Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nie wiem nic

ubranie na wesele ala lata 60-te

Polecane posty

Gość nie wiem nic

hey, macie jakieś pomysły co założyc na siebie? chciałabym jakąć ładniutką sukieneczkę, ale zupełnie nie mam pomysłu. bo z butami myślę nie powinnam mieć problemu, pełno teraz takich w sklepach w różnych kolorach np. czerwone z odkrytym palcem i na grubym wysokim obcasie. Poradzcie cos, proszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ee tam
Bez ramiączek, do kolan, z tiulem na dole i wstążką w pasie, w kropki.. Pełno tego w sklepach, ale jest też ryzyko, że połowa dziewczyn włoży takie sukienki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czerwonaoranżada
Ja teraz też szukałam podobnych strojów, miałam świetną wizję stroju a'la Jackie Kennedy, miałam już wszystkie dodatki, okulary, apaszkę, kapelusz, buty tylko te sukienki wszystkie zbyt nowoczesne, zarówno jeśli chodzi o fason, jak i kolor. Eleganckie sukienki z tamtych lat to głównie pastele a nie neony tak jak teraz. W końcu znalazłam śliczną sukienkę, właśnie w takim eleganckim stylu - http://www.poza.pl/sklep/sukienka-sophie/ Teraz czekam tylko na przesyłkę bo wesele już za tydzień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moda ala lata 60 to proste sukienki mini najczęściej w kształcie litery A . Kolory pastelowe, soczysta zieleń, granat albo połączenie bieli i czerni. Modne były kropki, grochy i graficzne wzory . Ważnym elementem były rajstopy we wzory ( jednokolorowe, często jasne ) i buty na małym klockowym obcasie albo na płaskiej podeszwie. Fryzury : krótka na chłopczycę z długą grzywką albo z długich włosów wysoki kok. W makijażu podkreślało się głównie oczy poprzez czarne kreski i sztuczne rzęsy, usta delikatne , naturalne. Biżuteria to przede wszystkim duże klipsy o graficznych formach : koła, kwadraty, trójkąty. Powodzenia w poszukiwaniach sukienki i dodatków:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×