Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

crazy_bogie

moze jest tu jakas fryzjerka?

Polecane posty

chcialabym obciac wlosy. problem w tym, ze sa naturalnie krecone i nie kazdy fryzjer sobie z nimi radzi..trafilam na prawdziwych rzeznikow kilka razy co odbilo sie dosc znacznie na moim wygladzie. dlatego chcialabym wiedziec jak scina sie krecone wlosy i jak je wycieniowac aby sie nie puszyly i ladnie skrecaly. wiem, ze nie powinno sie ich degazowac ani cieniowac zyletka. napiszcie prosze na co zwrocic uwage aby w razie czego zdrazyc uciec od kogos kto ma male pojecie o takich wlosach. dodam, ze ich skret jest zalezny od tego czy umyje je na noc czy na dzien, ale jest raczej silny. z gory dziekuje za odpowiedz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiki 30
ja nie jestem fryzjerka ale mam pocieniowane i degazowka wlasnie i fajnie mi sie ukladaja-moze idz do dobrego fryzjera-odzaluj troche kasy to sie oplaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko wiesz to nie jest kwestia kasy, bo ja zwsze chodze do dobrych salonow, ale nie zawsze sa tam dobre fryzjerki..niestety. dlatego wlasnie chcialabym wiedziec na co zwrocic szczegolna uwage.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dodam jeszcze, ze oni sa ubezpiecznie od szczegolnie spapranej roboty, tylko co mi pozniej po tym...powiedz mi jak mozesz czy bardzo krotko masz wycieniowne wlosy? czy troszke dluzsze? ja teraz swoje mam prawie do pasa i chcialabym je znacznie skrocic tylko boje sie, ze jak beda za krotkie to zaczna sie puszyc mi mo uzywania kosmetykow do wlosow kreconych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawde ci powiem...
kreconych wlosow nei powinno sie najlepiej wcale cieniowac i nie wierz jak ci to racza wtedy kazdy loczek jest w inna strone inaczej sie skreca niz reszta .Ja bym doprowadzila je do takiej samej dlugosci uzywala kosmetykow podreslajacych skret lokow np.z loreala profesionel.Jesli ci sie znudza krecone zrob wyprostuj je u fryzejra efekt utrzymuje sie do kilku miesiacy to tak jak trwala .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gośka xD
ja stopniowałam kręcone... na poczatku było ok.. potem rzeczywiście kazdy w inna strone... jak zawsze u mnie przed prostowaniem chemicznym...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jednej dlugosci napewno nie moga miec bo wtedy tworzy sie efekt chelmu, dlatego mam je obciete na pol okraglo. jesli chodzi o ich wyglad to ladnie sie kreca i sa zadbane z tym nie mam problemow. chodzi tylko o ta dlugosc, poprostu meczy mnie codzinne mycie tak dlugich wlosow. mysle, ze z krotszymi bylby mniejszy klopot. wlosy czesto prostuje u fryzjera i jestem z tego zadowolona, jednak na stale nie chce gdyz w sumie lubie swoje wlosy, a poza tym wiem, ze po chemicznym prostowaniu pojawiaja sie odrosty i zabawa zaczyna sie od nowa..wiem, ze moze wygladam na niezdecydowana, ale poprostu jedni mowia, ze sie cieniuje, a inni, ze nie. i juz sama nie wiem. jak powiem u fryzjera to pewnie wycieniuja (kasa wiadomo), ale czy ja na tym dobrze wyjde..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fgdfg
a ja mam dlugie slowy krecone i cianiuje je co 2 miesiace... po to zeby mi nie klaply u gory... w ten sposob sa ladne puszyste lsniace loczki ... a nie plaska na gorze a na dole koszmar...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiki 30
tak jak napisalala jedna z dziewczyn-jednej dlugosci nie moga byc bo tworzy sie efekt chelmu-ja mam do ramion i stopniowo pocieniowane i nareszcie wygladam jak czlowiek -kiedy mialam krotkie to ukladaly sie zle ale sredniej dlugosci sa ok kupuje odzywki-maseczki Kallos w hurtowni fryzjerskiej i jedwab do wlosow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to dosyc krotko sa sciete, ale wlasnie taka dlugosc by mi odpowiadala, tylko, ze skret mam silniejszy niz dziewczyna ze zdjecia i stad te obawy. a wlosy macie cieniowane nozyczkami? czy moze jak ktos wyzej napisal degazowane? najbardziej interesuje mnie technika ciecia, ale dziekuje za wszystkie odpowiedzi, bo to dla mnie duza zmiana bedzie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość irenka222
a na czym polega to degazowanie? bo pierwsze słysze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o ile sie nie myle to sa to takie nozyczki podobne do dwoch grzebieni, lapie sie w nie wlosy i cieniuje wtedy wlosy sa roznej dlugosci. nie wiem jak to logicznie wytlumaczyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×