Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość elenka-a-a

Zgubienie prawa jazdy

Polecane posty

Gość elenka-a-a

Cholera zgubiłam prawo jazdy (polskie) Czy aby wyrobić nowe musze jechac do Polski - nie mam urlopu. Czy moge to zalatwic jakos przez ambasade albo w Polsce przez kogos dajac mu upowaznienie notarialne? Blagam pomozcie!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elenka-a-a
Zaraz jadę na policję - wzięłam dzisiaj dzień wolny. Ale DVLA wymienia chyba tylko brytyjskie prawa jazdy. Ja akurat chciałam zmienić na UK driving licence i... Załamka totalna. Może ktoś miał podobny problem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam serdecznie.Moj maz tez zgubil polskie prawo jazdy , a ze nie mogl przyjechac do polski, zeby zalatwic ta sprawe to wobec tego ja zalatwilam.A zaczelam od napisania wniosku w Starostwie Powiatowym o potwierdzenie ze takie prawo jazdy posiadal.Zaplacilam 17 zl.Potem z tym potwierdzeniem poszlam do tlumacza przysieglego , ten to przetlumaczyl, i odeslalam to do Anglii.Moj maz zaniosl ten dokument do urzedu i za dwa tygodnie przyslali mu angielskie prawo jazdy.Powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w DVLA wymieniaja tez polskie prawo jazdy na brytyjskie. dlatego warto zapytac jak to sie dzieje i jak sprawdzaja. musza przeciez sprawdzic cos poza samym dokumentem w razie jakby byl podrobiony. powinni ci pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×