Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Przyjdzie Dzień

hej

Polecane posty

Gość Przyjdzie Dzień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciagle sama
No mam nadzieje,ze w koncu ten dzien przyjdzie bo oszaleje tak sama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość innamorata-cotta
wez mojego szwagra doplace jeszcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zraniona****
Może zaczniemy jakis temat bo tak nudno tu sie zrobiło.... ( Ciagle sama ) **Miłość przychodzi, gdy jej nie szukamy**

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciagle sama
Zraniona ja znam te wszystkie teksty tylko czasami taka samotnosc dopada:( Niby kreci sie wiele osob ale to wszystko nie to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość P O D S Z Y W

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość innamorata-cotta
milosc przychodzi w najmniej spodziewanym momencie a czasem trzeba samemu losowi pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zraniona****
Oj Miłość...:( Moim zdanie to bajkowe uczucie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość innamorata-cotta
W rzeczywistosci wyglada to tak ze trzeba czasem wziasc sprawy we wlasne rece. I wiem o czym mowie bo meza musialam poderwac ja bo on raczej by nie podszedl do mnie mimo ze sie gapil caly czas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zraniona****
Nio racja rzeczywistość potrafi byc okrutna....:( **W życiu piękne są tylko chwile**

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciagle sama
To prawda,ze milosc przychodzi w najmniej oczekiwanym momencie ale ja jakos wszedzie spotykam facetow ktorzy nie patrza na to co mam w srodku tylko na moje cialo i prawie wszyscy mysla o tym aby mnie przeleciec.A to mi sie nie podoba i dlatego tak ciezko mi czasem:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zraniona****
Zgadzam się z tobą, tylko, ze czemu czasem musi byc źle???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość innamorata-cotta
Nawet nie wiesz jakie to bylo trudne ale chlopak naprawde mi sie podobal i jakos czulam ze to moglby byc ten. Jak widac nie pomylilam sie:))) Ale wracajac do sedna sprawy czasem naprawde trzeba wziasc pewne sprawy w swoje rece by nie przegapic pewnych okazji. A mysle ze lepiej jest dostac kosza i wiedziec ze przynajmnie sie sprobowalo niz nie zrobic zadnego kroku a potem sie zastanawiac czy to przypadkiem nie stracona okazja. I nie pisze slow na wiatr bo wiele razy musialam sama isc na zywiol, podejmowac ryzyka na przekor temu co mowili inni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej przyjdzie taki dzien jak te Bywają takie dni i noce, które zmieniaja wszystko. Bywaja takie rozmowy, własne lub zaslyszane, które saw stanie wywrócic do góry nogami cały nasz swiat. Nie możemy ich przewidzieć. Nie możemy sie na nie przygotować. Czyhają na nas gdzieś, zapisane w łańcuchy pozornych przypadków, nieuchronne jak swit po ciemności.\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz... faceci tak mają.. są wzrokowcami i nic na to nie poradzimy ;) patrzymy na to co nie trzeba ;) a wnętrze poznajemy z czasem... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość innamorata-cotta
"ciagle sama" - to normalne ze jak kogos spotykasz to w oczatkowym etapie znajomosci liczy sie podobanie sie sobie w sensie fizycznym a dopiero potem odkrywa sie charakter. Przeciez nikt nie oswiadczy ci sie na pierwszym spotkaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciagle sama
leszek no wiem wiem.U was to jest najpierw piekno zewnetrzne a dopiero pozniej uswiadamiacie sobie,ze mamy cos jeszcze ;) Tylko niektore kobiety to wkurza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciagle sama
innamorata- ale ja nie oczekuje ze ktos mi sie oswiadczy ale naprawde nie cierpie gdy na pierwszym spotkaniu facet chce mnie zaciagnac do lozka.A nawet sie nie ubieram i nie zachowuje prowokujaco.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a skąd wiecie
że autorce chodziło o miłość....? może np o to,ze przyjdzie taki dzień.... i w końcu znajdę pracę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciagle sama
leszku no przychodzi.Widac ja jak na te swoje 27 lat jestem jeszcze za mloda:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciagle sama
a skad wiecie... No autorowi tego topiku moglo chodzic o wiele roznych spraw.Kazdy czeka na cos innego.Wiec kazdy moze pisac o tym na co czeka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zraniona****
Wydaje mi sie, że powinniśmy pisać to co czujemy... Autorka tylko zaczeła, teraz nie pisze już nic, wydaje mi się, ze nie będzie jej to przeszkadzało...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciagle sama
leszku no moze i stara ale dobrze sie trzymam :D A na doswiadczenie nie narzekam. Tylko Ci faceci albo sa zboczeni albo psychopaci.Moglabym ksiazke wydac na ten temat :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×