Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zniesmaczonaaaaaaaaaaaaa

_______Sex w morzu- wokół pełno ludzi____________

Polecane posty

Gość zniesmaczonaaaaaaaaaaaaa
hmmm no to raczej nie budziło wątpliwości, co oni robią..... To było właśnie takie perfidne, najpierw powoli, a potem ostra jazda. Wiesz nawet ratownicy kręcili filmy na komórkach, więc nikt nie miał wątpliwości, co oni robią. ŻENADA. Moim zdaniem tacy ludzie nie mają w sobie za grosz godności i swoje najintymniejsze chwile wystawiają na widok tylu osób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zniesmaczonaaaaaaaaaaaaa
Dużo mi do tego. Nie miałam życzenia, zreszta pewnie jak wszyscy, ich oglądać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spoko. Ja mam może za bardzo wyrobione poczucie estetyki, więc już się może nie będę wypowiadać. Nigdy się za bardzo nie rozbieram, żeby inni ludzie nie musieli cierpieć. Na plaży nie rozłożę się koło kogoś, tylko tak, żeby mnie nikt nie widział, bo nie chcę ludziom życia obrzydzać:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maminę jak dmuchana lala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wcale nie widac Ja to robilem w wodzie na plaży w tropiku Bylismy zanurzeni po pachy i wygladało to tak ze stalimy na przeciw siebie (wiele par tak stało)w tym czasie przez nogawke wyjalem stojacego penisa i tez przez odchylona wlozylem dziewczynie aona mnie objęła w poł nogami i tak delikatnie sobie pulsowalismy jednoczesnie sie calujac Ręczę że nikt sie nawet nie domyslil co robimy bo to sie nie da robic ruchow frykcyjnych w wodzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zniesmaczonaaaaaaaaaaaaaa
hehe, wcale nic nie widać. Może tylko tobie się tak wydawało. Zresztą wstydziłbyś się. W przypadku opisanym przeze mnie, ta para nie pozostawiała cienia wątpliwości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×