Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Nonemi

Kopenhaska--STart od DZIS!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 07.08.07

Polecane posty

dziekuje :) sama bym chciała wiedziec ;) zwaze sie jutro i napisze. juz po kolacji. Dziewczyny, co taka cisza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heeeeeeeeeeeeej :D dzis po poludniu dopiero wrocilam do domku:P dzis juz powoli konczy sie 2 dzien mojej diety 3 dniowj :P dzis waga bardzo dobra- 50,6kg a jutro powinna byc ponizej 50,5kg ! mam w srode pierwszy casting w agencji bedzie 2-och scoutow ! 3mcie kciuki ;) buziakkkk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hej hej hej---
w wielu dietach wysokobiałkowych, typu kopenhaska, amerykańska etc, jest dużo jajek na twardo. czy można zastąpic je czymś innym? np. kawałkiem gotowanej piersi kurczaka? nienawidzę jajek. wolę już nic nie jesć :( przerwałam kopenhaska nie dlatego, że byłam głodna tylko dlatego, że nie mogłam się patrzeć na jajka!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i want - gratulacje i trzymamy kciuki! :) co do jajek... nie mam pojęcia, ale raczej są słabo zastępowalne :P nie zjesz ich w zadnej postaci? moze chociaz jako jajecznice z beztluszczowej patelni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5,2. sporo jak na dwa tygodnie, srednio jak na kopenhaska, ale nie poddaje sie, przede mna jeszcze trzy razy tyle do zrzucenia, a mam z czego, ojj mam ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nic nie umarł!!! tylko załlozyciel był chory czyli ja:( wczoraj to juz wszystko u mnie było: wymioty goraczka i dreszcze:( ale dzis juz lepiej:) a co tam u WAS dziewczyny? maryem--gatuluję!!!!!!!!!!!1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rozumiem. dla mnie wymioty to najgorsze co może byc z takich \'popularnych\' chorob. a niestety czesto mnie mdli ;/ pij gorzka herbate :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nienawidze wymiotow bo mam wrazenie ze uz nad niczym nie panuje:(:(:( dobra lece sprzatc bo o mojej chorobie w domu syf:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny a wy gdzie??? no ja rozumiem ze nie pisalam bo chora bylam a wy gdzie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i co topik umiera czy co?? ja siedze teraz w pracy full roboty mam ale wpadam i zagladam, dziewczyny hallooooooo!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny wy juz pewnie dawno zakonczyłyscie ta dieta, a ja dopiero jestem 2 dzien. Jak narazie jest super głodna nie chodze a dobra metoda na gloda to oczywiscie woda:D biore witaminki i czuje sie bardzo dobrze powiedzcie mi jakie wam efekty dała ta dietka bo moijm mazeniem jest 8 kg hehe buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I mam nadzieję, że nie pozwolicie zniknąć temu topikowi i dacie mi wsparcie na te 11 dni, ktore są przede mna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jasne ze tak--chodzi o wsparcie dla ciebie!! ja schudlam przez 6 dni 5 kilo i jestem zadowolona, a otem przerwalam bo juz chuda bylam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jasne ze tak--chodzi o wsparcie dla ciebie!! ja schudlam przez 6 dni 5 kilo i jestem zadowolona, a otem przerwalam bo juz chuda bylam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na mnie tez mozesz liczyc ;) moze nie jestem przykladem dobrego wyniku, ale wytrzymalam 13 dni :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny🖐️ ja juz na nogach bo zarcie do pracy na 12 godzin robie:p a co tu tak pusto teraz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochane jestescie dziewczynki:D ja juz po kawie jestem teraz przygotowuje szpinak na obiadek. Wcale ta dieta nie jest taka zla jak sie naczytalam mnie sie podoba dzisaij mama kupila moje ulubione ciasteczka, ale wogole mnie nie kusza i nie mam na nie ochoty hehe az sama sie dziwie a wy po kopenhaskiej co jadlyscie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
noemi powiedz mi tylko z jakiej wagi startowalas bo czytalam, że chdym osoba nie poleca sie tej diety bo nie daje takich rezultatow. ja wazylam 58kg(mam nadzieje, ze przez rte 3 dni cos mi ubylo heheh) nie jest to tragednia ale zawsze wazylam ok 50 a teraz przytylam przez tabletki;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
forumianko-- przed dieta wazylam 57-58 schudlam do 52:p ja tam nie widze przeciwwskazan niewazne ile wazysz:) teraz jestem na sb, zeby utrzymac moja wage:p buziaczek:* helloooo dziewczyny:p gdzie reszta????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×