Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

morelkaaa

Krem pod oczy dla 24latki!!!Jaki najlepszy,Wasze typy???

Polecane posty

j.w. Kobietki doradzcie mi jakiś dobry krem pod oczy...Narazie nie stosuje zadnego, ale chyba czas najwyzszy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co się stało
Ja tez mam 24 lata i od wielkiego dzwonu posmaruję się kremem ziaji na cienie pod oczami :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja bym chciała stosować cos codziennie,żeby skóra pod oczami była bardziej jędrna i nawilżona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sabbi.
moze na poczatek zastosuje zel ze swietlikiem (w aptece) ja mam 25lat i narazie ten jest ok. nawilza i lekko napina, no i jest nie drogi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podnoszęęę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kerlik
ja tez zaczelam myslec jak ty ostatnio :) i kupilam niewypal - krem AA ale bardzo tlusty byl... i ostatnio krem dotleniajacy sorayi boska konsystencja, lekki i przyjemny :) ale czy dziala nie wiem...wazne ze nawilza skore pod oczami, bo o to chyuba chodzi...na wysuszonej skorze od razu sie zrobia zmarszczki,tak mi sie wydaje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 26lat
hej dziewczyny!moja kosmetyczka polecila mi wspaniala serie kosmetykow ava.to polska firma.kremy sa na prawde tanie.do twarzy najlepszy z pomidora.rowniez z tej serii uzywam kemu pod oczy tylko ze tlusty on jest.zalezy kto co lubi. kremy ava zawieraja w swoim skladzie to co zawieraja drogie kremy wiec po co przeplacac?dobre bo Polskie polecam!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kerlik
a maja w ofercie jakies nietluste kremy? ja po tlustych wygladam jak wysmaroawna maslem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 26lat
ten tlusty to tylko pod oczyja mam. a do twarzy ten z pomidorem jest nawilzajacy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 26lat
niestety ciezko te kremy dostac w zwyklych drogeriach.na pewno maja w rossmanie-chociaz wybor raczej maly.wieksza ilosc produktow mozna kupic na sieci np na allegro udalo mi sie kupic serie profesjonalana.kremy w takich wielkich tubach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 26lat
floss lek ma fajny ten zel ze swietlikiem ale on raczej zadziala odprezajaco na Twoja skore niz jakos napinajaco czy zapobiegajaco zmarszczkom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kosmetyczka radzi
a ja Ci powiem, ze jak masz 24 lata to daruj sobie krem pod oczy, nie rozleniwiaj skory.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nonono
ja proponuje jakis apteczny nawilzacz, ten sam do co reszty twarzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hm, ja ci nie moge poradzic zadnego, bo mimo, ze mam prawie 28 lat to nie uzywam zadych przeciwzmarszczkowych ani pod oczy ani do twarzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yyyy...polecic,a nie poradzic...co ja wypisuje, sorki, zmeczona dzis jestem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
słuchajcie to może zamiast typowego kremu jakąs witaminkę w kremie wklepywać ???Lepszy pomysł czy tez niebardzo???Tez się obawiam troszkę tego ze skóra sie przyzwyczai i do konca życia będę musiała uzywac kremów pod oczy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 26lat
a czy taka witamina nie podrazni okolic oczu??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
26lat no własnie tego nie wiem,może ma któraś z was jakieś doświdczenia jesli chodzi o witaminki pod oczy???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O wlasnie, wiecie co ja od kilku dni stostuje? Witamine A na cala skore twarzy. Gdzies wyczytalam, ze witamina A bardzo dobrze wplywa na skore wiec kupilam taka w kapsulkach, robie dziurke i po umyciu i osuszeniu twarzy smaruje jej zawartoscia cala twarz. Narazie po 3 dniach zauwazylam rozjasnienie skory, nic poza tym :) Dzis z kolei wyczytalam, ze wit A najlepiej dziala w polaczeniu z wit E lub C wiec chyba dzis po pracy skocze do apteki i kupie jeszcze E i bede je laczyc, jak myslicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 26lat
wiesz coale zastanawiam sie nad tym co napisala kosmetczka poleca i nie wiem czy ona na prawde jest kosmetyczka czy nie ale ja z jej zdaniem sie nie zgadzam.czy to by oznaczalo ze kremy przeciw zmarszczkowe czy jakiekolwiek innenalezy stosowac jak juz zmarszczki sie pojawia?przeciez takiego ubytku w skorze nie wygladzi nawet najlepszy krem.nie od dzis wiadomo ze zamiast leczyc lepiej zapobiegac.po 25 roku zycia nieodwracalnie zaczynamy tracic wlokna kolagenowe, dlatego trzeba ujedrniac nasza skore a ta w okolicach oczu jest najdelikatniejsza.dlatego dla nas 20-toparolatek najlepsze beda te kremy delikatne-nie od razu jakies super liftingujace. z ta witamina chyba dalabym sobie spokoj,zainwestowalabym w jakis krem ktory wcale nie musi byc niebotycznie drogi.wybierajac polski produkt zaplacimy ok 10 zl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mag 79 hmm myśle ze pomysł całkiem fajny,tylko czy tak zdrowo wklepywac te kapsułki w twarz,jeśli one są doustne??Najlepiej się poradzić kosmetyczki,tylko szkoda ze zadna tutaj nie zaglada;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
26lat no własnie zastanawiające jest to prawda...Przeciez od dawna wiadomo że lepiej zapobiegać niż leczyc!!!Wiec juz sama nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
26lat no własnie zastanawiające jest to prawda...Przeciez od dawna wiadomo że lepiej zapobiegać niż leczyc!!!Wiec juz sama nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz, podobno wlasnie osiaga sie najlepsze efekty stosujac te witaminy bezposrednio na skore (wygladzenie, rozjanienie takze przebarwien, nawilzenie itd.), ale nie mozna tej kuracji stosowac dlugo, poniewaz jest ona bardzo intensywna. Tak podobno do poltora miesiaca najdluzej, takze poexperymentuje i zobacze co z tego wyniknie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xenna
Kremy z witaminami C czy E to kremy "anti-aging" czyli wlasnie takie, ktore stosujemy prewencyjnie. Kremy dla kobiet ze zmarszczkami to kremy przeciwzmarszczkowe i powinny je uzywac kobiety starsze. Jezyk polski nie rozroznia jednak tych dwoch nazw i wszystkie kremy nazywa sie przeciwzmarszczkowymi. Po 25 roku zycia warto uzywac jakiegos kremiku z witaminami lub wlasnie smarowac skore witaminami z kapsulek, tylko nie wiem czy ten plyn znajdujacy sie wewnatrz kapsulek przechodzi do glebszych warstw skory. O ile wiem witamina C nie przechodzi, dlatego trzeba dodac do niej jakis nosnik. Trzeba takze zwrocic uwage na to, czy witaminy sa syntetyczne czy naturalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość święta prawda
najlepszy jakis krem dla dzieci, np. bambino ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kremy dla dzieci nie sa wystarczajaco odzywcze dla dojrzalej skory - to raz, a dwa krem bambino zawiera ciekla parafine wiec nadaje sie ewentualnie do skory normalnej lub suchej, bo mieszanej juz bedzie zapychal pory. (to tak znow offtopic, bo temat jest o kremach pod oczy :) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×