Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Lakshmi_D

dziewczyny, czy ktoras star sie o blizniaki

Polecane posty

wiem, temam z pozoru absurdalny ale wiem ze sa rozne metody planowania blizniaczkow. Czy jest ktos zorientowany? bo nie wiem czy jest sens sie rozwijac... Pozdrawiam wszystkie ciezarne aniolki 🌼 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem czy jest tski sposób, ja urodziłam bliźniaki 6 tyg.temu, ale to był czysty przypadek. Pozdrawiam i powodzenia , a dlaczego chcesz meć bliźniaki????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja się staram ale ni chuja nie moge sie wystarać ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiuuulka
Podobno tuż po odstawieniu pigułek jest większa szansa na ciążę bliźniaczą. Ale mój gin mi odradził próbować w tym czasie, bo jestem niska i miewałam rozne problemy zdrowotne, a ciaza taka to zawsze ciaza zwiekszonego ryzyka i dla dzieci i dla matki. Dlatego chyba nie warto specjalnie sie starac. Co ma byc to bedzie, a jak bardzo tego chcesz to moze spelni sie Twoje zyczenie :) Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiuuulka
Ciekawie opisane, ale tak jak mowilam, to ciaza zwiekszonego ryzyka. Kiedys chcialam bliznieta, teraz mi sie to juz odwidzialo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja się specjalnie nie starałam o bliźniaki - obecnie jestem mamą Bliźniąt dwujajowych - Ka perka i Zuzi. Prawdą jest, że ciąża bliźniacza to ciąża podwyższonego ryzyka - ja urodziłam w 7 m-cu. Bliźniaki poczęły się poprzez inseminację po stymulacji owulacji. Potwierdzam też teorię, że zaraz po odstawieniu tabletek istnieją zwiększone szanse na bliźnięta. Moja Szwagierka tak właśnie zaszła w ciążę bliźniaczą, którą niestety straciła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×