Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mezczyzni pomocy

jak mam zareagowac kiedy moj maz prosi mnie o loda?

Polecane posty

Gość mezczyzni pomocy

Ostatnio moj maz pytal sie mnie kiedy mu zrobie znowu loda.Kiedys mu robilam-pamietam, ale to bylo spontanicznie, nie umiem tego zrobic kiedy on mnie o to pyta, boje sie ze moze nie spelniam tego czego on potrzebuje. Jak radzicie, faceci.Macie zony i wiecie najlepiej jak to jest. A moze maz ktory pyta o to swoja kobiete nie ma do niej szacunku, bo to wlasnie mnie hamuje, ta mysl. Prosze o powazne odpowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to nie czekaj, aż zapyta, tylko zrob mu sama, spontanicznie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krysia 45
idż do sklepu i kup Algidy albo Koral po co masz sie męczyć i robić kobieto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja to nawet loda nie moge robić od jakiegoś czasu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jest zupelnie normalne, że ludzie liżą sie po genitaliach. W normalnym zwiazku nikt nie powinien sie o to dopraszać, a tym bardziej zapisywać sie na termin do kalendarza........Brzydzi Cie oral?Bo na bank Ci powiem, że mąż nie uważa Cie za szmate, kiedy mu robisz loda, na bank nic z tych rzeczy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marzenna, wiem co masz na myśli - czytałem o nekrofilu ale loda to chyba możesz zrobić jak np. nekrofil śpi. Tylko po co? Czy Ty na pewno mówisz nam prawdę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość whateverr
No tak, przeciez kazda kochajaca kobieta MUSI uwielbiac robienie loda, najlepiej z polykiem. Jak tego nie robi przynajmniej co drugi dzien jest nienormalna dewota i na stos z nia. Walnijcie sie ludzie w leb! Ja tez w zyciu bym tego nie zrobila, gdyby mnie o to facet poprosil. Jezeli to robie, to wylacznie spontanicznie i od czasu do czasu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kłamię fakt nałogowo, ale nie tym razem :( . kurwa niestety!!!! on chyba nawet nie ma takiego pragnienia. może kto inny mu robi laskę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie chodzi o to, czy ma uwielbiac czy nie.......ale autorka ma jakieś blokady natury psychologicznej, boi sie poniżenia i utraty szacunku.....to jest głupota moim zdaniem.I sie nie dziwie wcale, że facet prosi, bo to jest cholernie przyjemne dla faceta, niektorzy twierdzą, że nawet przyjemniejsze niż klasyczny seks.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kup mu loda i niech spada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mezczyzni pomocy
pozdro 600 to nie problem natury psychologicznej, od wielu facetow-anonimow slyszalam ze nigdy w zyciu nie umieli by poprosic o to swoich zon, ze to niezbyt na miejscu, to musi sie dziac spontanicznie. Powiem szczerze ze ja nie umilalabym poprosic o minete swojego meza, fakt ze on to robi, ale spontanicznie,od czasu do czasu, a wiec nie wiem co powinnam myslec kiedy on mnie o oto pyta-blokuje mnie to i stawia w niekomfortowej sytuacji, bo chcialabym jednoczesnie zeby byl szczesliwy ze mna pod tym wzgledem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mezczyzni pomocy
niby dlaczego??nie masz zony??meza??problemow tego typu? bo nie rozumiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mezczyzni pomocy
dobre to to co napisalas Nie pomyslalam o tym Jasne ze nie. Tylko nie umialabym o to poprosic, tu jest ta mala roznica. Ale fajne to co napisalas Dlaczego jestes deska przegralas zycie??Czy to tylko tak ot sobie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gapcia_aa
zgadzam się z krysią 45 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak Cię prosi?? ładnie się uśmiechasz... i bierzesz się do roboty :classic_cool: proste :) przełam barierę i będzie odjazowo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) Jestem deską i przegrałam życie z prostego powodu: bo jest deską i przegrałam życie:classic_cool: Wiesz, może nie powinnaś się mnie słuchać, bo jestem zakonserwowaną dziewicą bez piersi i jak już wspomniałam- przegrałam z kretesem;) Ale jednak osobiście sama z siebie nie wpadłabym na to, że seks oralny jest czymś poniżającym. Nawet tak mi się wydaje, że jak masz czyjeś klejnoty między zębami, to taka osoba nie ośmieliłaby się poniżać Cię w tak strategicznym momencie;) A tak poważnie, to nawet ja wiem, że jak się kogoś kocha, to można gadać o wszystkim i robić, co się tylko chce i nie ma w tym nic poniżającego. Pod warunkiem, ze się tego naprawdę chce. I dlaczego się kierujesz opiniami obcych osób, a nie tej, na której najbardziej Ci powinno zależeć? Dlaczego, jeżeli czujesz, że coś Cię krępuje, albo wygląda nie tak, jakbyś chciała, nie powiesz o tym mężowi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mezczyzni pomocy
myslisz ze jak nie masz piersi to jestes mniej atrakcyjna??g**** prawda, a to ze zakonserwowana to dobrze, swierza, soczysta i nowiutka Sama widzisz same zalety, a wiec nie widze sensu w pisaniu "przegralam zycie", no chyba ze ta przegrana nie ma z tym nic wspolnego(?) Z mezem gadalam o tym wczoraj, kochany , chyba zrozumial ze ja to taka amatorka, strachliwa, ze z dzikusem trzeba powoli, bo sie wystraszy i zwieje albo ugryzie. A ty sexi zakonserwowana deska przejzyj sie jeszcze raz w lustrze, a przedewszystkim spojrz w siebie bo to jest wazniejsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wiem, wiem;) Ja jestem jeszcze większy dzikus, a podejrzewam, że jesteśmy w podobnym wieku, może jesteś kilka lat starsza... I dlatego ważne jest, żeby przynajmniej z jedną osoba umieć rozmawiać zupełnie o wszystkim. To się właśnie nazywa intymność, nie tylko sam seks nią jest. Moim zdaniem nie warto traktować mężczyzn, jak przybyszów z innej planety, bo ludzie bywają podobni, czasami niezależnie od płci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SYLWIAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA
mąż też chciał żebym mu zrobiła loda i ja też tego nawet chciałam ale wstydzę się, bo niewiem jak to zrobić????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SYLWIAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA
DZIĘKI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zgadzam sie że wynkiać powinno spontanicznie Pamietaj ze usta maja strefy erogenne podobnie jak penis i łechtaczka wiec oral podnosi temperature namietnosci.Nie widze żadnego ponizenia w seksie gdy sie kochamy poprostu ja robie to co ona chce i ona też Bardzo czesto ona chce zebym lizał guziczka a czasami nie chce i to normalne Twierdzi ze potrzebuje silniejszych bodzcow palcem i nie czuje sie tym poniżony W parach ważne jest dażenie siebie zaufaniem i szacuniekiem co nie znaczy że seks "uprawiać po bożemu" U nas zazwyczaj to ja pierwszy siegam do lechtaczki wowczas z jej strony nastepuje rewanż (Nie dotykajcie tylko zębami żołedzi a szczegolnie pod wędzidełkiem bo to bardzo drazni tylko języczkiem )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×