Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Nonemi

Kopenhaska--STart od DZIS!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 07.08.07

Polecane posty

no dokładnie, bo po co się chwalić tymi kieskimi rzeczami, na rekalmie chipsów też nie mówią o tych rakotwórczych substancjach ;P a ja się dzisiaj nie maluje ;P nie chce mi się, a zresztą nigdzie nie ide, więc niech mi twarz odpocznie hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poczytałam sobie troche o tym twisterze. zdania są podzielone(jak zwykle) i chyba sie na niego skusze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
solarium.... i moze basen dzis wieczorem,masz racje Angeliczka, zaczynam aktywniej spedzac czas:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja na basen moze jutro sie skusze tylko bym musiala wziasc dzis tabletki bo jestem uczulona na chlor i zanim na basen sie wybiore musze sie nafaszerowac tabletkami:) a twister to swietna sprawa wedlug mnie:) na silowni jak jestem zawsze na twister wskakuje a teraz mam juz go w domku:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podjade może do jakiegos sklepu zobacze czy są te twistery w jakis promocyjnych cenach. bo zanim z allegro mi przyjdzie to uuuuuu min ie troche czasu:( Angeliczka-to przerąbane masz z basenem:( a podobno woda najlepiej wyciąga tłuszczyk...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nawet jak 3 min pocwiczysz i zejdziesz to czujesz miesnie brzuszkajuz:):) trzeba wyprasowac sobie spodnie:P:P kurcze dawno nie prasowalam:P:P kurdze dzieki wam o wiele lepiej sie czuje:) przynajmniej zapomnialam o mojej depresji:) kochane jestescie:* dziekuje wam:*:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no troszke kiepsko:( ja zamowilam w piatek a w poniedzialek juz mialam bo w sobote nie dzialaly poczty...zalezy jeszcze u kogo tam zamowisz...po zaksiegowaniu u nich pieniedzy na 2 dzien juz masz zakup:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie kupie i sama sie przekonam czy było warto;) niby chce mi sie jesc ale jakoś nie moge przemóc:( zjadłabym coś dobrego :((((((buuuuuuuuuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klodi - ja jestem po lunchu bo właśnie zjadłam :) ale też bym coś zjadła, bo jak już zaczne to przestać nie moge, ale musze pokazać że jestm wytrwała :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
acha Klodi pisałaś żę też chcesz sobie wage kupić, to jeśli masz gdzieś obok siebie Biedronkę to jutro będzie do kupienia elektroniczna za 49.99, więc to raczej taniej niż w normalnych sklepach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki Marta:) chyba mam gdzies po drodze biedronke. moze mi sie uda kupic, nie drogo tylko zeby jeszcze dobra była:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no jem lunch sobie:) prasowanie zrobilam i tylko zjesc ubrac sie pomalowac i na miasto:P:P ja kupilam wage zwykla za 20zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wydaje mi się że będzie dobra, ja sobie jutro lece i kupie :) a taką zwykłą miałam to mi się popsuła i źle ważyła ;/ no ja się nie moge doczekać na dzisiejszego owoca :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytanie...
owoc - moze byc cwierc arbuza:)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja nie mam owoca:( trudno ja bede przy swojej wersji:P:P juz sie pomalowalam odrazu lepuiej sie czuje;P musialam jeansy zalozyc a tak nie lubie ich nosic jak mam okres;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale mnie wkurzają wpracy, zamówili sobie obiady z restauracji sole z ryzem i sałatki a ja jem jogurt:( bede ryczeć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Dziewczyny:*:*:*:* ja mam taki zametw pracy i nie mam jak pisac:(:(:( wiczorem jak wroce z pracki to nadrobie:D wiecie co....ja tez chyba kupie ten twister:p jak wszystkie to wszystkie:p;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klodi ale jogurt jest pyszny :) jest taki kremowy mniam... normalnie rozpływa się w ustach. Pomyśl oni niech sobie tyją a my będziemy piękne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie placz:* wyobraz sobie ze im bedzie to wszystko wlazilo w tylek biodra brzuszek a tobie bedzie spadac:)i ze juz niedlugo bedziesz niezla lacha a nie potworek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej klodi--dasz rade, niech sobie jedza ta sole!!! nie daj sie jakiejs głupiej rybie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×