Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość beverlee

ukraina a płatność kartą

Polecane posty

Gość beverlee

hej, mam pytanie. Czy ktos z was orientuje sie czy na terytorium Ukrainy (rejony Lwowa) mozna płacic kartą typu maestro ewentualnie visa (debetowa)? An

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beverlee
ps. generalnie, jezeli znacie jakas stronke www. z informacjami praktycznymi na temat Ukrainy , to bardzo prosze o podanie jej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ukraina to cywilizowany kraj
i tam się juz placi kartą od paru lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beverlee
ok, moze zle sie wyrazilam. wiem ze to cywilizowany kraj, w wiekszych miastach (np. Lwow) nie ma problemu, ale w mniejszych??? Chcialabym zaczerpnac informacji praktycznych od Kogos kto tam faktycznie byl, a nie tylko wie tyle ze 'cywilizacja dodtrala na ukraine kilka lat temu'. podkreslam ze chodzi mi o karty debetowe, a nie kredytowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ukraina to cywilizowany kraj
polskie banki maja tam juz swoje placowki... a takie informacje dostaniesz od ludzi tam mieszkajacych - zaprzyjaznij sie z kims w necie to Ci powie co i jak...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beverlee
dzieki za Twoj czas, ale nie oczekuje dobrych rad z cyklu 'o niczym', lecz odpowiedzi na temat. wiesz, to jak na egzaminie - praca nie na temat- zero punktów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ukraina to cywilizowany kraj
sorry, ale z tego co znam strony o Ukrainie to takich dokladnych informacji nigdzie nie ma - ja jesli mam pytanie tego typuja mam zawsze info od ludzi stamtąd a nie z netu poza tym wiem ze na Ukrainie od dawna mozna placic karta, aleTwoj bank powinien miec wykaz bankomatow , nie licz, że w necie dostaniesz wyszczegolnienie w jakim miescie zaplacisz kartą .. ludzie jeżdzą i jakoś sobie tam radza, więc myślę, że też dasz radę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beverlee
spox, spasiba ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ukraina to cywilizowany kraj
nawet w przewodnikach Lonely planet nie ma takiego dokladnego info , pisza tylko o wiekszych miastach :o🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beverlee
ok, moze po prostu mam pietra i chce wiedziec za duzo, dzieki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ukraina to cywilizowany kraj
oni tam na Ukrainie nie gryzą...tylko w podrozy biznesowej lepiej nie obnosic się z laptopami itp.gadżetami i bezpieczniej jest podrozowac pociagiem, bo znam przypadek ze facet zamowil taxi z Boryspola i go niestety wywiezli za miasto i okradli..:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beverlee
ooops, faktycznie lepiej sie pilnowac, w koncu 'Strzezonego Pan Bóg strzeże'. ale mam nadzieje ze wszystko bedzie w porzadku. Jeszcze raz dzięki, 👋

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ukraina to cywilizowany kraj
nom, papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×