Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość samba samba25

od dzis lody tylko obrzezanym

Polecane posty

Gość kolejny topik do kasacji
gadajcie sobie o tym w Izraelu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość b ncccccccccc
Czy,kobiety acetów?wolą obrzezanych f

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmk
ja też nie mam skórki i dobrze mi z tym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niunia25
a ja mam faceta,ktory ma obrzezanego:).i jest o wiele przyjemniej go ssac niz te ze skorami......,polecam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niuni25
te podszywaczu,pewnie masz taka skore ze pewnie po jajach ci sie ciagnie heeheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie mam obrzezanego a nie mam żadnych skórek na żołędziu... to znaczy mam cały czas żołądź na wierzchu, nawet w zwisie... wiec jak to jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja się dołączę
ja się dołączam!! Ja się nawet skóry od kurczaka brzydzę dotknąć,a nie obrzezanego penisa? O Boże!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cztekniczka
bardzo spodobal mi sie seks z obrzezanym i jego wyglad

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dssdg
moj chlopak mial za duzo skory i oprocz tego, ze nie moglam mu zrobic loda, bo smord jak...to jeszcze pekaly gumy, bo mu sie pod ta skore haczyly.tragedia. inwestycja 600 i teraz jest obrzezany, czysciutki i mmmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tez kiedys chcialem poddac sie temu zabiegowi. Ale dzieki bardzo czestej masturbacji 'skore' mam caly czas sciagnieta z zoledzi,i nie ma zadnych estetycznych sensacji. Zona jescze nigdy nie narzekala na smak i/lub zapach. Nawet po calym dniu czy nocy. Wyjatkowo dbam o higiene,myje po kazdej wizycie w toalecie.bo nigdy nie znasz dnia czy godziny ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chapaj dzide
i nie pierdol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość UYIYIIYUUYIIUY
Mój facet ma obrzezanego (jest szkotem) :) Nie wiem jak to jest z nieobrzezanym, bo On jest moim pierwszym (od 2 lat ;) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co za głupoty tutaj wyczytałem! Kobiety leczcie się. Wiem ze odświerzam stary temat ale nie wytrzymałem. Jestem obrzezany od ponad 20 lat z powodu stulejki w wieku 24 lat. Teraz mam ich ponad 40 i nie wyobrazacie sobie jaka z biegiem czasu taki zabieg wyrzadza krzywde. Obecnie nie odczuwam juz prawie zadnej przyjemnosci z normalnego sexu. Czuje sie jakbym miał załozonych 5 prezerwatyw jednoczesnie. Przez ciagłą ekspozycje żołądź sie uniewrażliwia. Zaraz po zabiegu rzeczywiscie nie było róznicy a nawet moznabyło dłuuuzej. Z czasem jednak czucie w czlonku slabnie. W napletu i wedzidełku znajduje sie ponad 20 tyś zakonczen nerwowych !!! Teraz mogłbym sie kochac i 8 godzin bez orgazmu. Osobiscie jestem w trakcie procesu odbudowy naletka (foreskin restoration dla zainteresowanych wyszukaniem inf w google) i licze ze moze cos się w tej materii poprawi. Widze ze niektóre kobiety maja na tym punkcie fetysz i tyle. Zadna z moich partnerek nigdy nie zauwazyła róznicy w trakcie normalnego stosunku, a mysle ze powiedzialyby mi o tym gdyby odczówały to inplus - zeby chociazby zobic mi przyjemnosc. To prawda były bardziej skłonne do seksu oralnego ale co mi po tym jak i ta droga z czasem coraz trudniej było mi "dojść" co mysle ze dla nich tez nie bylo przyjemne. Kobiety nie bądźcie głupie i nie namawiajcie swoich meżczyzn do obrzezania tylko i wyłacznie dla spełnienia własnych fantazji. Analogicznie mogłbym powiedziec ze nigdy nie zdecyduje sie na sex oralny bo nie odpowiada mi wyglad i zapach kobiecych narzadów! Tak drogie panie Wy tez fiołkami nie pachniecie a jednak znakomita wiekszosc facetów jakos nie ma oporów zeby sprawiac wam w ten sposób przyjemność. Polska to zaden ciemnogród, tak czesto przytaczany zachod a w szczegolnosci USA dopiero teraz dostrzega do czego doprowadzily masowe obrzezania noworotków w latach 50 i 60 tych. Ci mezczyźni wmoim wieku czuli to samo co ja teraz i ok 20 % z nich zdecydowalo sie na żmudny proces odbudowy napletka. W 100% popieram decyzje skandynawów ograniczajace takie nieuzasadnione medycznie praktyki. W zasadzie to nie wiem czemu wogole zabrałem glos w tej zenujacej dyskusji ale po prostu udezyla mnie ignorancja i egoizm niektórych z wypowiadajacych sie tu kobiet. WSTYD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaśka18...
k44.64 Uwazasz, ze głownym powodem obrzezania facetow jest fetysz kobiet. Poczytaj o tym co faceci wypisuja tu o cipkach- budowie, wygladzie. Jezeli facet ma stulejke, to i tak ma mały wybór.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona35lat
k44 64, a moze Ty nie masz problemu z powodu obrzezania, tylko masz jakis inny sexualny problem, pomyslales o tym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×