Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość topola

a jednak jest dieta CUD

Polecane posty

Gość topola
nie ma JOJO właśnie dlatego nazywam że to dieta cud. odchudzałam się w lutym w kwietniu wazyłam 57kg teraz utrzymuję waggę między 57 -58 jem co chce, tylko wg zasad. np o 10 rafaelo 3 sztuki , w czoraj racuszki z jabłkami i jest ok, a kiedyś to jadłam i tyłam, a teraz jem i wiem, że w każdej chwili to mogę zrzucić wiadomo że w weekendy pozwalam sobie na wszystko - ostatnio zjadłam lody, i dwa duże torciki śmietankowe z truskawkami i pizze - pewnie ze mi przybyl kilogram, ale w poniedziełek powrót do normalnego odżywiania i się spada od razu. Nie rozumiem tego, ale tak jest. a z resztą czy to wazene? nie można wiedzieć wszystkiego to genialne i już

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam serdecznie.....o stosowanych dietach nie wspomne.....moge napisac o jedenej ktora wyczyscila mi potrfel do cna..to Herbalife....oczywiscie schudlam ponad 30kg..wygladalam jak \'\'bogini\'\':D do momentu kiedy nie odstawilam tego...jojo natychmiast ,nim sie spostrzeglam dowalilam z nadwyzka:-/mam 33 lat..dwoje dzieci i depresje kiedy patrze na siebie..co z tego ze ktos mi mowi ze\'\' ladnA z CIEBIE KOBIETKA..JAK D....Ę MAM JAK SZAFA 3 DRZWIOWA...\'\'nie mam checi na nic..na wyjscia gdzies..bo nie moge na siebie patrzec..i odnosze wrazenie,ze kazdy sie patrzy na mnie...ehhhh ,od 20 ide na urlop...wiec zakoncze juz remont w domku i bede miala czas by wziasc sie za siebie....przyjamniej przebrne 1wszy tydz jak ksiazka pisze.....Potrzebuje wsparcia..poprowadzenia za raczke jak male dziecko...ale dziekuje Ci Topola za rade..napewno bede korystala i pytala...a charakterek to ja mam hahaha..Pozdrawiam i buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość topola
NIE MARTW SIĘ musisz myśleć pozytywnie i wyzwolić się z negatywizmów, a powoli osiągniesz cel, A w zasadzie nie tak powoli tylko szybko najwazniejsze to wierzyć w siebie co do diety , to jedz duzo białka , też o godz 16 np. rybkę na zimno, czy kurczaka minimum 150 gr a o 10tej np ogórka komkomer 200gr spróbuj wejść na stronę www.nowalinia. pl poprowadzą cię najlepiej, mnie to kosztowało 200 zł ale ja też ci pomogę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ateloiv
Topolka a czy przy tej diecie cwiczylas? zaczelam ja stosowac...na razie 2 dzien i czuje sie nazarta doslownie...wlasnie zjadlam pieczona we folii rybke z przyprawami (bez soli) plus 3 pomidorami z cebulka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam serdecznie...Topola bede potrzebowalA Twojej pomocy..jezeli bylaby mozliwosc porozmawiania poza forum ..bardzo bym chciala...mam mase pytan itd...teraz niestety nie mam czasu ciekam do pracy....Zycze wszystkim Paniom milego dzionka:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość topola
NIE, NIE ĆWICZYŁAM BO NIE MAM CZASU, A PO PRACY MI SIĘ NIE CHCĘ. a szkoda, bo ćwiczyć przy okazji mięśnie jest lepiej. kupię sobie Steper, bo to dobry pomysł . mail do mnie to lukrecjab8@o2.pl pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam serdecznie:))) dawno mnie tutaj nie bylo..bo mialam problemy z kompem...ale juz jesetm i chce sie czyms podzielic:))Otoz od pon..jestem na diecie.....moze troszke innej niz proponowala Topola..bo niestety nie bylam w stanie nic przelknac bez soli..mialam odruch wymiotny(nawet ziola nie pomogly)......dlatego tez..jem wszystko co pisala tutaj Topola..tyle tylko ze delikatnie sole...gotuje sobie np..noge z kurczaka lub piers w warzywach i polowa kostki rosolowej..do tego miseczke warzyw roznych....ryby rowniez jjem..alem z puszki..pieczona mi nie smakuje..nie uzywam oleju...nie jadam nic smazonego...nie jjem pieczywa,ziemniakow,makaranu....ale poza tym jjem wszystko....i po 2 dniach diety mam 1kg do tylu..jesli po malym obiedzie czuje sie glodna..dojadam warzywami.....ale od razu,nie za jakis czas.....wiec po zjedzeniu jednego pomidora wiecej czuje sie juz najedzona....pozatym wypijam ok 3 litrow wody mineralnej niegazowanej...ALE CO JEST NAJWAZNIEJESZE- OD 3 DNI NIE PIJE MOJEGO UKOCHANEGO PIWKA!!!!!..i wiem ze da sie bez niego zyc..aczkolwiek wciaz kusi...dlatego mam pytanie do Topli....Toplo..czy moge sobie wypic od czasu do czasu kieliszek bialego wytrawnego wina?czy lepiej nie ryzykowac..? A tak wogole to chcialabym Ci podziekowac Topolo..za to ,ze dzieki Tobie jestem w stanie sie zmobilizowac..Dziekuje...Caluski dla wszystkich... P.S W sobote ide na wesele..nie zamierzam sobie niczego odmawiac...ale wszystkiego bedzie po zdziebelku no i przyatakuje polmisek z warzywami...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milenawojek

dla mnie dietą cud jest moja dieta standard od cateringu wysmakowani.waw.pl - smaczne, zdrowe i fajnie zbilansowane posiłki polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

tez uważam, że diety pudełkowe to dobra sprawa, mam wyliczoną kaloryczność, co dziennie coś innego i nie marnuję jedzenia, ja akurat w wygodnej diecie zamawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beatkaaa

dieta cud moze byc ale tylko na chwile. aby zyc zdrowo i szczuplo wygladac trzeba zmienic styl zycia, odzywiania. to modne w disiejszych czasach jakies vege, eko, bio. jesli jestes leniem jak ja to proponuje zamowic pudelka, ja np zamawiam od wygodna dieta i jestem bardzo zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Annkana

Wygodna Dieta to super opcja! 5 posiłków dziennie, zdrowe odżywianie, więcej czasu na aktywność fizyczną i same pozytywne efekty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OlgaOlgaOlga

Ostatnio zaczęłam właśnie z Wygodnej zamawiać dietę wegańską, trochę obawy były ale uznałam że nie ma co i pasuje mi bardzo ta dieta! Aż sama jestem w szoku, a jak się czuje fantastycznie dzięki niej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dnia 28.10.2019 o 07:10, Gość OlgaOlgaOlga napisał:

Ostatnio zaczęłam właśnie z Wygodnej zamawiać dietę wegańską, trochę obawy były ale uznałam że nie ma co i pasuje mi bardzo ta dieta! Aż sama jestem w szoku, a jak się czuje fantastycznie dzięki niej.

też bym chciaa zrezygnowac z mięsa i być może taka dieta pudełkowa to wcale nie jest zły pomysł, bo ja nie mam kompletnie pojęcia o diecie wegetariańskiej, a wolałabym nie jeść w kółko kotletów sojowych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×