Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kennee22

jakie jest prawdopodobieństwo zajscia w ciaże

Polecane posty

zachodze w glowe czy mi się udalo w tym miesiącu zajść w ciaże czy znowu bede musiala czekac do kolejnych dni plodnych...tak na prawde to sama nie wiem czy dobrze to wszystko obliczam: miałam @ 24.07 (mam cykle 27dniowe) czyli z moich obliczen dni płodne od 01.08 do 09.08. wyczytałam z waszych tu wypowiedzi ze najlepiej jest kochac sie przed owulacja...no wiec wdrożyłam tą rade w życie...i tak. kochaliśmy sie 01.08 i ostatnio w nocy z 04/05.08...wyczytałam z kolei ze lepiej co dwa dni bo wtedy plemniki sa silniejsze wiec stad te przerwy, a poza tym biore oczywiscie pod uwage okres przeycia plemnikow w ciele kobiety. no i teraz nie wiem czy to juz sie udalo czy najlepiej jest poczekac do 14 dnia cyklu czyli tego 06.08. a poza tym czy w pierwszych tygodniach ciaży czuje sie jakies dziwne mrowienie w brzuchu... bardzo prosze o jakis odzew :-) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pardona
a ile sie starasz juz o dziecko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość feluś
Najbardziej dni plodne wypadaja Ci 3-10 sierpien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dopiero drugi miesiac, ale wczesniej bylam zielona w tych sprawach nawet nie wiedzialam jak oblicza dni plodne, teraz troche pocczytalam na forum i prosze....cos tam wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki felus za obliczenie...a czy w jakims dniu jest najwieksze prawdopodobienstwo czy jest to cecha indywidualna u kazdej kobiety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a na kalkulatorze pokazuje troche inne dni :-( ,szczerze to myslalam ze nie jest to az takie skomplikowane...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×