Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Martin30

Transsex

Polecane posty

Gość Martin30

Czy ktos z Was uprawiał seks z transsexualistą (cycki i członek)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martin30
Chcialbym spotkac transsexualiste!!!!!!!!!!!!!!!1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rock30
Ja tez bym chciał tego sprobowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no i co bys
z nim robił???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martin30
Jak to co, pogralibysmy w warcaby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość transwestyta
Jak ktoś chce spotkać się xz trans ze Szczecina to niech napisze na crossdresser@onet.pl ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pixi J
Jestem facetem kręcą mnie tacy w damskiej bieliźnie. Podnieca mnie widok prześwitujących penisów w rajstopkach lub stringach albo bodach lub gorsetach. Fantazjuje przy masturbacji że jestem wśród takich męskich kobiet molestują mnie jeden zajmuje się moim penisem a drugi daje mi swojego do moich ustjestem tak podniecony że mu obciągam gdy ja tryskam spermą temu pierwszemu po chwili czuje wytrysk w swoich ustach i połykam sperme tego drugiego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LaeM
Pixi, a nie chcesz tego wprowadzić w czyny? skąd jesteś? ja mam taką suczke męską, którą maluje i przebieram, szukamy jakiegoś samca, któremu ona obciągnie i nadstawi tyłka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pixi J
Jestem z Wielkopolski. Interesująca propozycja mnie też byś tak wystroił co! Jestem wygolony jajka też partner też musi być "golutki"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LaeM
mogę cię wystroić, nie ma sprawy, tyle, że ja jestem kobietą i od razu zaznaczam, ze moja czynna rola w spotkaniu kończy się w momencie dokończenia makijażu, później tylko się przyglądam, mamy oboje po 33 lata, jesteśmy z kielc, mamy lokum, a ty ile masz lat? Napisz coś odnośnie wyglądu i ile cm masz w spodniach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Laem
czy to ważne ile cm w spodniach? Ważne że chce odbytnice nadstawić :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LaeM
no właśnie ważne, bo to moja sunia ma nadstawić, nie szukamy giganta, bo to pierwszy raz ma być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pixi J
To fajnie że jesteś kobietą to by wzmagało jeszcze bardziej moje podniecenie gdy będziesz się przyglądać naszym rozkoszom! Jeśli chodzi o parametry to jestem przeciętnym w wzwodzie 18 cm lekko przekrzywiony w prawo ładna aksamitna główka. Jestem po czterdziestce rozwodnik. Lubie się masturbować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmm30
ojejku 19cm da radę też tylko nie do konca wkładac i bedzie dobrze. Ja mam 30 lat i lubię przebierac się w damskie ciuszki. Mamie mojej zabieram z bielizniarki i spuszczam się w nie. Robię to od zawsze. Marzę o niej ze mi zwali i pozwoli wytrysnąc na swe mega CYCE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LaeM dziękuje za zaproszenie. Proszę napisz na mojego maila jak w stopce, porozmawiamy bardziej szczegółowo, bo cały ten pomysł wydaje mi się interesujący.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LaeM
witaj KAWKA, ciesze się, że dotarłeś ;) zanim wyślę maila, napisz coś o sobie, skąd jesteś, ile masz lat, ile cm, bo to dla mnie ważne. Pixi, a Ty masz juz jakieś doświadczenie, czy tylko fantazjujesz na ten temat i chcesz te fantazje wprawić w czyn?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrze. Mam 29 lat, woj. Łódzkie, z doświadczeniem w sexie mm, 16cm, normalny facet, normalna budowa. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LaeM
ok, teraz muszę opuścić forum, odezwe się później.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do LaeM
wyjdziesz za mnie Pani?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LaeM
witam ponownie i ponawiam moją propozycję, zainteresowanych proszę o kontakt wstępnie tutaj, później na maila, gg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LaeM
KAWKA , sprawdź pocztę, dałam twojego maila suni, ponoć już coś do cb napisała. (ja chwilowo nie mam czasu)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×