Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Pasja

BIESIADA

Polecane posty

Witam! Podaję przepis na koniak domowy. 20 dag suszonych śliwek bez pestek, litr wódki 40-proc., 250 ml spirytusu .Do gąsiorka wrzucić wymyte i osuszone śliwki, zalać je wódką wymieszaną ze spirytusem, szczelnie zakorkować i odstawić na 4 tygodnie. Następnie alkohol zlać, przefiltrować, porozlewać do butelek i starannie je zakręcić. Przetrzymywać przynajmniej rok w chłodnym, suchym miejscu. Po tym czasie wódka uzyska smak bardzo podobny do smaku prawdziwego koniaku. Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MAGNOLIO🖐️,,,,,,,,,,,,,,,,,,,Och,pychotka ten koniaczek:D.Juz zapomnialam jego smak,,,,, Skoro \"stol zastawiony\"____pospiewajmy o jesieni !!!!:D Zdzisława Sośnicka » Bez Ciebie jesień W błękicie mamy swój dom na wyspie słońca W błękicie mamy swój ląd zwyczajnych spraw Jesteś mój, czemu więc Tak często myślę, że Bez Ciebie jesień dogoni mnie Bez Ciebie marzeń oduczę się Bez Ciebie pasjans nie wyjdzie mi w pochmurne dni Bez Ciebie zmartwi mnie byle co Bez Ciebie nic nie będzie mi szło Bez Ciebie na zawsze schowam się na serca dnie Jeszcze wciąż jest tyle słońca Jeszcze nam nie płynie czas Jesteś mój, czemu więc Tak często myślę, że Bez Ciebie wino utraci smak Bez Ciebie nigdy nie powiem,\"tak\" Bez Ciebie drogi zasypie wiatr popiołem z gwiazd Bez Ciebie smuci mnie każdy wiersz Bez Ciebie nie przychodzi sen Bez Ciebie w jesień zapadnie świat na tysiąc lat Bez Ciebie jesień dogoni mnie Bez Ciebie marzeń oduczę się Bez Ciebie pasjans nie wyjdzie mi w pochmurne dni Bez Ciebie zmartwi mnie byle co Bez Ciebie nic nie będzie mi szło Bez Ciebie na zawsze schowam się na serca dnie Bez Ciebie jesień...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grzegorz Turnau » Jesienna dziewczyna Z tej drogi, którą przeszło za wiosną swoją lato – już nie patrz na swą, przeszłość, na przyszłość spojrzyj za to. Ze wzrokiem na zakręcie, za którym jest już jesień, wciąż czekaj nieugięcie, aż ona ci przyniesie... Jesienną Dziewczynę, odmienną niż inne – dziewczynę z chryzantemami, z chryzantemami. Dziewczynę Jesienną – dziewczynę bezcenną i nie zamienną już na nic, już na nic. Wiosennych dziewcząt pełno i letnich tyle ładnych. Jesienną poznasz jedną, zimowych nie ma żadnych. O tamte zresztą mniejsza, gdy złoto i szkarłatnie zabarwi jesień pejzaż na przyjście tej ostatniej ... Jesiennej Dziewczyny, odmiennej od innych – dziewczyny z chryzantemami, z chryzantemami. Dziewczyny Jesiennej – dziewczyny bezcennej i nie zamiennej już na nic, już na nic. Wyciągnij ręce do niej, by tak nie przeszła mimo, bo ma we włosach promień, przy którym jaśniej zimą. Bo zachód już w niuansach czerwieni gaśnie zimnej – bo to ostatnia szansa, po której nie ma innej ... Dziewczyny Jesiennej dziewczyny bezcennej i nie zamiennej już na nic, już na nic. Dziewczyny Jesiennej dziewczyny bezcennej i nie zamiennej już na nic, już na nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITAM BIESIADE! 🖐️ \"Nostalgiczny czas \" Srebrne nitki \"babiego lata\" czas we włosy powplatał. Kiedy mija wiosny i lata czas jesień swe uroki rzuca w nas. I cóż ,że los Cię obdarzył ciężkim bagażem zdarzeń przecież nie odebrał marzeń. Taki nostalgiczny czas jest w każdym z nas , gdy nadchodzi wrzesień a wraz z nim jesień ... Jesień za oknem jesień na głowie a myśli uparcie krążą przy Tobie ... Ja jestem tu a Ty tam ale w sercu Ciebie mam dzięki temu trwam ... Krople deszczu stukają o szyby ... Gdzie teraz jesteś Mój Miły ? Ty i moje marzenia o miłości której nie ma ale w sercu kącik ma i trwa. Choć za oknem jesienną melodię gra wiatr . Nostalgiczny czas jest w każdym z nas. Basia. Pozdrawiam Was kochane DRZEWKA! 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Motto na jesienne dni....... „Światło uświadamia nam, co widzimy i gdzie jesteśmy. Dokąd mamy iść, by spotkać to, na co czekamy, co nam przeznaczone i co mamy do spełnienia” Elżbieta Bronikowska. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITAJ BIESIADO🖐️🖐️🖐️ JARZEBINKO kochana ______witaj🖐️🖐️👄❤️ Bardzo dziekuje za piekny wiersz i motto👄 Wczoraj wygladalam na Ciebie,az w koncu przypomnialam sobie, dlaczego Ciebie nie ma.,,, Przyszlam z piosenka na ustach___Deszcz jesienny deszcz,,,Troche smutnawy,ale lubie te piosenke,,, http://www.youtube.com/watch?v=Y7zdWI1TmRo Pozdrawiam bardzo serdecznie🖐️🖐️🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie przez weekend lalo,a od wczoraj przepiekna sloneczna pogoda.Mozna sie opalic i to jak !!! Czerwone Gitary » Jesień idzie przez park Jesień ... Liść ostatni już spadł. Jesień ... Deszcz zmył butów Twych ślad. Jesień idzie ku mnie przez park. Wczoraj minął miesiąc, jak list Przyniósł mi listonosz, a dziś Tylko nosi liście tu wiatr. To, to radosny był dzień, Gdy zapewniałaś mnie, że Nic nie rozdzieli nas już, Że co dzień list będziesz słać do mnie. Jesień ... Liść ostatni już spadł. Popatrz - plaża jak biały kwiat. Zima idzie ku mnie przez park. Szybko przyjdzie wiosna i żar , Lato, i wakacje, i park, W którym znajdę cienie wśród drzew. Znów szybko miną nam dni, Znów będziesz powtarzać mi, Że nie rozdzieli nas nic, Że co dzień list będziesz słać do mnie. Jesień ... Znowu czekam na list. Jesień ... Zamiast listu mam liść. Jesień ... Z inną idę przez park ... Z inną idę przez park ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmmm,,, Irena Santor » Jesienny Pan Choć nie wiem kto to jest i nie wiem skąd go znam, czasem spotyka mnie jesienny śmieszny pan. Parasol wielki ma i zmartwień trochę też, przez pusty idzie park w czerwony liści deszcz. Lecz gdy ostatni liść, ze smutnych spadnie drzew, on razem z białą mgłą rozpływa się. Gdy park pożółknie znów, powróci znowu tam, jesieni szukać barw, jesienny śmieszny pan. solo+refren A wtedy spotkam go i pójdę z nim przez park, on będzie blisko tak jak mgła jak wiatr. Gdy świat pożółknie znów i biała wzejdzie mgła, będziemy razem szli jesienny pan i ja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KOCHANE DRZEWKA__________dedykuje WAM wiersz mojego ulubionego poety,,, PO CO WLASCIWIE SIE MODLIC Omowilem juz z Toba tak wiele spraw, ale nigdy nie widzialem Twojej twarzy i nie slyszalem Twojego glosu. Nie wiem,kim jestes,mezczyzna czy kobieta, chlopcem czy dziewczyna,zonaty lub zamezna czy tez nie. Nie wiem,czy jestes czlowiekiem wierzacym. A jednak chcialbym sie teraz z Toba pomodlic, modlitwa,ktora zanalazlem skopiowana na kartce papieru. Jesli chcesz,modl sie ze mna w swoim sercu tymi slowy: "Panie,gdy jestesm glodny,daj mi czlowieka, ktory jest bardziej glodny,bym mogl sie jeszcze podzielic. Gdy jest mi zimno,daj mi czlowieka, ktoremu moge oddac cos ze swego ubrania. Gdy jestem sam,takiego,ktorego moglbym ugoscic. Gdy jestem smutny,Panie,takiego,ktorego moge pocieszyc. Gdy potrzebuje czulosci,daj mi czlowieka, ktorego moge wziac w ramiona. Gdy moje brzemie staje sie zbyt ciezkie,Panie, naloz mi ciezar innych ludzi. Pozwol mi wszedzie,gdzie spotkam sie z ludzmi, odczuc Twoja milosc. Po co wlasciwie sie modlic? Gdy czujesz swoja bezradnosc, gdy nie pojmujesz nedzy i biedy,cierpienia i smierci, poszukaj dloni,ktora jest od wszystkich innych dloni, i serca,ktore jest wieksze od wszystkich innych serc, a znajdziesz spokoj i sile do dalszej drogi, przepojony nowym pokojem i nowa radoscia. Phil Bosmans

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie potrafisz żyć bez człowieka, który Cię lubi, dla którego jesteś wart wielu zachodów, który dzieli z Tobą radość i ból, w sercu którego masz zapewnione trwałe miejsce. Bez człowieka, któremu możesz zaufać; człowieka, który się o Ciebie troszczy, człowieka, u którego jesteś zawsze serdecznie witany. Phil Bosmans

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Biesiadę! To prawda,że pożółkłe liście spadają z drzew i więdną kwiaty.Coraz ich więcej każdego dnia.I wszystko to ma swój jesienny sens jak w naszych wierszach. Jesień Krzysztof Daukszewicz Kasztany z drzew strącają mali chłopcy, Pożółkłe liście niesie drogą wiatr. Jesiennym chłodem idziesz przesiąknięty, I przez to bardziej zszarzał cały świat. Ostatnie kwiaty więdną na balkonach, Zasypia wcześniej w bramie nocny stróż. I stare domy stoją przemoknięte, na pustych oknach osiadł ciężki kurz. Ty chcesz jesieni pełnej słońca, Z wiatrem, który liście strąca, Choć za chwilę Cię przykryje śniegu zimna biel. I życie ciężko jest odmienić, Wśród szarych dni i serc kamieni, Zapytaj się człowieka obok, Może on coś wie. Kasztany z drzew spadają nam pod nogi, Pożółkłe liście niesie drogą wiatr. Przechodnie idą, tuląc się do płótów, Zziębnięte twarze kryjąc w fałdach palt. Jadące auta przecierają oczy I woda spływa z ich gumowych rzęs. I coraz ciemniej robi się na dworze, I wszystko to ma swój jesienny sens. I wszystko to ma swój jesienny sens. Pozdrawiam biesiadniczki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gdy we wrześniu grzybów brak, niezawodny zimy znak. Gdy we wrześniu krety kopią po nizinach, będzie wietrzna, ale lekka zima. Gdy we wrześniu tłuste ptaki, w zimie mróz nie lada jaki. Gdy wietrzno w Michała, będzie mroźna zima cała. Gdy wrzesień bez deszczów będzie w zimie wiatrów pełno wszędzie. Gdy wrzesień z pogodą zaczyna, zwykle przez miesiąc pogoda trzyma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ptaszki do Michała, zima gdzieś została. Ptaszki przed Michałem odleciały, będzie ostry grudzień cały. Skoro wrzesień, to już jesień, ale jabłek pełna kieszeń. Straszna jest wrześniowa słota - miarka deszczu, korzec błota. Szron wrześniowy i pajęczyny po ziemi znakiem bywają tęgiej zimy. Szron wrześniowy i pajęczyny po ziemi, są snadź znakiem tęgiej zimy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KALINKO BIESIADNA👄❤️ oj jak Ci zazdroszcze tych slonecznych dni........ a u nas juz zimno i za oknem ciemno.....brrrrr. Trzeba znowu roczek poczekac do nastepnego lata. :-) SREBRNA AKACJO 👄 piekny wiersz . A mnie jest szkoda lata.... a mnie jest szkoda lata minęło jak cudowny sen pomału jesień się skrada rozchylając tajemnice jak mgłę otulając nas szarością dnia aby mogła zima przyjść w ramiona marzenia wziąć ostudzić zapał serca mówiąc milcz czekamy na roztopy krzycząc wiosno wróć powrócą wspaniałe noce i dni lato plaża nasze spotkania i już nie powiem, ze mi jest szkoda lata.:-) ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SREBRNA AKACJO🖐️ JARZEBINKO__________u mnie ukrop.Nie mozna wysiedziec na sloncu.Taka pogoda bedzie nam towarzyszyszyc przez kolejne 2 tygodnie. Dzisiaj siedzialam w ogrodzie z ksiazka w reku i niestety po 20 min.musialam schowac sie w cien.Jestem juz czarna od tego slonca i chyba juz niewytrzymala na ten gorac. Ale jutro wczesnym rankiem nadmiar tych slonecznych promieni pakuje w kontener i wysylam do Ciebie :D Nie narzekam___Bron Boze!!Tym bardziej,ze w ten weekend mamy kolejny festival Taste of Europe /Smak Europy/ i pogoda musi byc.Oczywiscie sloneczna,bo wtedy sa tlumy ,,,,,i atrakcji wiele na wolnym powietrzu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piekna ta jesien_____mimo wszystko. Patrze na ten obrazek,,,,,Pamietam ,,,,jakze by nie!!! Tutaj jeszcze jej nie widac za wyjatkiem krotszych dni i braku wilgoci. Takie babie lato uwielbiam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jolanthe ___________Obraz sprzed lat Wczoraj byłam gościem w myślach sprzed lat. Stół jak zwykle na chwiejnych nogach, a krzesła tyłem do siebie. Po ścianie przesunęły się senne marzenia (moje czy twoje?). Z ziemi podniosłam kartkę ciężka od doświadczeń. Zgasło światło, ktoś zbiegł po schodach, zatrzaskując jedyną furtkę do lepszego świata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITAJ BIESIADO🖐️🖐️🖐️ Och,jak cichutko tu dzis.Wszystkie drzewka sa zajete,,,,wiec posiedze chwilke ,moze ktos dotrze :D o ile czas pozwoli,,, Czasami tak bywa,ze nie mamy czasu.Rozumiem,bo nie raz ,nie dwa jestem w podobnej sytuacji. Dzisiaj KOCHANE DRZEWKA dedykuje WAM wiersz o wyborach 🌻 CODZIENNE WYBORY ,,,,jest wiele innych decyzji, ktore podejmuje sie nie co pewien czas,lecz codziennie, i przy ktorych mozna oswiec. Codziennie wybory miedzy obowiazkiem a przyjemnoscia, miedzy egoizmem a miloscia blizniego; to o wiele trudniejsze. Codziennie stoisz przed dluga lista, z ktorej musisz wybierac. Jesli umiesciles siebie na czele listy, to masz duzo milosci wlasnej,moze tez sporo rozumu, ale na ogol malo serca. Wtedy decydujesz sie zawsze na siebie, na wlasne korzysci,wlasna przyjemnosc. Umiescic takze innych na pierwszym miejscu. Na przyklad swoja zone lub swojego meza. Na przyklad ludzi,ktorzy sa bezradni. zapomnij o sobie,umiesc siebie na dole listy, daj innym pierwszenstwo.W ten sposob mozesz tylko zyskac. Phil Bosmans Pozdrawiam bardzo serdecznie🖐️🌻👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przyjaźń stwarza harmonię Przyjaźń stwarza harmonię odczuwania i wrażliwości. Bez udziału zmysłowości kształtuje się w niej - aż do granic heroizmu - oddanie przyjaciela przyjacielowi... Ten ludzki i chrześcijański stosunek zwany przyjaźnią rozwija wielkoduszność, bezinteresowność, sympatię, solidarność, a zwłaszcza gotowość składania za siebie nawzajem ofiary. Przyjaźń będzie udana, czysta i mocna, jeśli będzie podtrzymywała i żywiła ową szczególną wspólnotę miłości, która ma łączyć chrześcijanina z Jezusem Chrystusem. Paweł VI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KOCHANE DRZEWKA____________jesli nam czasami ciezko,,,,przeczytajcie sobie ten wiersz ❤️👄 Jak żyć Każdego ranka stań obydwiema nogami mocno na ziemi i powiedz: "Kochany dobry poranku! Cieszę się, że znów jesteś. Dzisiaj nie będzie ani jednej żałosnej miny. Wiem, że ze smutnego ponuraka nikt nie ma żadnego pożytku. Słońce świeci, zapowiada się piękny dzień. Chcę być wdzięczny. Niech moje serce będzie wolne od nienawiści i zazdrości. Każdego wieczora, postaw kropkę i przerzuć stronicę. Inaczej beznadziejnie ugrzęźniesz. Oddajmy co wieczór swoją stronicę z jej prostymi i krzywymi znakami, a nawet nie zapisaną. Taką jaka jest. Złóżmy ją w dłonie Ojca. Dzień następny można nawet wtedy zaczynać od nowa. Kto potrafi cieszyć się szczerze udanym dniem, to ma lepsze szanse w dniu niedobrym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITAM BIESIADO! 🖐️ Kochane Drzewka pozdrawiam serdecznie! LIST Z JESIENI Leopold Staff Czekam listu od ciebie... Tam Południa słońce I morze mówi z tobą... U mnie długa słota, Samotność, jesień, chmury i drzewa więdnące... Dziś pogoda... lecz słońce chore - jak tęsknota... Nim wyślesz, włóż list w trawę wonną albo w kwiaty, Bo tu żadne nie kwitną już... Niech go przepoi Spokój, woń słońca, szczęście twej bliży i szaty - Albo go noś godzinę w fałdach sukni swojej... A papier niechaj będzie niebieski... Bo może Znów przyjdą chmury szare, smutne, znów na dworze Słota łkać będzie, kiedy list przyjdzie od ciebie; Skarżyć się będą drzewa, co więdną i mokną, A ja, samotny, może znów będę przez okno Patrzał za małym skrawkiem błękitu na niebie... 🖐️👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻🌻🌻 Należy zmierzać ku przyszłości czerpiąc z przeszłości to, co było w niej najdoskonalsze i – tym samym wychodzić naprzeciw przyszłości z niewzruszoną młodzieńczą siłą. Przeminęło wiele lat. Włosy, już pokrywa szron. Czas? To cichy życia kat! Wciąż pobiela trochę skroń. Lecz nadzieja ciągle młoda. Młodość w każdej duszy jest. I marzeniom skrzydeł doda, by osłodzić życia test . 👄🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Biesiadę! Dzień w kolorze śliwkowym Leszek Długosz Po czerni jeżyny Po liściu kaliny - Jesień, jesień już Po ciszy na stawie Po krzyku żurawi - Jesień, jesień już Po astrach, po ostach To widać, to proste że - Jesień, jesień już I po tym że wcześniej Noc ciągnie ze zmierzchem - Jesień, jesień już Po pustym już polu Po pełnej stodole - Jesień, jesień już Strachowi na wróble Już nad czym sie trudzić? - Jesień, jesień już I po tym że w górze Wiatr wróży kałuże, tak - Jesień, jesień już I po tym że przecież Jak zwykle, po lecie - Jesień, jesień już Ach, ten dzień w kolorze śliwkowym! - Berberysu i głogu ma smak... Stawia drzewom pieczątki - Żeby było w porządku Że już pora Że trzeba iść spać... A my tak - po kieliszku, po troszeczku Popijamy calutki ten dzień - Próbujemy nalewki Z dzikiej róży, z porzeczki Żeby sprawdzić - czy zima To wypić się da?... - To się w głowie nie mieści Że tak szumi szeleści Tak bliziutko, o krok, prawie tuż Głębokimi rzekami, pachnącymi szuwarami Idzie jesień I prosto w nasz próg... - Ale co tam! przecież taka jesień złota Nie jest zła! - Ale co tam! Przecież taka jesień złota Niechaj trwa... Pozdrawiam biesidniczki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SREBRNA AKACJO!🌻👄... za wiersz. Kochane Drzewka zostawam Wam to krotkie opowadanko........... Najpiękniejsze serce....... \"Pewien młodzieniec chwalił się że ma najpiękniejsze serce w dolinie. Chwalił się nim na rynku i zebrał się ogromny tłum by je podziwiać bowiem było w swym kształcie perfekcyjne. Nie miało żadnej skazy, było przepiękne, gładkie i błyszczące. Biło bardzo żywo. Chłopak krzyczał na cały głos że nikt nie ma piękniejszego serca od niego i wszyscy mu potakiwali bowiem jego serce było idealne. Jednak w pewnym momencie jakiś strzec z tłumu krzyknął: Dlaczego twierdzisz że twoje serce jest najpiękniejsze skoro moje jest o wiele piękniejsze od twojego. Młodzieniec bardzo się zdziwił słysząc te słowa a potem spojrzał na serce starca i się zaśmiał. Serce starca biło bardzo żywo, być może nawet żywiej od serca młodzieńca ale było to serce poorane rozlicznymi bruzdami, serce w którym było wiele brakujących kawałków. Wiele tez w nim było kawałków które do tegoż serca nie pasowały. Było to serce brzydkie które w żaden sposób nie mogło się równać z nieskazitelnym sercem młodzieńca. Chłopak zapytał się dlaczego starzec uważa że jego serce jest piękniejsze skoro wszyscy widzą, że nie jest ono nawet w części tak piękne jak jego własne serce. Wtedy starzec rzekł, że w życiu nie zamieniłby tego serca na serce młodzieńca. Powiedział też aby młodzieniec spojrzał na jego serce i wskazując na blizny rzekł. Widzisz te blizny i brakujące kawałki. Nie ma ich tu dlatego, że ofiarowałem je z miłości dla wielu osób a niesie to ryzyko bo często się zdarza, że sami ofiarowujemy uczucie dla innych , ale oni nie dają nam nic w zamian. Stąd te blizny bo choć dałem im cześć swojego serca, oni nie dali mi nic. Jeśli natomiast spojrzysz uważnie dostrzeżesz, że wiele kawałków do mojego serca niezupełnie pasuje. Są to kawałki serca innych, które oni mi ofiarowali i które znalazły stałe miejsce w moim sercu. Dlatego moje serce jest piękniejsze od twojego. Natomiast te bruzdy, które widzisz zrobili ludzie nieczuli, ludzie, którzy mnie zranili. Wtedy młodzieniec spojrzał na starca, zrozumiał i zapłakał. Potem wziął kawałek swojego przepięknego serca i ofiarował go starcowi, a starzec zrobił to samo. Padli sobie w ramiona i rozpłakali się po czym odeszli razem w wielkiej przyjaźni. Młodzieniec włożył część serca starca do swojego serca w miejsce brakującego kawałka który dał starcowi. Ten nowy kawałek pasował tam, choć nie idealnie, co zmąciło doskonałą harmonię serca młodzieńca. Nigdy jednak wcześniej serce młodzieńca nie było tak piękne jak w tym momencie i młodzieniec dopiero teraz to zrozumiał. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Serce , które ma życie w sobie ...potrafi poprzez bezinteresowny dar z siebie poruszyć , pobudzić inne serce do życia , do miłości , do ofiary ...a my czasami o tym zapominamy ; TAK bardzo są potrzebne takie PIĘKNE , STARCZE SERCA ! ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×