Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość a1

39 tydzień ciązy

Polecane posty

Gość a1

czy któraś m ochote na wymiane spostrzeżeń? jak sie czujecie i czy wystepuja u was pierwsze objawy przepowiadajace porod? ja od 3 dni mam ciagle twardy brzuszek!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a1
nikt nie jest na tym etapie???????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JA jestem na etapie 38 tygodnia i muszę powiedzieć że czuję się lepiej niż tydzień czy dwa temu :p OD 28 tc leżałam bo miałam zagrożoną ciążę i brałam rozkurczowe tabletki. Po ich odstawieniu jakoś zdecydowanie lepiej się czuje. Skurczyki lekkie odczowam najczęściej w nocy i nieraz jak złapie to aż zapiera dech w piersiach, czuje kołatanie serca. A stawianie brzunia jest na codzien normalne. Póki co bezbolesne to zycia jeszcze mi nie utrudnia. Aczkolwiek już coraz częściej. A odszedł ci czop ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a1
nic z tych rzeczy. tylko brzusio twardy a wczoraj przez 30 sek mialam bolesnego skurcza ale na tyn koniec. a no i pachwiny mnie bola ale to chyba dlatego ze brzusio sie obnizyl?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam wrażenie że mi się miednica rozchodzi, co prawda u mnie brzunio chyba jeszcze na swoim miejscu nie widzę różnicy i nikt nic nie mówi :) jaoś mi się szeroko w bioderkach zrobiło. Zapraszam na temat o sierpniówkach 2007 jest tam nas kilka i codziennie wymieniamy się dolegliwościami ;p do tego niektóre sierpnióweczku już urodziły i chętnie dzielą się z nami swoim doświadczeniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×