Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Nonemi

Kopenhaska--STart od DZIS!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 07.08.07

Polecane posty

Gość jjjjjjjj
czy głodówka to dobry pomysł to bym sie powanie zastanowiła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mysle ze jako zdrowotna to tak bo organizm sie regeneruje spala tluszczyk wydala toksyny z organizmu z krwi choresterol wymywa...tylko oczywiscie nie mozna z tym przesadzic:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki bardzo:) zobaczymy. ja na razie chce skończyc te diete.potem sie okaże co dalej. a jak u was dziewczyny z wagą?? rusza sie coś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wczesniej byłam na kapuścianej-kopenchaską dopiero zaczęłam. i niby spadłam w centymetrach, to waga stoi w miejscu:((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to w sumie dobrze, bo tzn że schudłaś. prznajmniej widać :) a w którym dniu kopenhaskiej jesteś ? p.s. ja na kapuścianej ledwo co przeżyłam 2 dni jakoś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wytrzymałam w sumie 7 dni ale z ledwością, teraz na sam widok kapusty mam mdłości, nie mówiąc już o gotowanej.bleeeeeeeeeee na kopenhaskiej jestem w sumie drugi dzień dopiero....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki Marta-oby tak było bo moja figura mnie normalnie dobija:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zazdroszce Ci Angelika. Masz tyle energii w sobie. Ja musze się zmuszać to jakiegokolwiek wysiłku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja uciekam. trzymajcie sie kobity przez weekend!!!i do poniedziałku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cholera. chyba przesadzilam z salatka owocowa. matko, jaka jestem najedzona ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny..ja mialm dzis tyle pracy ze nawet zjesc nie mialam czasu obiadu:( cholerna praca:( co tam slychać dziewczyny?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marta--TRZYMAJ SIE!!!!!!! nie daj sie tej durnej pokusie!! wpij szklanke wody zaraz przjejdzie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie :) rano bedziesz z siebie bardzo dumna, ze nie oddalas walki :) jestem koszmarnie zmeczona, poczytam ksiazke i ide spac zaraz ;p (i mam nadzieje, ze chyba lekki nadmiar salatki nie wplynie zbytnio na wage :P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a, jeszcze jedno, Angelika, skusilas mnie na ta herbatke z bratka:P zakupilam dzisiaj, wypilam jeden kubek na razie. fakt, zbyt smaczna nie jest i smierdzi sianem, ale jesli mowisz, ze pomaga, to moge pic hektolitrami ;) (a\'propos, ile kubkow/filizanek dziennie pijesz? dwie?)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześc Śpiochy pora wstawać!! Ja chrupie sobie marcheweczke i czekam, aż mi sie herbatka zaparzy. Kupiłam wczoraj czerwoną na lepsze trawienie:)) hi hi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coś mi się wydaję, że tylko ja wstaje o tej porze w sobote:) DZiś mam dobry humorek. Myślałam, że do tej pory nic nie schudłam bo mam pewne problemy z \"kibelkiem\" tzn. długo tam nie byłam. No ale jakieś efekty są;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja już wstałam :) zwykle wstaje około 9. nie wiem jak to będzie gdy pójde do szkoły :/ nie dałam sie glodowi :) na dokładkę oglądałam wczoraj \"chcę być piekna\'\' no i pomyślałam sobie \"ej Marta przecież już wytrzymałaś 4 dni a to dużo jak na Ciebie, musisz dać rade\" . Dumna jestem z każdym dniem :) zaraz ide potarkować marcheweczke, napewno będzie pycha :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jejuuu mama zrobiła biszkopt :/ ehhh... moje ulubione ciasto ... poprostu powoli umieram, jak można było mi to zrobić ? !! on tak pięknie pachnie,a zapach jest nawet w moim pokoju :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i juz wstalam:) ale mnie plecki bola:(przynajmniej pokres mi sie skonczyl:)i nie wiem czy dzis czy jutro zaczac kopenhaska lub w poniedzialek....chce tez ktos zaczac w tym okresie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×