Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sarczeta

Euro-tunel albo prom pytanie o bilet Francja-Wielka Brytania

Polecane posty

Gość sarczeta

Mam pytanie do tych którzy podróżują Euro-tunelem własnym samochodem na trasie Francja -Wielka Brytania lub pływają promem.Chodzi mi dokładnie jak wygląda sprawa z zakupem biletów jaka cena jest jeśli bym wybrała Euro-tunel a jaka promem?Czy można kupić bilet bezpośrednio dojeżdzając do Euro-tunelu w kasie czy trzeba wcześniej dokonac rezerwacji i jakie są mniej wiecej koszta takiego przejazdu?Za wszystkie wasze odpowiedzi z góry dziękuję.Pozdrawiam!!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my korzystamy z promow Norfolk Line na linii Dover-Dunkierka. koszt ok 70 funtow w obie strony. trzeba rezerwowac wczesniej na okreslona godzine, ale jak sie jest wczesniej i sa miejsca na wczesniejszym promie to tez wpuszczaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sarczeta
jejku tylko jednA OSOBA COS WIE NA TEN TEMAT PISZCIE PLISS

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tusia138b
Moge tylko powiedziec ze podroz euro tunelem jest duzo tansza i szybsza niz prom koszt okolo 30-40 euro i pol godziny w tunelu bilet musisz wczesniej zarezerwowac online lub w biuze podrozy, na promie spedzisz okolo 2 godzin a koszt okolo 70-80 euro. Ja jade do Polski na swieta i wybieram euro tunel. Polecam zrobic to samo. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Promem SpeedFerries z Bologne Sur Mer we Francji do Dover płynie się około półtorej godziny. Bilet rezerwuje się wcześniej przez net. Cena ok 20-30 funtów, jeśli bookujesz wcześniej. Fajna przygoda. Promik spory, choć nienajwiększy. Można siedzieć w kabinie, dostępne sklepiki, bistro, sklep bezcłowy. Można podziwiać widoki an zewnątrz. Długo się podziwiać nie da, bo prom porusza się szybko i nawet w najpiękniejsze lato jest zimno, wieje i pada...znaczy woda pryska ;) Sama Bologna warta odwiedzenia. Przepiękna plaża. Małe sklepiki i puby. Przed wejściem na teren portu podaje się w biurze swoje dane i numer rejestracji. Potem wszyscy ustawiają się w kolejce i ... hajda na prom ;) Rok temu nawet nie sprawdzali, co przewozimy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak mysle o tunelu to dostaje klaustrofobii. moi znajomi ktorzy przez niego jezdzili, mowili ze zaczyna przeciekac. za 30 funtow roznicy wole sie nie stresowac, zreszta jak sie rezerwuje bilet duzo wczesniej jest taniej. czekam na wrazenia z podrozy tunelem. brrrr....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jechałam eurotunelem i jest ok-szybko.Jestem ciekawa gdzie Ci znajomi widzieli przecieki,przecież nie ma możliwości zobaczenia.Wjeżdzasz do pociągu autem.Siedzisz w pociągu w aucie-z auta można wyjśc.Co 3,4 auto są zamknięte drzwi,są toalety-a za małymi okienkami ciemno! A z drugiej strony-gdyby był choć najmiejszy wyciek wody-to napór i siła takiej masy ton wody-zalałaby tunel odrazu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość irja
tunel jest dużo droższy. sprawdzone. możesz rezerwować bilety, ale nie koniecznie jeśli nie jedziesz w okresie bożego n. to spokojnie kupisz bilet po przybyciu na miejsce.( i na tunel i na prom) mniejsze promy płyną szybciej niż duże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość swinkowy problemik
a sprawdzaja bagaze? zagladaja do auta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oczywiscie ze tunel jest duzo
drozszy, sprawdzone :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Promy duzo tansze. Mozna za 60 funtow w dwie strony kupic. Tunel 80 w jedna, sprawdzalam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W zeszłe wakacje płynęliśmy promem z Dunkierki do Dover (i z powrotem). Co nas pozytywnie zaskoczyło: spóźniliśmy się jakieś 10 minut na prom, który mieliśmy zarezerwowany i zapłacony online. Miły pan Francuz bezpłatnie zmienił nam rezerwację na następny! Dlatego dobrze prom wspominam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My zawsze rezerwujemy czy to prom czy eurotunel w biurze mastertravel.pl Sprawdzają nam co tańsze i bierzemy, z tym że rezerwujemy przynajmniej tydzień wcześniej a jak się da to jeszcze szybciej, wtedy można dobre ceny dostać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×