Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Carinio

cos fajnego na poprawe humoru dla kobiet.Oglądnijcie sobie.

Polecane posty

hehehe...tak powinnyśmy sie z niuniusiami obchodzić bo dzień mężczyzny ma swoje granice ;) uwielbiam to! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe Ja swego niuniusia nie mam,aletenskecz mnie rozwala.Zwłaszcza te świetne teksty hehehee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cicho windzia jedzie. Chyba Wandzia, Mama wandzia jedzie windzią. hahahaahhaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chociaż raz role sie zamieniły :D ja zawsze to ogladam jak mnie jakiś zrani i postanawiam być taka ostra ale jakoś nie wychodzi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehehehehehehe
dobre ;) i "nie denerwuj mnie mężczyzno" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja zamierzam byc twarda wobec chłopów,zresztą jestem troche zołzowata,bo tak rozstanie chyba na mnie wpłyneło. :) raz jak mnieejden wkurzył,to mu nieźle pojechałam porajtach,ale zasłuzył. hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość federalna agencja kryzysowa
dobre!!akurat na mojego dzisiejszego dola!!!dzieki!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
federalna agnecja kryzysowa,prosze bardzo. :) qwertyy hehe też sobie zaraz jeszcze raz obejrze. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kfjhlkd
Święto krasuli w Parku Narodowym Ujście Warty W niedzielę (26 sierpnia) w Parku Narodowym Ujście Warty obchodzone będzie "Święto Krowy". Impreza ma charakter rozrywkowy i edukacyjny, ma m.in. uświadamiać, jakie znaczenie ma dla stworzenia odpowiednich warunków ptakom wypas bydła - poinformowała Magda Mądrawska z Parku Narodowego Ujście Warty. Wiele gatunków ptaków wodnych, błotnych i siewkowych, dla których Ujście Warty jest jedną z największych ostoi w Środkowej Europie, może egzystować na obszarach wodnych, otoczonych rozległymi łąkami i pastwiskami. Na tych terenach ptaki żerują i prowadzą lęgi. Uchronienie łąk przed zarastaniem wyższymi roślinami jest możliwe głównie dzięki wypasowi zwierząt gospodarskich. Obecnie w Parku wypasanych jest ok. 3 tys. szt. bydła oraz 500 szt. koni.REKLAMA Czytaj dalej - W pewnym sensie można powiedzieć, że krowy są miłośniczkami ptaków. Podobnie bowiem jak dwunożni miłośnicy przyrody, troszczą się one o skrzydlatych mieszkańców Parku Narodowego - powiedziała Mądrawska. Rokrocznie jednym z gwoździ programu podczas "Święta Krowy" są wybory "Miss krowy". Konkurs na najładniejszą krowę w Parku Narodowym Ujście Warty jest skierowany do rolników, wypasających bydło w Parku i jego otulinie. Miss wybiera publiczność na podstawie zdjęć. Podczas święta obędą się otwarte wykłady naukowe; m.in. na temat "Prymitywnych ras bydła i ich wykorzystanie w ochronie aktywnej" będzie mówił przedstawiciel "Pro-Natura" ze Szwajcarii. Wykładowca zaprezentuje specjalnie przywiezione z tej okazji dwa bawoły i dwie krowy rasy Galloway. Dla śmiałków przygotowany zostanie konkurs dojenia krowy - z uwagi na bezpieczeństwo jego uczestników, niestety nie żywej, lecz jej fantoma. W ubiegły latach najlepsi potrafili w ciągu minuty udoić ponad pół litra mleka. Podczas imprezy nie zabrakuje konkursów i zabaw dla najmłodszych. Będzie można odwiedzić stoiska z przetworami z mleka, przygotowanymi przez gospodynie, oraz obejrzeć wystawę przedmiotów użytkowych ozdobionych podobiznami łaciatej. Czwarte już "Święto Krowy" odbędzie się w najbliższą niedzielę (26 sierpnia), w siedzibie dyrekcji PN Ujście Warty w Charzynie, niedaleko Kostrzyna nad Odrą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matkachrzestna
popłakałam sie ze śmiechu. Dobre!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hłe hłe hłe
"a pomyślałaś o mnie....?!" lol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajne na doła
troche podnosi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zwróćcie uwagę na mężczyzn wśród publiczności - nie wszystkim było do śmiechu....Ale jazda. :-):-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×