. A boje siępanicznie wszystkiego... Ostatnio ciągle płacze.. Chcialabym umrzec bo nie moge sobie juz poradzic... Nikt mni enie rozumie i wszyscy myśla ze wymyslam.. Ale to nie jest takie fajne... Nie radze sobie z niczym... POmocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Basia 111
Dlaczego już tu nikt nie pisze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też się zastanawiam. Takie tematy są za trudne. Dla mnie najważniejsze jest, by udać się do terapeuty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość depresyjnanerwica
Dużo ludzi sobie wmawia depresję bądź nerwicę, nie chcę nikogo obrazić, ale taka jest prawda. Jak ktoś czuje się naprawdę źle eto nie widzę innego wyjścia jak pójście do specjalisty, forum tu nic nie pomoże, polecam przeczytać http://akdbjopole.pl/nerwica-i-depresja-w-gabinecie-psychologicznym/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A nie lepiej byłoby udać się do specjalisty? To Twoje zdrowie więc powinnaś wziąć te oznaki na poważnie. Jeśli mieszkasz w Gdyni mogę polecić Ci Centrum Zdrowia www.czpgdynia.pl. Mi bardzo pomogli gdy miałam problemy z nerwicą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dariaaaa1
Prawda jest taka, że jeśli zauważamy u siebie niepokojące objawy, to warto udać się na wizytę do psychiatry. Tutaj https://psychomedic.pl/psychiatra-warszawa/ macie namiary na naprawdę świetnych specjalistów. Zamiast siedzieć i zastanawiać się co nam dolega warto zrobić pierwszy krok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciekawe co u osób z pierwszych stron tematu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ludzie moja rada - wyluzujcie bardziej, nie przejmujcie się tak rzeczami. Los i tak napisze swój własny scenariusz. Dla jednych kolorowy dla innych szaro-bury. Im mniej chcesz tym mniej stracisz. Mniej się rozczarujesz i mniej będziesz miał poczucia winy w sercu, że nie wyszło. Depresja często rodzi się z niezaspokojenia pragnień i wyrzutów sumienia. Ja już dawno to pojąłem, mam w nosie wszystko i jest tak dużo łatwiej żyć. Pozdro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xxxanonim

Goscbananowy mam wrażenie jak by mnie tu ktoś opisał słowo w słowo mam to samo. Kropka w kropkę 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×