Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość white.apple.

co mogę wrzucić do pralki z firankami?

Polecane posty

Gość white.apple.

pytanie jak w temacie. wrzuciłam wszystkie firanki jakie miałam w domu do pralki ale zajmują jakąś 1/3 pralki. mogę coś do nich dorzucić? pytam bo nie wiem czy nawet na ustawionym "mini-loadzie" nie będzie za mało? bardzo proszę o pomoc, wprowadziłam się do nowego domku niedawno i pierwszy raz piorę firany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość możesz wyprać z nimi gacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość white.apple.
a Ty pierzesz gacie z firankami? to gratuluję pomysłów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość możesz wyprać z nimi gacie
ja nie piorę...zadałaś głupie pytanie to dałam głupią odpowiedz...firanki pierze się się same...ale widzę ty chcesz zaoszczędzić i z nimi coś jeszcze wyprać....beznadziejna jesteś :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość white.apple.
to źle widzisz. nie chcę oszczędzać. mam 20 lati po prostu nie wiem! ale chyba nie mam prawa... a może nie powinnam się już usamodzielniać skoro nie wiem jak prać firany? albo nie prać ich w ogóle, niech "gniją" od kurzu i zapachów którymi przesiąkają...? czasami nienawidzę tego forum, a i tak gdy mam problem to na nie wchodzę ;) może jednak ktoś okaże się nieco sympatyczniejszy i odpowie mi na pytanie NORMALNIE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja mama zawsze wrzucałą jakies białe podkoszulki itp bo mowiła ze wtedy lepiej sie piora firanki \"bo sie nie ślizgają\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość white.apple.
dzięki axxk. myślałam o czymś delikatnym i białym, ale nic nie wymyśliłam, bo niedawno robiłam pranie i wszystko czyste. więc zostawiam firanki same w pralce, mam nadzieję że będzie dobrze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja piore same poniewaz zawsze dosypuje specjalnego wybielacza do firanek,taka sol jedna jest do prania a druga do plukania :) mozna tez dodac proszek do pieczenia a co wrzucic t ochyab jak axxk pisze :) pozdrawiam🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość white.apple.
proszek do pieczenia?? :o wyprałam jednak same, już sobie schną na dworze :) teraz piorą się zasłony. dziękuję za pomoc :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krupniok i żymlok
ja zawsze piorę firanki same i to nie wszystkie na raz! mam w domu 6 okien i piorę to na 3 razy (i na wirowanie max. 400). a potem mokre wieszam na okno. omija mnie prasowanie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jeszzcze nigdy nie prałam firanek w pralce...trochę się boję...w jakiej temperaturze pierzecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krupniok i żymlok
ja piorę na programie szybkim (30minut) w temp. 30 stopni. chyba że są bardzo przybrudzone to wtedy w 40 stopniach i na 120 minut :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość white.apple.
ja też wyprałam w 30st. na szybkim programie. też w domu mam 6 okien (z tego 3 w kuchni), z tym że w 3 tylko są firanki ;) w dodatku krótkie, więc zajmują naprawdę mało miejsca. za to zasłonki mam w każdym oknie i je piorę na dwa razy, właśnie pierwsza tura się wyprała, idę włożyć drugą ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×