Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tak bywa

Co mam zrobic? - nie daje rady

Polecane posty

Gość tak bywa

Mieszkam w Uk z partnerem bylo milo dopoki nie przyjechaly moje dzieci i zachorowalam moj partner nie chce dawac pieniedzy na nasze utrzymanie , zlozylam wniosek o mieszkanie jako samotna matka ale z czego zyc ? jak im wytlumaczyc ze musze narazie z tym czlowiekiem mieszkac ze nie mam pieniedzy na wynajem nawet pokoju , a moje zwolnienie lekarskie sie przeciaga, niestety dzisiaj dostalam 10 funtow wyplaty a zarabialam 250 , doradzcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a czy on znał wczesniej Twoje dzieci? czy poznaliscie sie dopiero w Anglii? a i jak długo jestescie razem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magnezRu
no niestety jesli poznalas go w uk i nie znal twoich dzieci to moze byc problemowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak bywa
znal wczesniej bo w polsce bylismy razem 5 lat , ale jake to ma znaczenie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to dziwne ze tak nagle sie zmienil, dziwna sprawa, razem ustaliliscie ze dzieciaki przyjezdzaja??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak bywa
tak bylo ustalone ale ja nie o to pytalam w moim poscie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak bywa
oczywiscie to koniec zwiazku trwajacego prawie 7 lat no coz tak bywa ale trzeba za cos zyc jak to rozwiazac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak bywa
mam ten benefit 120 f. ale to wszystko , bo reszte moge uzyskac jako samotna matka bo nia jestem ale nie do konca bo mieszkam z bylym partnerem i tak wkolko. Pytanie Jak mam sie starac o benefity jako samotna matka po rozstaniu z partnerem ale mieszkajac razem? do czasu jak nie dostane mieszkania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Idz do councila i powiedz, ze rozstalas sie z partnerem i nie masz gdzie mieszkac z dziecmi. Powinni Ci znalezc lokum, albo tymczasowo umiescic w hotelu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciezka sprawa ! musisz sie wziasc za siebie dzieci do polski wywiez a jemu powiedz ze jest frajerem sciagnal cie z dziecmi a teraz nie chce nawet pomoc wiem ze to ciezko jestem po rozwodzie i sama zostalam z dzieckiem rodzice pomogli!dzwon do starych moze pomoga po skonczeniu zwolnienia szukaj pracy popracuj troche pozalatwiasz wszystko sciagniesz dzieci(da rade dostawac zasilki jesli dzieci sa w polsce)ale musisz miec papiery najwazniejsza jest praca nie ma cudow musisz wszystko zrobic po koleji! praca-home office-in.number-child benefit to podstawa reszta z czasem.pojdziesz do pracy poznasz ludzi ktos na pewno pomoze.siedzac z facetem nie masz szans nie ma co gdybac ze sie zmienil za 5 minut mozesz znalezc sie z dziecmi na ulicy bo beda mu przeszkadzac!jesli jednak zdecydujesz sie na ten krok to zebys nie wpadla na pomysl zeby mu o tym powiedziec.taka operacje to przeprowadza sie szybko i bezbolesnie!nie moge dac ci 100% pewnosci ze sie uda ale ja na moje glodne dziecko to bym sie bezczynnie nie mogla patrzec!skoro odwazylas sie wyjechac z dziecmi do obcego kraju to daje 50% ze jestes w stanie sobie poradzic-nie placz tylko do przodu kobieto nie dlatego starzy wydali cie na swiat zeby taki facet toba pomiatal! pamietaj o tym nie jestes sama tysiace kobiet moga miec ten sam problem w tym samym czasie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×