Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość PEAR

Naomi Campbell Cat Deluxe at Night

Polecane posty

Gość PEAR

witam czy ktos ma te perfumy ? jak dlugo sie utrzymuja? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luthien00
miałam je, zapach wg mojego gustu bardzo ładny ale nie trzymał sie specjalnie długo, napewno nie cały dzień, musiłam sie nimi spryskać ze raz czy dwa w ciągu dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej najprosciej isc do perfumerii spryskac sie i sprawdzic jak dlugo sie nas TOBIE utrzymuja! na kazdym inaczej choc pewnie bez wielkich rozbieznosci :) kazdy ma inne ph i kazdy inna suchosc skory. i tak np na ty \'suchych\' krocej na nawilzonych dluzej... zapach generalnie bardzo ladny, kobiecy i uwodzicielski :) o trwalym zapachu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zapach jest boskiale
przynajmniej na mnie,nie utrzymuje się zbyt długo :( po prostu psikam sie parę razy dziennie, polecam kupić tester na allegro,wtedy nie czeka nas bankructwo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naomi kociak
ja kupiłam te perfumy niedawno a chorowałąm na nie prawie miesiąc w końcu pełna zachwytu wyszłąm ze sklepu i pomyślałam nareszcie ja moge się psiknąć raz dziennie rano i następnego dnia jeszce są intensywne w wyczuciu polecam gorąco nigdy nie mogłąm znależć takiego zapachu a włąśnie na takim mi zależąło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izuska456
cuuuuuuuuuuudownyyyyy zapach, polecam wszystkim zakup perfum, kazdy mezczyzna na pewno sie obróci ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie tak 8 - 10 godzin intensywnie pachną z tą różnicą, że ja mam odpowiedniki z zapachowiec.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×