Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Pasja

BIESIADA

Polecane posty

Te piosenka dedykuje WAM KOCHANE DRZEWKA👄❤️ zyczac milego tygodnia👄 W żółtych płomieniach liści http://strony.aster.pl/mira1/piosenki-jesien/w_zoltych_plomieniach_lisci.htm W żółtych płomieniach liści brzoza dopala się ślicznie. Grudzień ucieka za grudniem, styczeń mi stuka za styczniem. Wśród ptaków wielkie poruszenie, ci odlatują, ci zostają, na łące stoją jak na scenie - czy też przeżyją, czy dotrwają ? I ja żegnałam nieraz kogoś, i powracałam już nie taka, choć na mej ręce lśniła srogo obrączka srebrna jak u ptaka. I ja żegnałam nieraz kogoś za chmurą, za górą, za drogą, i ja żegnałam nieraz kogoś, i ja żegnałam nieraz... Gęsi już wszystkie po wyroku, nie doczekają się kolędy, ucięte głowy ze łzą w oku zwiędną jak kwiaty, które zwiędły. Dziś jeszcze gęsi kroczą ku mnie w ostatnim sennym kontredansie jak tłuste księżne, które dumnie witały przewrót, kiedy stał się... I ja witałam nieraz kogoś chociaż paliły wstydem skronie, i powierzałam Panu Bogu to, co w pamięci jeszcze płonie. I ja witałam nieraz kogoś za chmurą, za górą, za drogą, i ja witałam nieraz kogoś, i ja witałam nieraz... Ognisko palą na polanie, w nim liszka przez pomyłkę gore, a razem z liszką, drogi panie, me serce biedne, ciężko chore. Lecz nie rozczulaj się nad sercem, na cóż mi kwiaty, pomarańcze, ja jeszcze z wiosną się rozkręcę, ja jeszcze z wiosną się roztańczę ! I ja żegnałem nieraz kogoś, i powracałem już nie taki, choć na mej ręce lśniła srogo obrączka srebrna jak u ptaka. I ty żegnałeś nieraz kogoś za chmurą, za górą, za drogą, i ty żegnałeś nieraz kogoś, i ty żegnałeś nieraz... Muzyka: A. Zieliński Słowa: A. Osiecka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cos dla humorku :):):) Przychodzi facet do lekarza i mowi: __Panie doktorze boli mnie watroba. __A pije pan?___pyta lekarz. __Pije,ale nie pomaga. Przychodzi Kowalski do Nowaka i mowi: __Slyszalem,ze twoja zona zdala prawo jazdy.Jak jezdzi? __Jak piorun. __Tak szybko?! __Nie,ale kazde drzewo ja przyciaga. Do mieszkania Kowalskiego puka policjant. __Kto tam?__pyta Kowalski. __Policja___odpowiada jeden z policjantow. __A czego chcecie? __Porozmawiac. __A ilu was tam jest? __Dwoch. __To sami ze soba porozmawiajcie! Wedkarz wyciagnal rybe z wody,ktora jeszcze sie szamocze na haczyku.Przechodzaca kobieta pyta: ___Czyz nie sprawia jej bolu,iz ja pan wyciaga? __Alez nie !!!! Nie widzi pani,ze ona merda ogonem,,,,???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziś prawdziwych przyjaźni już nie ma , a jeżeli już są to można je policzyć na palcach . Przekonałam się i doświadczyłam tego na mojej skórze , ale to moje skromne zdanie i nie będę tego tematu drążyć, gdyż jesteśmy wszystkie nie dzisiejsze i doskonale znamy życie . Gdyby było inaczej nie szukałybyśmy dla siebie miejsca na topikach. A czy tak naprawdę istnieje przyjaźń internetowa ? Pozostawiam to pytanie bez odpowiedzi. Pozdrawiam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
„Nie zatrzymujmy nieprzyjaźni względem kogokolwiek w naszych sercach, bo gdy w sercu zbierze się dużo nienawiści, ono niszczeje.” 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trzeba miec tupet,zeby przywlaszczyc sobie moj nick ,zdrobnic go i wchodzic tu z jakimis pretensjami,aluzjami do swiata ,,,,do ludzi. Nie interesuje mnie twoje zdanie na temat przyjazni.Podejrzewam,ze nie tylko mnie.Nie usiluj nas tu przekonywac,bo to daremny twoj trud. Nie przypominam sobie,zeby ktos cie tu zapraszal,wiec badz tak grzeczna i nie zagladaj do nas.Moraly zostaw dla siebie. Na odchodne,moja rada: Pozwol \"zyc\" innym!! Zyj swoim zyciem!!! Nam jest bardzo dobrze!!!! Nikt i nic nie zniszczy naszej przyjazni topikowej___biesiadnej/dla scislosci/. Czy dodac cos wiecej? Nie sadze!! Opuszczam zawiedziona,zapozyczona Jodeleczke!! hihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do zapozyczonej Jodeleczki: Muzyk, po raz tysięczny grający tę samą melodię, gubi już jej sens. Swietne porzekadlo zostawilas.Zwracam go tobie ze specjalnym przeslaniem./...../

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O co tu chodzi? Dlaczego tak piszesz? Przyjaciel. Upadasz, lecz podnieść jest się trudno. Nie wiesz co masz robić, gdy jest Ci nudno. Czujesz, że czegoś Ci brakuje I myślisz, że Twe czyny każdy krytykuje, Łzy po policzkach Ci spływają I całą Twą radość zabierają. Nie umiesz dostrzec powodu smutku swego I wstydzisz się przed ludźmi tego. Nie szukasz nikogo, kto pomóc Ci potrafi, Bo twierdzisz, ze nigdy na kogoś takiego nie trafisz. Starasz się uśmiech ludziom darować, A w czasie burzy za drzewem chcesz się schować. Szukasz osoby, która Ci w cierpieniu pomoże, Towarzysza z którym będziesz mógł wyjechać nad morze. Ocknij się w końcu! - obudź ze snu swego! Nie potrzebujesz szukać, wystarczy spojrzeć w niebo, Podzielić się swym bólem i swą samotnością I cierpliwie czekać na kogoś, kto podzieli się z Tobą radością. Jak widzisz szlochać już nie musisz, Wystarczy, że radosną piosnkę Mu zanucisz I możesz być pewien, że dnia tego, Po długiej rozpaczy odnalazłeś przyjaciela swego. Zacznij od siebie. Świat??? - tak, wielka przestrzeń wokół nas. Miliardy: istnień, kobiet, mężczyzn i dzieci, Miliony: krajów, miast, miasteczek i wsi, Tysiące: gestów, uczuć symboli i znaków, Setki: trosk, cierpień, bólu i łez, Dziesiątki: par, pocałunków i rozstań, Jednostki: uścisków, radości, zrozumienia i miłości... ...jakże niewiele, a jakże dosyć?!... ...Czy takie musi być życie?!... Dlaczego nie potrafisz darować uśmiechu? Dlaczego odwracasz się, jak ktoś woła o pomoc? Dlaczego uciekasz przed skrzywdzonymi przez los? Dlaczego nie potrafisz zrozumieć cierpienia? ...To Ty odpowiedź znasz, nie ja!... Zacznij od dziś, od siebie - daj co masz! Podaruj drugiemu radość, a nie smutną twarz. Kochającym sercem otwórz się jak wiosną, pąka kwiat. Zmień siebie, nim zaczniesz zmieniać ten świat! Pozdrawiam biesiadniczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"Trzeba miec tupet,zeby przywlaszczyc sobie moj nick ,zdrobnic go i wchodzic tu z jakimis pretensjami,aluzjami do swiata ,,,,do ludzi. \" a moj nick to przypadek. Ślimak. Zapukałam kiedyś w skorupkę ślimaka, tak jak się puka do drzwi. Zapukałam i czekałam. Nic jednak się nie stało. Zastukałam jeszcze raz tylko mocniej i bardziej niecierpliwie, bojąc się by nie skruszyć muszli. I nic. Coś jakby tylko bardziej skurczyło się w środku i zamknęło jeszcze szczelniej. Krzyknęłam. Odeszłam. Chciało mi się płakać. Czy tak puka się do Twojego serca?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KOCHANE DRZEWKA________czas wrocic do moich \"amerykanskich obserwacji\". W sobote bylam na \"bridal shower\" i pare slow o nim,,, Owa osoba raptem spotkala mnie pare razy w zyciu i natychmiast znalazlam sie w gronie jej przyjaciol,,,,Wyglada,ze bardzo lubi moje towarzystwo,mimo,ze sie nie znamy.:D hihihihi Ale wracam do tematu,,, W Ameryce bridal shower organizowany jest,aby przygotowac przyszla panne mloda na okolicznosc wyjscia za maz :) Najistotniejsza czescia kazdego zaproszenia na bridal shower jest informacja o tym,w jakiej sieci sklepow przyszla panna mloda jest zarejstrowana i gdzie mozna bedzie nabyc dla niej prezenty,bo o prezenty bezwzglednie w takcie imprezy chodzi. Bedac estetka wyzszego szczebla i zgodnie z konwencjami panujacymi wsrod lokalnej klasy sredniej,moja znajoma zarejstrowala sie w sklepach z tzw.wyzszej polki,takich gdzie najtanszy gadzet chodzi zwykle po minimum $50. Zostalam o tym poinformowana juz m-c temu:) A zatem w miniona sobote z opakowanym prezentem stawilam sie na impreze o okreslonej godzinie. Party mojej znajomej polegalo w glownej mierze na siedzeniu w kole.Kazdy mial przypisane przez gospodynie siedzenie,bez jakiejkolwiek mozliwosci negocjacji. Rytual rozpakowywania prezentow na amerykanskich przyjeciach tego typu polega na tym,ze,,,, ale moze o tym w innym poscie :) Biegne niestety do obowiazkow:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Obudzą mnie. Obudzą mnie jarzębin rozpacze wśród asfaltu, listopad się pokłoni, zastuka wiatr do drzwi... i znowu jak hrabina pijana wrócę z rautu, i znów zobaczę siebie: ten obraz bardzo zły. W jesieni lustrze bladym, o jedno lato starsza, z piosenką do szuflady, z mężczyzną, któremu nie wystarczam. Pozdrawiam biesiadniczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Biesiadę! Marzenia jesiennego listka Brida Tańczy pożółkły liść z latawcem wiatrem chłonie jego obecność skąpany światłem jesiennego ciepła zapomniał już że wiosną zielenią mamił młodą że połączony z drzewem cień dawał nad wodą strudzonym tańczy wśród drzew odzianych w kolorowe suknie martwy już lecz przed wiatrem ogonek gnie butnie z nadzieją i szepce mu w uszko najskrytsze pragnienia że chciałby dożyć wiosny i swojego cienia raz jeszcze. Pozdrawiam biesiadniczki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość życzenia**********************
Nigdy nie zbaczaj ze swojej drogi którą wybrałaś w wędrówce życia choćby Ci ciernie raniły nogi a cel wydawał się nie do zdobycia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość życzenia**********************
Kocham Cię - Twoje oczy. Kocham uśmiech Twój uroczy. Kocham serce Twe najmilsze, które memu jest najbliższe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość radosny dzień
Niech ten radosny dzień Na zawsze Twe troski odsunie w cień I niech się śmieje do Ciebie świat, Blaskiem szczęśliwych i długich lat!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITAJ BIESIADO🖐️🖐️🖐️ KOCHANE DRZEWKA_____________witajcie Dziekuje za wiersze i zyczenia👄 Wczoraj zaczelam od slow,,,zatem pociagne te mysl,,, Rytual rozpakowywania prezentow na amerykanskich przyjeciach tego typu polega na tym,ze odbiorczyni najpierw odczytuje publicznie tresc zalaczonej kartki o jakims glebokim przeslaniu,zas pozniej,rowniez publicznie rozpakowuje prezent i egzaltowanie okazuje mega_entuzjazm. Kartka z zyczeniami zostaje nastepnie puszczona w obieg tak,aby kazda osoba z bliska mogla zapoznac sie z przekazem zyczeniowym i obejrzec zalaczony obrazek dodajac swoj oryginalny komentarz np.\"oh,this is really cute\". Procesowi rozpakowywania prezentow towarzysza zachecajace okrzyki innych zebranych zakonczone tradycyjnym \"Oh my God.This is sooooooooooooo cute!!! Dla urozmaicenia slowo cute zatapiane jest czasami wyrazem \"gorgeous\",natomiast przeciagniete sooooooo jest bezwarunkowe podobnie jak choralne \"Oh my God\". Oh,my God____in my opionion this is so gorgeous !!!! Pozdrawiam bardzo serdecznie🖐️🖐️🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane DRZEWKA dla WAS 👄 Jesienią Powiędły róże, Sczerniało wino... Deszczu łzy duże Po szybach płyną. Z lampy ogniska Smutny blask pada; Martwo połyska Książek gromada. Wkoło noc głucha, Cicho jak w grobie... Żywego ducha Nie mam przy sobie. Myśl w przyszłość bieży Ciemna i marna--- List przy mnie leży Z pieczęcią czarną... Wiktor Gomulicki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zacznij sie usmiechac! 🌻🌻🌻 Gdy Twoja twarz jest smutna i nadasana, byc moze to Twoja wina. Komu wszystko wydaje sie krzywe i brzydkie, tego twarz staje sie skrzywiona i brzydka. Czy wiesz,ze Twoja twarz jest przeznaczona przede wszystkim dla innych? Ty sama nie musisz jej ogladac, co najwyzej podczas czesania i make-up\'u. Zaczynaj kazdy dzien z usmiechem na twarzy!!! Istnieje wspolzaleznosc miedzy Twoja twarza i Twoim sercem. Wszystko sie zmienia,gdy zmienia sie Twoja twarz. Praca Cie tak nie meczy, jesli przystepujesz do niej z twarza odprezona i radosna. O wiele latwiej jest Ci korzystac z dobrych i pieknych stron zycia. Dla luzi z Twojego otoczenia wschodzi slonce. A nawet jesli cos sie nie uda, latwiej Ci bedzie to zniesc. Szczera,usmiechnieta twarz jest dobrodziejstwem dla Twoich bliskich. Dlatego____ZACZNIJ SIE CZESTO USMIECHAC!!!!!! Phil Bosmans

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITAM BIESIADE! 🖐️ Kochane Drzewka SREBRNA AKACJO👄 KALINKO BIESIADNA👄 ❤️DRZEWKO OLIWNE 👄 MAGNOLIO👄 Witam Was serdecznie! Jesień....... Jesień, złote liście niesie. Te czerwone liście są szalone, A brązowe-spadły Asi na głowę. Kolorowe, zielone, żółte, rdzawe, spadły na uschniętą trawę. Jesień, piękne kwiaty niesie. Astry, chryzantemy i wrzosy wczesnym rankiem pełne rosy. A jesień, kosz grzybów niesie. Borowiki w dwa koszyki wskoczyły. Rudy rydz W trzeci koszyk-hyc. Kasztany i żołędzie, Co z nich będzie? Ludziki, grzybki, jeżyki, koniki! Wiewióreczka mała orzeszki w dziupli schowała. Będzie z nich w zimie korzystała. Niektóre ptaki odleciały, a te, które zostały nie będą już nam tak pięknie śpiewały. Ewelina Plewik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KOCHANE DRZEWKA, dzis dzien nauczyciela........ :D gdzie te czasy? *** Dzień Nauczyciela *** Dziś czternastego października mamy Cóż to za ważny dzień mamy? Dzień dla ucznia i nauczyciela, Uczeń piękne kwiaty wybiera, Nauczyciel pięknie się ubiera, czyż by to Dzień Nauczyciela? W tym dniu pragnę podziękować za wszystko to, co było jest i będzie i w waszym sercu pozostanie za uczniowskie podziękowanie za trud waszej pracy za trud zdobywania wiedzy za trud zdobywania przyjaźni za trud waszej odpowiedzialności Ten trud zamienia się w inteligencję i mądrość Warto jest uczyć nauczycielską mądrością I w naszej pamięci to pozostanie na nasze piękne rozstanie. Piotr Sobiech.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KALINKO BIESIADNA!❤️ Są słowa, których mówić nie należy, Takie, których się nie zdradza, Których głębi nikt nie zmierzy, Nie pogubi, nie postrada. Czasem wcale nie potrzeba Słów wspaniałych, dumnych, wzniosłych. Czasem lepiej jest do siebie Mówić stylem jak najprostszym. A więc powiem prosto z mostu, Bo ja wiem, zrozumiesz przecież. Ja dziękuję ci po prostu Za to, że naprawdę jesteś. Pozdrawiam serdecznie👄🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITAJ JARZEBINKO!!🖐️👄 Dzisiaj otrzymalam od swojego dawnego zwierzchnika przepiekne zyczenia. Moj Boze!!! Wzruszylam sie.Po pierwsze nasze drogi rozeszly sie juz wiele lat temu. Mialam przyjemnosc pracowac pod jego \"sterem\".Byl v-ce ,pozniej zmienil placowke.Awansowal i jest na \"gorze\" . Ja tez juz wiele lat temu zakonczylam swoja prace.Ale sentymenty do tego zawodu,do osob pozostaly. Dzisiaj tez trzymalam kciuki za moja siostrzenice.Bronila sie,,,Zdazylam juz JEJ pogratulowac mgr!!!!Ciesze sie razem z Nia,ze ma juz za soba!!! A my JARZEBINKO________mamy spotkanie jutro!!!Pamietam!!! Przytulam cieplutko!👄❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JARZEBINKO kochana____dziekuje za Twoje piekne wiersze❤️ Weszlysmy niemalze jednoczesnie na BIESIADE,ale niestety,facet od gazu przyszedl i juz nie zdazylam sie do Ciebie przytulic!! Pobieglam z nim do bejsmentu,,,:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KALINKO 👄 wiem, wiem i czekam na jutrzejszy dzien . 🌻🌻🌻 dla Siostrzency!❤️ Zostawiam Wam na dobranoc taki krociutki wierszyk:D Są ludzie którzy Krzywdzić tylko potrafią Są tacy którzy Miłość rozdają Są też tacy którzy Przyjaźń cenią Ponad wszystko Ponad miłość i gniew Bo przyjaźń jest piękna Kiedy się o nią dba Nie przekwita jak kwiat Nie ginie jak mgła Ona wieczna póki my Żyjemy. Autor: Andarielll 👄🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://strony.aster.pl/mira1/piosenki-jesien/piosjes-2/itn.htm I tylko noce Tańczą liście... jesień już złotem zdobi dni Wrzesień w słońcu tuli mnie Pieści z całych sił Deszcz scałował z moich warg wspomnień słony smak cierpki smak... I tylko noce tak nieprzytomnie dłużą się noce wciąż nazbyt piękne są by przespać je... Nauczyłam się jak żyć ze sobą sam na sam Pod opieką swoich rak w trosce białych ścian Oswoiłam myśli swe przestały boleć mnie dobrze jest jak jest... I tylko noce tak nieprzytomnie dłużą się noce wciąż nazbyt piękne są by przespać je noce w otwarte oczy sypia sól noce całe z głodnych ust...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×