Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Słoneczkoo

Spedytor

Polecane posty

Gość Słoneczkoo

Czy praca spedytora jest bardzo stresujaca? Mam zacząć pracę w firmie zajmującej sie transportem międzynarodowym i mam jechać na szkolenie do Niemieć. Czy 2 tygodnie szkolenia wystarczą? Czy to jest trudna praca jesli się nie ma doświadczenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poipiuiui
praca stresująca...non-stop telefony - nawet w środku nocy. Trzeba dobrze znać języki obce. Non-stop napięcie czy kierowcy zdazą na załadunki i rozładunki - szukanie nowych miejsc załadunku, organizowanie pracy tak - aby trasy się zazębiały, było jak najmniej pustych kilometrów i opanowanie zagadnień czasu pracy kierowcy - ile ma mieć pauzy itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Słoneczkoo
Dzieki, spróbuje i zobaczę jak to nie będzie to to poszukam czegoś innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Plus opanowanie jak dla mnie zbyt skomplikowanego zakazu jazdy samochodów w wakacje, upały, weekendy i w poszczególnych krajach Europy:( Plus telefony od wściekłych klientów typu \'could you please tell me where the truck is?!\" Plus konieczność np wyjechania zagranicę z odsieczą po kierowcę, który ma awarię...Plus próby przemytu przez granicę i kradzieży towaru z auta, za które potem wini się firmę transportową...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ANDRZEJEK77

Oj jest. Praca wiąże się z ogromną odpowiedzialnością aby wszystko było na czas. Trzeba mieć głowę bardzo "logistyczną". Pracuję w Blau-Speed i jestem jak na razie bardzo zadowolony. Pracy jest sporo, ale to się przekłada na dobrą wypłatę - bardzoo dobrą wypłatę 😄 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To zależy jakim jesteś człowiekiem, tu jest jak wszędzie – nie każdy będzie się nadawał do tej pracy i to normalne, ale myślę, że warto próbować. Ale fakt, że pieniądze można wykręcić dobra. Jak szukasz czegoś sprawdzonego to ja mogę Ci śmiało polecić Blau Speed 😃

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcin

Jak się trafi na dobrą firmę to nie ma co narzekać. Ja Ci mogę polecić Blau Speed. Pewni i sprawdzeni. Warunki pracy dobre, szkolenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×