Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

morelkaaa

Krem pod oczy dla 24latki!!!Jaki najlepszy,Wasze typy???

Polecane posty

Gość xenna
Ja juz przestalam wierzyc w kremy. Poczytalam sobie watek o szkodliwych substancjach dodawanych do kosmetykow, niektore z nich sa rakotworcze, a my slepo kupujemy kremiki i wsmarowujemy ten syf codziennie w skore. Najlepiej unikac slonca(ktore jest odpowiedzialne za zmarszczki nie zwiazne ze starzeniem sie organizmu) i stosowac jakis lekki nawilzacz, ktore nie zawiera szkodliwych substancji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klaudynaaa
Tez jakoby jestem zwiazana z tematem ... ahh duzo by gadac... Robilam test osobowosci wg dalay lamy - wyniki sa niezwykle (z trzech tylko pytan) tu : http://tnij.org/testosobowosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 43lata
czesc dziewczyny, mam 43 lata wygladam na 23 i nigdy nie eksperymentuje z chemia. Przy robieniu obiadu smaruje twarz owocami lub warzywami. Dobrze robi maska z taniego kawioru poduszonego na miazge. Polecam rowniez swieze drozdze zmieszane z jogurtem lub mlekiem. Stosujcie wszystko co macie pod reka i nie dajcie nabrac sie reklamom drogich kosmetykow, ktore rzadko poprawia cokolwiek. Z kremow polecam nawilzajacy od Vichy. To tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiulec2311
Polecam Żel pod oczy Komfort Młodej skóry 18+ marki eva natura. Bardzo dobrze się wchłania jest lekki i nie obciąża powiek pod oczami. Świetnie nawilża.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dariuszsz

Używam pod oczy https://e-naturalne.pl/pl/p/Eye-up-Lift-Gel-Liftingujacy-zel-pod-oczy-mrozone-czerwone-winogrona%2C-kwas-hialuronowy%2C-woda-morska-glebinowa/1162, a trafiłam na kosmetyk po przeczytaniu właściwości czerwonych winogron. Na pewno po miesiącu zauważysz pozytywne wyniki, bo jednak to jest kosmetyk z wysokiej jakości kwasem hialuronowym. Wiele blogerek się nawet o tym kremie pozytywnie wypowiada. Za kwas hialuronowy chyba największy plus.


 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×