Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość krajm

CSI- Kryminalne zagadki...

Polecane posty

Gość hagata
no w ten poniedziałek nie było bo puścili jakiś biedny serial "pogoda na jutro ", bo przeciez to tv polska i musze swoje polskie produkcje przedkładac nad produkcje amerykański :o Ale za tydzień maja byc dwa odcinki CSI.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AR Rulez
W Miami zginie jedna z ekipy. Najpierw ją wywalą, bo wykorzysta dowody z innej sprawy do złapania gwałciciela. Będzie go śledziła, aż w końcu on ją zamorduje i spali, ale wcześniej ona zdąży go ugryźć, żeby ekipa mogła go złapać. To w skrócie. Faktycznie najlepsze są moim zdaniem Las Vegas, choć uwielbiam wszystkie. Puszczają je jeszcze na AXN (I hope). Mam nadzieję, że któryś z dystrybutorów w Polsce zmądrzeje i wypuści to u nas na DVD.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość neos
Według mnie 1. Miami 2. Las Vegas 3. NY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość csi las vegas są najlepsze
ja gram w grę CSI: LV Mroczne motywy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do AR Rulez
która dokładnie zginie i w którym sezonie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AR Rulez
Chyba dałam ciałska:) Zdaje mi się, że ta czarnowłosa zginęła jednak w Las Vegas. Cholera mam takie maratony, że mi się wątki plączą. Sorry za wprowadzenie w błąd. Ale jestem ciamciaramcia;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to był NY a nie LV
AR Rulez--->ta czarnowłosa aktorka zginie w CSI NY a nie CSI LV.To ona:http://www.filmweb.pl/Vanessa+Ferlito,filmografia,Person,id=135447

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to był NY a nie LV
oczywiście jak zwykle linki z filmwebu nie działają na kafe:-oW kazdym bądź razie chodzi o tą aktorkę ;):http://images.google.com/images?q=Vanessa+Ferlito&hl=pl&client=opera&rls=pl&hs=UIp&um=1&ie=UTF-8&sa=X&oi=images&ct=title

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AR Rulez
To był NY 🌼 dzięki:) Kiedyś miałam czwartkowy raj z CSI najpierw o 20 na AXN, potem na polsacie i z powrotem na AXN. Teraz trochę pokręcili i już nie mam swojej ramówki:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a czy ktos wie
kiedy sie zacznie 6 sezon w poniedziałkowe noce na TVP2?Bo na razie powtarzają 4 :(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no właśnie po co oni powtarzaj
ą 4 sezon,najpierw był 4 potem 5 a teraz zamiast 6 znowu dali 4:-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no właśnie po co oni powtarzaj
no ale w końcu powtórki to specjalność polskiej tv:-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AR Rulez
Ehh...życie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do wszystkich miłośników CSI- od poniedziałku do piątku na AXN o 22:50 lecą CSI Miami. Co prawda stare odcinki ale ja wszystkich nie widziałam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kriss88
Kryminalne zagadki Las Vegas - bomba, reszta też mi pasuje. Teraz CSI LV leci od poniedziałku do piątku od 20:00 na Hallmarku (potem jeszcze dwa inne seriale kryminalne) i o 23:00 jest powtórka. Ciężko by i było wybrać ulubiony motyw ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Błażej Kolebka
Kryminalne zagadki to kultowy serial. Las Vegas oglądałem niestety od 3 czy czwartej serii dopiero, ale potem powtórka była na "dwójce", więc mogłem nadrobić. Szczerze mówiąc to po emisji Miami byłem trochę rozczarowany. NY nie zdążyłem za to obejrzeć, bo cofnęli z Polsatu zanim się zabrałem do oglądania. Ale słyszałem, że NY też jest niezły. Ja w sumie to zainspirowany serialem, lubię sobie czasem samemu pobawić się w kryminologa i na zlapmnie.com czasem jakąś zagadkę rozwiązać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 112233
miałam tak jak Wy, ale teraz zdecydowanie lv spadł na dalsze miejsce, po odejściu Sary i teraz po śmierci Warricka to już nie to samo, za to ny i miami cały czas trzymają poziom, szczególnie podobają mi się różne techniczne rozwiązania, których w lv brakuję, jak ta sekcja w 3d itd. Ale i tak oglądam na bieżąco.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Filipiak
Zdania są podzielone co do tego, która seria rządzi - Kryminalne Zagadki Las Vegas mają w sobie jakąś magię świeżości pomysłu ;) To frajda jeszcze raz oglądać zmagania bohaterów, których się tak polubiło. Zresztą NY też jest świetny, też cenię za ciekawe rozwiązania, nie ma ślepego kopiowania, jest postęp i ciągle coś intrygującego w tym serialu...as

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość firlejka
no fakt jak poodchodzili aktorzy to jakiś taki dziwny ten serial... ale i tak go oglądam, uwielbiam po prostu csi :D zarówno LV, Miami, i NY. na hallmarku w wieczornym bloku kryminalnym codziennie oglądam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najlepsze jest csi las vegas
a potem Miami, a n.Y. nielubię Jestem po 8 sezonie Las vegas i napoczątku 6 sezonu Miami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krajmka
Właśnie jednym okiem oglądam 18. odcinek CSI LV a drugim rozwiązuję zagadki ze zlapmnie.com Chyba serię Las Vegas lubię najbardziej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość staratlusta
Kiedys najbardziej lubilam te z rudzielcem. Teraz niestety czasu mało i oglądam to na co akurat trafię na AXN jak wracam z pracy ;) Najgorsze że totalnie pogubiłam przewodni wątki. Co więcej plącze mi się miami z las vegas. New york nie bo tam jest duzo wiezowców :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dinejro
krajmka- CSI LV to i moja ulubiona seria :) IMO najlepsza, najciekawsza, najbardziej wciągająca. każdy odcinek mogę oglądać po kilka razy i mi się nie znudzi :) hehe, i u mnie między kolegami z pracy też chodzą mailami zagadki ze zlapmnie.com ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uwielbiamLubię: Ally MacBeal Szpital na peryferiach Autostradę do nieba Batmana Kości Boston Public Brzydulę Betty Columbo Chirurgów Criminal Minds Czarodziejki Czas honoru Czego się boją faceci Dempseu& Makepease na tropie Daxter Detektyw Monk Dollhouse Dom nad rozlewiskiem Dom Saddama Doręczyciel Dowody zbrodni Drużyna A Eastwick Flash Forward Friends Fringe Gotowe na wszystko Herkules Hung Jedenasta godzina Jericho Magnum Majka Merlin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DOSIAPP
1. NY 2.Miami 3.LV

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zdecydowanie Miami, potem NY oglądam je namiętnie co czwartek na AXN, bo ruszyły nowe serie tych kultowych seriali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chomikujojoj
seks w wielkim miescie i gotowe na wszystko, flashforward,czas honory, csi LV. dostepne na moim chomiku! http://chomikuj.pl/karolciadr polecam!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×