Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pliiszalamana

pomozcie co mam wybrac za prace juz nic nie wiem...

Polecane posty

Gość pliiszalamana

jestem z zawodu technik hotelarz dostalam wlasnie propozycje pracy kelnerowania w ekskluzywnej restauracji-sami biznesmeni mimo ze mialam juz liczne praktyki w rest jakos sie tego boje ze nie dam rady tej bieganiny itd no nie wiem to moja 1 praca wiec moze dlatego :( chcialabym znalezc jakas prace w sklepie odziezowym, biurze no ale nic nie ma a to jest blisko i wogole czy mam zaryzykowac boje sie ze sobie nie poradze zamowienia itd bozee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na początku każdy jest załamany. Jak nie spróbujesz, to się nie dowiesz, czy się do tego nadajesz, czy nie. Głowa do góry!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość varicella
Ale w swoim zawodzie masz szanse awansu, osiagnięcia czegos, a w sklepie odziezowym?? Wybacz, nie ma nad czym sie zastanawiać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pliiszalamana
alez ja sie nie gniewam :) chce tylko zapytac bo to moje poczatki i bardzo sie boje dziekjuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pliiszalamana
poprostu boje sie tego noszenia ze cos upuszcze i bedzie klapa wiem ze tak zawsze jest i ze trzeba ryzykowac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomysl o tych ...
wysokich napiwkach :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pliiszalamana
hehe chyba macie racje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skoro Cię wybrali, to znaczy, że widzą Cię na tym stanowisku. Hmmm... No chyba się znają na rzeczy, nie? Skoro nie bardzo wierzysz we własne siły, to zaufaj im :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zawsze warto spróbować, najwyżej po miesiącu zrezygnujesz jeżeli będzie źle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pliiszalamana
dziekuje za odp :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie masz się czego bać, najwyżej nie podołasz i już. Zaakceptuj tą ewentualność i zobaczysz, że będzie super. Skąd masz wiedzieć czy nie będziesz w tym dobra jak nie spróbujesz? \"Nie taki diabeł straszny jak go malują\". Pomyśl ile dorobisz jeszcze na napiwkach. Biznesmeni są hojni!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pliiszalamana
wiem wiem tym bardziej ze mieszkam w malym miescie i mam niedaleko do tej pracy obiecalam tej szefowej ze zadzwonie pod koniec tyg tylko przeraza mnie to kelnerowanie tam sa 2 pietra ze nie dam rady np zaniesc 5 kufli z piwami do gory :( takie glupoty ale mnie to martwi ale zrobie tak jak radzicie MUSZE... chociaz sprobuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dasz arde na poczatku napewno bedziesz myslala ze klapa ale zobaczyc bo paru dniach bedziesz smigac ze sama bedziesz w szoku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość plisszalamana
tak myslisz?? dziekuje za wsparcie :) potrzebuje tego :) jutro ide pierwszy dzien... najpierw sie zapoznac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×